Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Selamlar bu internet sayfasını ve aracı olan firmanın güvenilirliğini nasıl kontrol edebiliriz ? Anladığım kadarıyla bu, foruma verilen bir reklam ancak forum yetkilileri güvenilirliğini araştırdı mı ? Teşekkürler

• @xkira7 başvurudan itibaren süreç kaç ay sürüyor. Kaç Ay içerisinde tamamlanıyor.

• Nitelikli (bilgisayar mühendisi ve uzman psikolog) personel için uygun bir eb-3 süreci var mı?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Iceberg-0, içinde söyledi: eb3vize.com İstihdam Bazlı Green Card

Selamlar bu internet sayfasını ve aracı olan firmanın güvenilirliğini nasıl kontrol edebiliriz ? Anladığım kadarıyla bu, foruma verilen bir reklam ancak forum yetkilileri güvenilirliğini araştırdı mı ? Teşekkürler

Merak etmeyin onumuzdeki gunlerde @eb3vize-com , tum sureci ayrintili olarak bu baslik altinda aktaracak. Kendilerine dilediginiz tum sorulari sorabilirsiniz. Bu baslik altindaki sorulara cevap verecekler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Mehmetyanik, içinde söyledi: eb3vize.com İstihdam Bazlı Green Card

@Rhonster nasıl farklı ilerliyor? İş olarak mı? anlatır mısınız? cidden işletmemi vs devredip uzaklaşmak istiyorum buralardan siz bu süreci yaşıyorsanız bana yazar mısınız buradan ya da özelden

Bu baslik eb3vize.com'a ayrildigi icin lutfen EB3 veya diger gocmenlik yollari hakkindaki genel sorulariniz icin forumdaki diger basliklari kullanin. 👍

• @crazycells, içinde söyledi: eb3vize.com İstihdam Bazlı Green Card

Selamlar bu internet sayfasını ve aracı olan firmanın güvenilirliğini nasıl kontrol edebiliriz ? Anladığım kadarıyla bu, foruma verilen bir reklam ancak forum yetkilileri güvenilirliğini araştırdı mı ? Teşekkürler

Merak etmeyin onumuzdeki gunlerde @eb3vize-com , tum sureci ayrintili olarak bu baslik altinda aktaracak. Kendilerine dilediginiz tum sorulari sorabilirsiniz. Bu baslik altindaki sorulara cevap verecekler.

yani sizler güveniyorsunuz doğru mu?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@travelleth, içinde söyledi: eb3vize.com İstihdam Bazlı Green Card

@crazycells, içinde söyledi: eb3vize.com İstihdam Bazlı Green Card

yani sizler güveniyorsunuz doğru mu?

Guvenmekten kastiniz “Bizden paramizi alip, sonra ortadan kaybolacaklar mi?" diye soruyorsaniz, boyle bir seyi tabii ki yasayacaginizi dusunmuyorum 🙂 Bunu gecmis yillarda bize reklam veren isveren icin de sormuslardi “Bu is yeriyle calisalim mi? Guvenilir mi?” diye, ben de insanlara soyle cevap veriyordum ”Bu kisilerle calisip calismayacaginiza siz karar vereceksiniz, ben veya forumdaki baska bir kisi degil; ama eger 'bu kisiler bizi bayiltip bobreklerimizi calacak mi?' diye soruyorsaniz, bunun gerceklesmeyecegine eminim 🙂

Ben forumun amacinin insanlara kimle veya kimlerle calisacagini soylemekten ziyade insanlara hem vize sureclerini hem de vize sureclerine araci olan kisileri tum acidan konusabilecekleri ortam olusturmak oldugunu dusunuyorum. Bu ortami da herkes icin mumkun oldugu kadar seffaflastirmaya calisiyoruz.

EB3 vizeleriyle ilgili ben de foruma aktarmak icin son iki yildir arastirma yapiyordum, bu bilgileri ilk firsatta forumun uygun basliklarina aktaracagim, en azindan bu surecte nelerin onemli oldugunu ve surecin asamalarini pek cok kisi daha net anlasmis olacaktir.

eb3vize.com kendi baglantilarina, insanlara vizeye uygun is sunabilecegine, bu isverenlerin size odeme yapabilecegine guveniyor ki, burada sizler onune cikmak ve kendilerini tanitmak istedi. Ben kendilerinin bu isi yapabilecegini dusunuyorum, ama tabii ki burada onemli olan benim degil sizlerin ne dusunecegi. Lutfen kendilerini sorularinizla terletmekten cekinmeyin.

Ben hickimseye EB3 vizesine basvurmasini veya basvurmamasini ya da bu basvuruyu yapacak kisilere A firmasiyla calismasini ya da B firmasini tercih etmeleri gerektigini soylemem. Buna herkes kendisi kendi hayat sartlarina ve amaclarina gore karar vermeli. Ama bu forumda bu isi yapan tum firmalarin egrisiyle dogrusuyla konusulabilecegi bir ortam olusturacagimizi kesinlikle garanti edebilirim. Hatta bana gerek kalmadan, siz direkt kendilerini EB3C danismanligi yapan dunyaca bilinen firmalarla kiyaslamalarini ve bu firmalardan farklarini anlatmalarini isteyin.

Foruma hizlica reklam vermeleri gerektigi icin kendilerinin bu basliga yeterli bilgi vermesi biraz zaman alabilir; ama su anda foruma aktarilacak bilgileri hazirladiklarini biliyorum. Bu baslik altinda yazilacaklara ve size verecekleri cevaplarin sizi tatmin edip etmeyecegine bagli olarak kendileriyle calisip calismamaya siz karar vermelisiniz. Eger bir nedenden dolayi bu baslik altinda yaniltici veya yanlis bir yonlendirme oldugunu dusunuyorsaniz, tabii ki bana cekinmeden ulasabilirsiniz.

• Hayırlı forumlar.
    Green Card çekilişi sonrasında ciddi olarak değerlendirilebilecek bir seçenek gibi geldi bana.
    Inşallah bütün forum üyeleri için hayırlı olur.

• @eb3vize-com Hayırlı olsun oluşumunuz.
    Size küçük bir sorum olacaktı.
    Yanılmıyorsam EB3 vizesi her şey yolunda giderse 1 ile 3 yıl arasinda sonuçlanıyor.
    Peki bu süreç içerisinde green card kazanmamız durumunda bizi nasıl bir süreç bekliyor.
    (Özellikle maddiyat acısından da değerlendirirseniz çok sevinirim.)
    Şimdiden emeğinize sağlık.

• Çekiliş sonucuna göre ciddi olarak düşünmeye başladık eşimle. Masraflar ikiye katlanıyor çekiliş ile gitmekle. Yarın sonuca göre hareket etmeyi düşünüyoruz.

• @levo EB3 Vizesi ile DV Lottery arasında hiç bir bağlantı yok. Bundan dolayı iki süreçte bağımsız olarak ilerleyebilirsiniz.

• @zazozu Hakkınızda hayırlısı olsun.

• @Ballistix maalesef sadece Unskilled Workers olarak işler bulmaktayız. Bunun en büyük sebebi sizin vasıflarınız için uygun iş ve pozisyonların bulunması sürecinin zor olmasıdır. Aynı zamanda da bu vasıflarınızın hem USCIS'e hem de DoL'a ispat edilmesi gerekmektedir. Bu süreç uzun karmaşık ve riskli olduğu için bizim gibi firmalar bu sürece girmemektedir.

• @eb3vize-com, içinde söyledi: eb3vize.com İstihdam Bazlı Green Card

@Ballistix maalesef sadece Unskilled Workers olarak işler bulmaktayız. Bunun en büyük sebebi sizin vasıflarınız için uygun iş ve pozisyonların bulunması sürecinin zor olmasıdır. Aynı zamanda da bu vasıflarınızın hem USCIS'e hem de DoL'a ispat edilmesi gerekmektedir. Bu süreç uzun karmaşık ve riskli olduğu için bizim gibi firmalar bu sürece girmemektedir.

Merhaba vasifsiz olarak ilk basta ne kadar bir ucret gerekli oluyor? Cunku bende dusunmeye basladim malum gc cikmadi:)
    mcdonals vs onemli degil yeterki bir is olsun 🙂

• @eb3vize-com Merhabalar,

Ben lafı uzatmayı sevmeyen birisiyim, mesleğim sistem ve network monitoring mühendisi / Noc mühendisi/ Teknikeri olarakta çalışabilirim.

Geçici olarak McDonald’s ve Wendy’s bu firmalarda da çalışabilirim tabiki, EB3 vize türünde başvuruda dahil olmak üzere TL bazında ücret nedir ?

• DV2024 ten de hüsrana uğradığımıza göre , yere basar adımları atmanın zamanı geldi.

Elimizde EB3 var şu anda ve değerlendireceğiz

• @greeankartismail14 390.000 TL (20bin dolar) istiyorlar. (uçak bileti vs. hariç)

• EB3Vize İle Alakali Danismanlik Veren Baska Sirketler Varmi Diye Arastirdim Fakat Hicbir Sonuca Denk Gelmedim Sizin Emsalleriniz Yokmu Var İse Nasil Ulasiriz İsimleri Nedir Sizi Onlara Karsi Daha İyi Yapan Nedir Bunları Belirtmeniz İyi Olur Güveninirlik Acisindan...

• Şu soruyu sorayım o firmalar garson komi vs bu meslekte çalışan kişiyi abd de bulamıyorda mı sponsor olup dışardan istiyor.yada hangi pozisyonda çalışan arıyorum ama bulamıyorum diyecek ve siz benim onların aradığı kişi olduğumu nasıl göstereceksiniz. Adam aşcı arıyorum diyor ama benim aşcılıkla hiç ilgim yok

• @laxasca İyiymiş sadece 300 bin eksik :DD

Benzer Başlıklar

• 26
  • 14
  • 26
  • 4
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

159

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.1k

| | | |