Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• İlk defa basvurduk çok heyecanlıydık malesef HNBS....

• ⭐⭐

@walterwhite bakmadıysan şöyle düşün, en az 50 bin kişi eledin 🙂

• İnanamadım 2 kez bilgileri girip kontrol ettim. Bu hayal tam 3 senemi yedi.. Kendimi platonik aşık gibi hissediyorum, ben kovalıyorum o kaçıyor, kavuşacağımız günü bekliyoum resmen.
    Neyse kazanan beyler varsa eğer 28 yaşında, tahsili olan güzel bayanım nikahı basmak isteyenlere duyrulur ahfdasfsa

• 2025 odasında görüşmek üzere HNBS

• ⭐⭐⭐

Bende giremiyorum valla

• ⭐⭐

@Spacesong Üzdünüz... Umarım istediğiniz yerde olursunuz 😞

• Arkadaşlar ilk başvurumdu, başı vuramadık ve "Has not been selected" oldu hayaller kaldı DV-2025'e.

• @Gizem1 ben hala bakamadim bi sansim var.

guzel qizlar eqlesin 😃

• Daha bakmadım fırsat olmadı

• @neoseptik Umudumuzu kaybetmiyor her zaman olumlu düşünmeye çalışıyoruz. Beni bu foruma(eski forum sayfası) davet eden abla 12 yıl sonra aldı, 2 kızıyla şimdi 10 yıldır orada. Azimle umutla bekledi ve gitti. Özlem abla eğer okursa bu yazıyı selam ederim 😁😁

• Bir mayıs klasiği HNBS

• eşimede banada çıkmadı seneye artık

• Bana da has not been selected dedi 😔💔

Engel durumu belirterek alabileceğim herhangi bir vize türü var mı? Yaşadığım çevre bana hiç uygun değil ve erişilebilir bir ülkeye gitmek istiyorum.

• 6 tane arkadasdan haber aldım hiç birine çıkmadı

• Halen bakamadık, artık bir yemek yiyelim de tekrar geliriz bakarı.

• eksisozlukten bakiyorum orda da kimseye cikmamis. burda 1 kisiye cikmis o kadar.

• 8 kişiye baktım ve sonuç kocaman bir sıfır. Proton VPN ile Hollanda üzerinden 2-3 defa sayfa yenileyerek baktım. Belki işinize yarar.

• 2013 - 2024 (10 yıl )

2017 sonrası 2 kişi olarak deniyoruz şansımızı. ama maalesesf yine HNBS 😞

koydu be

• Kısmet değilmiş

• 2025 odası hangi taraftaydı. 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

166

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.6k

| | | |