Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gtx295 Amaç para kazanmaksa inan kazanırsın bi şekilde.Amaç huzurlu mutlu bir yaşamsa ve rahat bir yaşamsa Amerika evet.Lakin kendine değer vermiyorsan hiç biri o yüzden hergüne yeni doğmuş gibi başla olur veya olmaz bilemeyiz ama inanmak hayal etmek bile en az başarmak kadar önemli

• Yasaklı

@berolika Yani kasım da yaptığımız başvurular DV2024 oluyor o zaman. Zaten 2024 yazamıyordum o kısma. Demek ki daha açılmamış kontroller. Rahatladım 😃

• @gtx295 hocam çıksa da çıkmasa da bu psikolojiden uzaklaşmak için ne gerekiyorsa yapın. ama makul ve mantıklı şeyler yapın lütfen. GC ya da farklı bir şekilde ülkeyi terk etmek üstüne kurmayın derim naçizane. haa durum ve olasılık varsa elbette hedef anlamında olur. ama ne olursa olsun biraz daha iyimser bakın lütfen

• ⭐⭐⭐

Hayaller kismina bir fotograf atayim. Sonra hayatlar kisminda 3 vardiyali isime gitmek icin yavastan hazirlanayim...

Manhattan Beach, California

FB_IMG_1683279653162.jpg

📸: [instagram.com/dannydemarcos]

• @alejandro inşallah hocam. ben es geçersem siz unutmayın da yazın özelden çıkarsa.
    90'lı yıllardan beri bildiğim bir konuydu GC, ilk defa geçen yıl başvurdum. inanılmaz şekilde de çıkacak hissine kapıldım. nitekim olmadı. ama tahmin ettiğimden çok daha iyi karşıladım durumu. artık bu yıl son başvurum zaten ve çıkmayacağı konusunda gayet rahatım. totem olarak söylemiyorum, olasılığın farkındayım. haa neticede birilerine çıkıyor ama bunu düşünerek geçen yılki bekleyişi yapmıyorum. olursa ne ala, olmazsa da hayırlısı değilmiş derim, kaderciyimdir.
    sizin için ise, değişik bir durum. burçlara inanmam ama 6.hisse inanırım, merakla bekliyorum sonucunuzu.

• ⭐⭐

Çıkmamasına kendimi hazırladım belki çıkar ya
    catpray4.jpg

• @gtx295 okurken kendimi gördüm resmen 😃

• @alejandro, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@gtx295 Amaç para kazanmaksa inan kazanırsın bi şekilde.Amaç huzurlu mutlu bir yaşamsa ve rahat bir yaşamsa Amerika evet.Lakin kendine değer vermiyorsan hiç biri o yüzden hergüne yeni doğmuş gibi başla olur veya olmaz bilemeyiz ama inanmak hayal etmek bile en az başarmak kadar önemli

En onemli sey huzurlu yasamak. Stres cok kotu insani en cok bitiren sey stres.
    Huzurumu kaybettim sevdiklerimi de... Hersey ust uste gelince boyle seyler olabiliyor

Yoksa yasama sevincim kolay kolay kirilmaz. Ta ki sevdiklerimi kaybedene kadar.. Biraz duygusal biriyimdir. Kusum vefat ettiginde 5 yil aglamistim bu yuzden bu aralar duygusal olabiliyorum...

Sadece artik huzurlu ve birazda mutlu yasamak istiyorum.. Tanri dan tek temennim bunlar bir insan olarak cok birsey beklemiyorum sanirim?

Para elbet kazanilir o bu kadar onemli degil. Fakat huzur ve mutluluk olmadigi zaman para da tek basina anlam ifade etmiyor benim icin...

• @celica 😂😂😂 imzanı yerim senin , bir gelse de gerçek sansa , sende kazandım yazsan da o surat ifadelerini görmek isterim 😀

• ⭐⭐

@hdemircanusa 😆 nasipse goruruz abi

• @celica 😀 hadi bakalım bu yıl şans bizden yana olsun

• ⭐⭐⭐

Son 2 gün anlaşılan bu başlık baya yoğun olucak, pek zaman ayıramıcam gibi işten gelince 10 sayfa okudum bugün atlamakta içimden gelmedi gözden kaçırmış olmayayım diye ama yordu biraz, sonuçlar açıklandıktan sonra kazanan arkadaşlarla DV2024 Aşamaları başlığında, kazanamayan arkadaşlarlada DV2025 Sohbet odası başlığında görüşmek üzere

• @hadi-BE, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Hayaller kismina bir fotograf atayim. Sonra hayatlar kisminda 3 vardiyali isime gitmek icin yavastan hazirlanayim...

Manhattan Beach, California

FB_IMG_1683279653162.jpg

📸: [instagram.com/dannydemarcos]

Su sahilde biramizi yudumluyup sohbet etme keyfini tanri hepimize yasatir umarim 🙂

• vakit doldu diyebiliriz heyecanlar ne seviyede? şahsen kendime çıkmayacağını düşünüyorum ama tatlı bir heyecan var.

• @mukavemet, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

vakit doldu diyebiliriz heyecanlar ne seviyede? şahsen kendime çıkmayacağını düşünüyorum ama tatlı bir heyecan var.

Heyecan pek kalmadi bende. Cikar mi cikmaz mi bilmiyorum ama umarim gonulden isteyene cikmistir. Tanri hepimize yardimci olsun

• Yarın Kaç gibi açıklanır sizce. Bir saati varmı.
    Umarım hak eden ve en çok gitmek isteyenlere çıkar

• @mukavemet heyecanlı bekliyorum bu sene o sene diye hissediyorum fakat olmayacak gibi

• Selamlar herkese,nasılsınız?

• ⭐⭐

Bu sene herkesin senesi olsun. 🙂 olmazsada akşam alkol alanlar bir duble içsin, sigara içenler yaksın bir sigara, çay içenler çay koy yeniden başlıyoruz desin. Strese girmenin,moral bozmanın ,günlerce düşünmenin anlamı yok. Denemeye devam.

• ⭐⭐

@zazozu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Selamlar herkese,nasılsınız?

Garip, enteresan ve heyecanlı ya siz?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

110

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.1k

| | | |