Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Foruma yeni kayıt oldum. İlk defa başvurmuştum. Kazanamadım. Pasaport şartının kalktığı ve tahminen başvurunun çok yüksek olduğu bu sene kazananları tebrik ederim. Şansınızı iyi değerlendirin. Umarım kazananlar gerçekten gidebilecek olanlardır. Darısı bize…

• @mikael, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Yiyecek ekmeğe bile muhtaç iki tane Nijerya’lı pasaport çıkaramıyoruz diye dava açıyor ve mahkeme kabul edip pasaport şartını kaldırıyor. Sağolun ABD mahkemeleri

Bizim ne kadar yeni bir hayata ve umuda ihtiyacımız varsa, onların da aynı şeye ihtiyacı olduğunu göstermez mi ? Nasip deyip yaşamaya devam edeceğiz.

• DV-2024 talihlilerinden biri de babam oldu.4000'lerde case number, bence gelir gibi geliyor.Bu bağlamda benim de Amerika'ya yerleşme ve hatta greencard almamda bi faydası olur mu bu durumun? babam benim için amerika'ya gitmeye hazır çünkü. Ümitsiz bi vaka ise dosyayı yakıcaz boşuna para vermek istemiyoruz.Yardımcı olabilecek var mı?

• @pfirat, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@mikael, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Yiyecek ekmeğe bile muhtaç iki tane Nijerya’lı pasaport çıkaramıyoruz diye dava açıyor ve mahkeme kabul edip pasaport şartını kaldırıyor. Sağolun ABD mahkemeleri

Bizim ne kadar yeni bir hayata ve umuda ihtiyacımız varsa, onların da aynı şeye ihtiyacı olduğunu göstermez mi ? Nasip deyip yaşamaya devam edeceğiz.

işte sorun orada tam 😃 adam ABD'de yeni yaşamını iki somun ekmekle mi kuracak

• ⭐⭐

@raskarnos, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

DV-2024 talihlilerinden biri de babam oldu.4000'lerde case number, bence gelir gibi geliyor.Bu bağlamda benim de Amerika'ya yerleşme ve hatta greencard almamda bi faydası olur mu bu durumun? babam benim için amerika'ya gitmeye hazır çünkü. Ümitsiz bi vaka ise dosyayı yakıcaz boşuna para vermek istemiyoruz.Yardımcı olabilecek var mı?

Yaşınız 21 altındaysa direkt babanız ile birlikte gidebilirsiniz.
    Değilse, aile birleşimi tarzı bir şey vardı sanırım ama 10-15 yılı buluyordu sanki gidebilmek.

• @ibrahimasar abi çıktımı abi sesin cıkmıyo sende yazda gidip yatayım seni bekliyom sabahtan beri 😃

• ⭐⭐

@ugurksknbck, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ibrahimasar abi çıktımı abi sesin cıkmıyo sende yazda gidip yatayım seni bekliyom sabahtan beri 😃

O yazdı ya, onda da karavana

• @abrakadabra bütün sayfaalara baktım halbuki gözümden kaçmış demekki onu bekledim bu saate kadar 🙂 iyi geceler cümletten cıkanların gözü aydın bizimde kulaklar manisa 🙂

• Canlar 2024 talihlileri için bir grup var mı acaba? 19.xxxlerde sıram, bilgi alışverişi için

• Daha bakmadım haftaya bakarım 🤪

• ⭐⭐

@ugurksknbck, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@abrakadabra bütün sayfaalara baktım halbuki gözümden kaçmış demekki onu bekledim bu saate kadar 🙂 iyi geceler cümletten cıkanların gözü aydın bizimde kulaklar manisa 🙂

Bizim kulaklar ırmağının akışına ölmeye devam 😂

• @niyans teşekkür ederim bakabildim sonunda çıkmamış sağlık olsun

• ⭐⭐

Sanki kart çıkacakmış gibi çıktıktan bütün prosedürleri de yalayıp yuttuk. Ortada sonuç yok. Ezberlediğim prosedürleri de artık mezara götürürüm..

• Merhaba arkadaşlar bende bu sene talihlisiyim case number 23binlerde sorduğum kişiler gelmeyebilir yanabilir, Ankara 7 binlere kadar tek alıyor dediler? Tüm mutluluğum yarım kaldı...

• @Chromium, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Sanki kart çıkacakmış gibi çıktıktan bütün prosedürleri de yalayıp yuttuk. Ortada sonuç yok. Ezberlediğim prosedürleri de artık mezara götürürüm..

Büyük geçmiş olsun hocam. Umarım hakkınızda hayırlısı olur.

• @fredyjones 21 sene bende var :))

1. başvurumdu yine çıkmadı a dostlar, öğrenciyken başladığım mevcut işimden de ayrılmak durumunda kaldım, askerliğimi yapmadım diye yeni işe de almıyorlar. 3-5 gün sonra bankadan hesap kesim maili gelince ne ... yiyecem bilmiyorum. Diğer dertlerimin burası ile alakası yok ama içimi dökecek başka yerim de yok. Neyse kalın sağlıcakla

• bizimde yalan oldu aman bee zaten hiç çıkacağını düşünmedim bu sene yokmuş gibi davrandım o yüzden sarsmadı. artık çıkmayacağını bile bile hobi niyetine basvururuz. maksat hayatımıza heyecan katsin 😂

• @Riethian forumun rekoru sende o zaman gelecekte senın rekorunu egale edebilrim.😁

• ⭐⭐

Ben çıksın diye kendimi paralıyorum burada insanlar yakmaktan falan bahsediyor.

İşte bu pasaport şartını bu yüzden istiyorduk bu işin kıymetini anlamayan başvuramasın diye. Şimdi bir kişi oturuyor bilgisayar başına ömrü hayatından köyünden çıkmamış nenesi için bile başvuruyor...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

32

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.5k

| | | |