Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Atlantis00
    ilk başvurum. başvurunun ilk günü eşimle evlendiğimiz gün.
    2 başvuruyuda kedilerimizin minnak patileriyle bastık.
    tüm totemler yapıldı .
    Ve Akşam 9 Gibi Buraya Allahım TEK Attık Yazacağım 🙂

• ⭐⭐

@doguStone Allah hayırlısıyla sizlere ve bana bu akşam greencard çekilişini kazandım sevincini yaşatsın 🙂

• @Atlantis00 amin inşallah.
    ilk başvuruyu yaptığım gün çok büyük konuştum.
    her sene gc kazanan ve bulunduğum eyalete gelecek olanları havaalanında karşılayacağım ve ev kiralama araç alma iş bulma gibi konularda ücretsiz şekilde Yeşilkartforum Aile olarak Yardımcı Olacağım Diye.
    Sözümün Sonuna Kadar Arkasındayım 🙂

• Bugğn komşunun nikahı var, oğlumun doğum günü var ve de GC çekilişi var. Ve bilin bakalım benim aklım nerde? 😁

• Bu akşam parti zamanı! Kazandığımızı öğrenince en sevdiğim şarkıları açıp kutlayacağım 🦀🦀🦀

• @doguStone inşallah gerçekleşir.

• @Yıldıray81 inşallah tek temennimiz .
    gerçekten gitmek isteyen bütçesini yaşamını buna göre ayarlayacak kişilere çıkması

• Ya arkadaşlar evet biliyorum tamamen şans ama. Sizce gerçekten Loto çekilişi yaparken hiç mi bir etken kriterleri vs yoktur. Belki adam hırsız katil veya tecavüzcü, belki işi gücü olmayan kimseye faydası olmayan bir şahıs. Abd bunu nasıl göze alabiliyor, tabiki şans dicekler ama işin arka planını kimse bilmiyor, oraya GC çıkıpta kanal açmayan çok az insan var, ve hepside düzgün. Bilemedim açıkçası..

• bugün çok kalabalığız, forum ne zaman çöker acaba.🙂

• Bu mevzu daha çok su kaldırır 🙂

• ⭐⭐⭐

@sezgisarikas adamlar bunu göze almıyor zaten sizin çekilişi almanız vize alacağınız garantisin vermez, bunun için mülakatta sabıka kaydı vs götürüyorsunuz böyle sorunlu olanları elemek için

• ⭐⭐⭐

Herkese şimdiden başarılar diliyorum,

Kendi adıma konuşmak gerekirse 5 yıldır deniyorum daha fazla bekleyenlerde var tabi ama artık bu bekleyişin son bekleyiş olduğunu umut ediyorum.
    Aksam 19.00da görüşmek üzere

• Bu ileti silindi!

• @doguStone, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Atlantis00 amin inşallah.
    ilk başvuruyu yaptığım gün çok büyük konuştum.
    her sene gc kazanan ve bulunduğum eyalete gelecek olanları havaalanında karşılayacağım ve ev kiralama araç alma iş bulma gibi konularda ücretsiz şekilde Yeşilkartforum Aile olarak Yardımcı Olacağım Diye.
    Sözümün Sonuna Kadar Arkasındayım 🙂

Youtube'da bu tarz durumların videoları bulunuyor. İyi insanların halâ var olması çok güzel bir şey. Yarın için yaşayıp yaşamayacağımız belli değil. Birbirimizin elinden tutmak her zaman gerekiyor. Eğer ki ben de kazanırsam forumda çalıştığım süre dışında aktiflik sağlayıp bilgi paylaşımı yapmak ve green card kazanan arkadaşlarımıza destek olmak istiyorum. Allahım inşallah hepimiz için hayırlısını bugün akşam verir ve güzel bir gelecek bizi bekler

• @sezgisarikas hırsızmış katilmiş o tipleri elerler almazlar.

• @sezgisarikas bence çekiliş rastgele ama vize mülakatı sürecinde bu detayları araştırıp eleme yaparlar

• @Murat-4, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

bugün çok kalabalığız, forum ne zaman çöker acaba.🙂

Murat abi akşam 5 gibi yoğunluk artar 🙂

• çok umut bağlayanlar var. çıkma ihtimali çok düşük millet, çok umut bağlamayın ki üzülmeyin

• @nicely iyi düşünelim iyi olsun, tek seferde kazanacağıma inanıyorum ☺️ Bakalım kimlerle beraber gideceğiz?

• Bu sene gercekten çok isteyenlere çıkacak.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

137

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.4k

| | | |