Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Hayri-Sozen Maalesef bende eşimle ilk başvurumda aynı duyguları hissediyorduk , son 1 hafta kala eşim peş peşe rüya görüyordu gidiyoruz bu sene diye , sonuç olarak Burdayız 😀 Aşırı kaptırmamak, çok umut bağlamamak gerekiyor , daha önceki bi kaç yazımda da belirtmiştim , Bedeli çok ağır oluyor

• @hdemircanusa Düşeceksekte yüksekten düşelim kral hayaller hep kazanma ihtimaliyle, olmazsa aynı heyecanla seneye de deneriz let's gooo

• @hdemircanusa

umut baglamiyorum bende kazanamasam uzulmem belki de bu yuzden kazanacagim diye hissediyorum. siz artik 2 kat arttirmissiniz sansinizi bu yuzden kazanma ihtimaliniz oldukca fazla. ama kac basvuru var ve bunlarin kaci talihli oluyor bunlari bilmiyorum. bilsem ben de ona gore sansimi degerlendirirdim.

• @Guenron hadi bakalım şimdide verdin gazı 😂😂😂 Geçen sene HNBS görünce siteye giremedim , bu sene bolca burda olacağım , 3 gün sonra kimimiz DV2025 Bekleme Odasında kimimiz doğru Telegram a gideceğiz , Allahım lütfen bizi @Guenron ile telegrama gidenlerden nasip et
    Not: samimiyetini hissettiğim eskilerden özellikle , @hadi-BE @gariban @hasnotben @SUAT-GUNAY @abrakadabra ve kullanıcı adını unuttuğum kim varsa Amerika’da görüşmek üzere inşallah 🙏🇺🇸❤

• @Hayri-Sozen Bu forumda 17 Yıldır eşi ile başvurup maalesef talihli olamayan var , ama vazgeçmek yok

• @hdemircanusa

ilk kez basvurupta kazanan kisi sayisi daha fazla deniyor. sanki ilk basvuranlar daha talihli gibi bir izlenim var boyle birsey var mi bende ilk kez basvuracagim.

• @hdemircanusa Aminnn. Rabbim bizleri Türkiye'den Amerika'ya bir kısrak başı gibi uzanan green cardlılardan eyle.

• @Hayri-Sozen Aynı şeyi geçen sene bende okumuştum , bi anket yapmışlardı sanırım , doğruluk payı nedir bilmiyorum sonuç olarak herkes katılabiliyor , İşk başvuruda çıkanların sayısı daha fazla idi

• @Guenron 🙏🙏🙏🙏🇹🇷 ↗↗↗↗🇺🇸

• @Hayri-Sozen Böyle bir durum varsa iştahım daha da kabardı. Ben de senin gibi ilk defa başvuru yaptım.

• @Guenron

evet boyle bir muhabbet var. ilk kez basvurmus insanlar daha fazla kazaniyor neden boyle bilmiyorum.

• Acaba cikipta sonradan vazgecen talihliler var mi 😃

• ⭐⭐

@Guenron her geçen gün ülkeden umudunu kesen insan sayısı arttığı için yeni başvuru sayısı da buna paralel yükseliyor. Yakında tüm ülke başvuracak, nasıl olsa pasaport zorunluluğu yok 🙂 gitmeye niyeti olan da olmayanda öylesine başvuruyor.

• @tufank, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Guenron her geçen gün ülkeden umudunu kesen insan sayısı arttığı için yeni başvuru sayısı da buna paralel yükseliyor. Yakında tüm ülke başvuracak, nasıl olsa pasaport zorunluluğu yok 🙂 gitmeye niyeti olan da olmayanda öylesine başvuruyor.

You can’t stop the change, any more than you can stop the suns from setting. - Shmi Skywalker

• @tufank

hocam siz kac defa basvurdunuz?

b1 b2 vize ne oluyor hayirli olsun amerikada misiniz simdi?

• arkadaşlar diyelim gittik iş bulduk çalışıyorum fakat eşim ben sıkıldım dönücem dedim daha sonra tekrar geri gelme şansı var mı? yani istediği gibi gir çık yapıyor mu ?

• @Hayri-Sozen Tabiki de var

• @hdemircanusa

peki bunlar baskalarinin hakkini yemis olmuyo mu?

• ⭐⭐⭐

@hdemircanusa Atlanta’ya 1 saat mesafede cummingteyiz biz, atlandadan çok daha sakin ve huzurlu 👍🏻

• @Hayri-Sozen Yani tabikide yemiş oluyor , Bu olay çekiliş usulü olduğu için millet görünce hiç ön araştırma yapmadan (ÜCRETSİZ ) başvuru olduğunu öğrenince başvuruyor , aradan aylar geçiyor , başvuran kişi ya aynı heveste olmuyor yada Gidene kadar herşeyin ücretsiz olacağını , O vizenin Babasının hayrına verileceğine , Unganlar’ında Devlet hasatanesi olduğunu düşünüyorlar sanırım , Sağlık Muanesi için ücret , Konsolosluk vize görüşmesi için ücret AİS için ücret , Uçak biletler vs ciddi rakamlar çıkıyor özellikle aile olanlar için , kur farkını konuşmak istemiyorum bile , bu durumlar böyle oldukça vazgeçen daima oluyor

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

82

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |