DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu senede hem eşime hem bana çıkmadı fakat iş hayatında sene içinde önemli gelişmeler mevcut olduğu için ne yalan söyleyeyim çok çok üzülmedim. Totem olarak siteye de girmiyordum, aklıma da getirmiyordum pek. Umarım çıkanlar gerçekten çok isteyenlerdir. Hiç istemedim değil ama çıkması beni ikilemde bırakabilirdi. Bu sene çıkmamasında da vardır bir hayır diyelim. Seneye nasipse tekrar deneriz.

• @zeyzey35

Tebrikler Sn @zeyzey35

Bu arada, surecinizi imzaniza tasir misiniz?

Imzanizi nasil guncelleyeceginize dair bilgiye imzamdaki linkten ulasabilirsiniz.

• yaşım 18 ve şu ana kadar 2 defa kazanmama ekranı ile karşılaştım,şunu diyebilirim ki o kadar tecrübem ile en sağlıklı yolun bir iş ile gidilmesi.Green cars ile gidildiğinde orada tutunacak mısın yaşam şartları vs ne olacak bilmiyorsun, kaldı ki yüzde 0.03 şans kura ile kazanma ihtimali lakin iş için gidersen zaten sende bir şey gördükleri için gidiyorsun,ondan dolayı işten çıksan bile başka yer illa kapıyor ve kalıcı oluyorsun

• @enemy cevabınız için çok teşekkürler, bu şekilde olabildiğini bilmiyordum, Türkiye’de mülakat tarihine kadar da vizesini yenilememiz gerekiyor araya 2 ayrı konsolosluk işi girdi 😅yani ds260 formu sonrasında evlilik de sıkıntı olmuyor. O zaman dolduralım hemen

• has not been selected'ı yedim. imzamı güncelledim arkadaşlar seneye bu gün görüşürüz.

• ⭐⭐

@SYTSNGR, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Twitterda trend topic olmuş #Greencard , herkes yazıyor binlerce basvuru binlerce kazanamayan var herkes ekran görüntüsü atmış .

Ben Türkiye’den en az bir milyon başvuru yapılmıştır dediğimde o kadar yoktur diyorlardı.

• Seneye ölmezsen yine gel yazdi🤣🤣🤣🤣

• Bu ileti silindi!

• @JohnColt we respect the rank sir.

• Bu sene kazananlar sevinç içinde yazmadı sanırım 🙂 1 arkadaş yazdı sadece. Tanrı herkese istediğinin en iyisini versin. Acaba yarın öbür gün rahatlar mı site? Hala giremiyoruz

• @n0n size hak veriyorum bir çekilişe çok bağlanmamak lazım ama kendi adıma diğer vize türlerinden pek umutlu değilim. Çünkü nereye gitsem, ne yapsam karşıma çıkan duvar hep aynı: "Sen engellisin yapamazsın"

Ben artık kısıtlanmak değil, kendim için en doğru ortamı bulup mutlu yaşamak istiyorum. Aradığım desteği bulamamaktan fazlasıyla bunaldım.

• @Riskymove Avrupa’ya nasıl bir yol var hocam

• Kazanan herkesi tebrik ederim umarım güzel günler sizleri bekliyordur, hayatınızın geri kalanında mutluluklar ❤

• arkadaşlar merhaba,bir sorum olacak confirmation number ile ilgili sorun yaşayan oldu mu?

• @Ümit-Karaman evet birkaç defa düzeltmek zorunda kaldım

• Sizler nasıl siteye girip kontrol edebildiniz? Aralıklı deniyorum hala sitenin yüzünü göremedim.

• Merhaba herkese, 2024 talihlisiyiz 🥹 inanamıyorum hala çok mutluyum cn biraz yüksek ama şuanın keyfini çıkarmak istiyorum. Gönülden isteyen herkese çıkar umarım🙏🏻 bu arada telegram grubuna üye olmak isterim.

• @Halikaria Ben Hay Bin Note Selected yazmıştım, bu neye orada saman kutusu falan yazıyor, anlamadım gitti 😲

• @animehime94, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Ümit-Karaman evet birkaç defa düzeltmek zorunda kaldım

Delireceğim numara ne ise onu yazıyorum devamlı

Uyarı:Girilen bilgiler geçerli değil.

Noktalama işaretleri de dahil olmak üzere tam olarak DV Onay Sayfanızda göründükleri gibi girdiğinizden emin olmak için lütfen Onay Numarası, Soyadı/Soyadı ve Doğum Yılı bilgilerini gözden geçirin.

Birkaç karakter genellikle karıştırılır:
    0 = sıfır, O = 'O' harfi, 1 = bir, I = 'I' harfi ('Ice' gibi), 5 = beş, S = 'S' harfi, 6 = altı, G = 'G' harfi, 8 = sekiz, B = 'B' harfi

hatası veriyor.

• Henüz sonucunu göremeyenler varsa bana özelden yazın yardım edebilirim

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

178

41.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

430.9k

| | | |