Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @onurito iyi bayramlar. 🙂

• Herkese iyi bayramlar! Umarım seneye bayramımızı ABD'de kutlarız 🙂

Bayram sonuna kalır diye düşünüyordum ama pasaportum az önce geldi. 6 Mayıs'ta "You have been selected" yazısını da gördüğüm zaman kutlama yapacağım çok mutluyum 🦀🦀🦀

• Herkese şimdiden iyi bayramlar güzel forum ailesi ❤
    Şafak 16, bayram arefesi, inşallah bu sohbet odasına her gün giren heyecanla bekleyen herkesin 16 gün sonra güzel haberler alması dileğiyle 🪄

• ⭐⭐

Herkese şimdiden iyi bayramlar. Arife günü bol bol dua edelim. İnşallah 6 Mayıs günü Allah bizlere greencard çekilişini kazandım sevincini yaşatsın. Amin

• Şubat ayında hususi pasaportumu aldım ve "You have been selected" yazısını görmek için can atıyorum bu arada herkese İyi Bayramlar ❤ !

• Herkese günaydın. Yağmur duasına şemsiye ile giden adam inanmışlığı mı diyeyim, dereyi görmeden paça sıvamak mı diyeym, 2 hafta sonra green card çıktığında biran önce ds260ı doldurabilelim diye dün sabah saat 8:30a randevu alıp pasaporta başvurduk. Ve az önce pasaportlar geldi 🙀pasaportları hazırlayan adam ben olsam kedimin pasaportunu bu kadar çabuk çıkartamazdım sanıyorum. Yani GC çekiliş sonucuna göre pasaport alsak da pek zaman kaybetmeyecekmişiz. Neyse bakalım. Biz hazırız kentucky ver artık case nubmerımızı

• @animehime94 Bende bugün teslim aldım acaba gecikme olur mu derken birkaç günde basıldı.Dediginiz gibi Rabbim önümüzde ki bayramı ABD de kutlamayı nasip etsin inşallah 🙂

• Herkese iyi bayramlar.

Daha önce ziyaretçi olarak okuduğum foruma bugün itibariyle üye oldum. ABD'ye yerleşmek çocukluk hayalim. Umarım bir gün gerçekleştirebilirim. Greencard sonucunu bekliyorum 🙂

• @haticeymen Merhabalar Hatlce Hanım.Bu ay hangi numaralar görüşmeye çağırılacak bilginiz varmı acaba (2023 için).Be nereden takip edebilirim.Teşekkür ederim

• Herkese iyi bayramlar

• ⭐⭐⭐⭐

@karaçay, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Herkese günaydın. Yağmur duasına şemsiye ile giden adam inanmışlığı mı diyeyim, dereyi görmeden paça sıvamak mı diyeym, 2 hafta sonra green card çıktığında biran önce ds260ı doldurabilelim diye dün sabah saat 8:30a randevu alıp pasaporta başvurduk. Ve az önce pasaportlar geldi 🙀pasaportları hazırlayan adam ben olsam kedimin pasaportunu bu kadar çabuk çıkartamazdım sanıyorum. Yani GC çekiliş sonucuna göre pasaport alsak da pek zaman kaybetmeyecekmişiz. Neyse bakalım. Biz hazırız kentucky ver artık case nubmerımızı

Elin değmişken 10 yıllık yapıştırdın inşallah. Biz 2018 de aldık, 5 senesi bitti bile..

• @ibrahimasar evet 10 yıllık en mantıklısı ben de 10 yıllık aldım gelmesi yaklaşık 4 ay sürdü ama olsun 😁

• @karaçay olumlama (manifesting) denen bir kavram var. Hayatımızda istediğimiz değişiklikleri sağlamak için gereken pozitif enerji gibi düşünebiliriz bunu. Olumlamayı hayatının parçası haline getirmiş kişilere sorduğum zaman bana şu tavsiyede bulundular: "İstediğin şey zaten seninmiş, gerçekleşmiş gibi hareket et" sizin yaptığınız da bu bence 🍀

Bu konuya gelmişken kendi hikayemi de anlatmak istiyorum:

Geçen sene bu dönem hayallerimden vazgeçmek üzereydim. Yurtdışına gidebilmem için piyango kazanmam lazım demeye başladım. Bir süre sonra tatilde karşılaştığım aile dostumuz bana Greencard'ı anlattı ve kazandığımda hem oturum hem çalışma iznim olacağından bahsetti. Greencard çekilişinin de bir tür piyango olduğunu ve benim için istediğim imkanları sunacağını anladığımda başvurumu yaptım. Normalde çekilişlerde kazanma ihtimali düşüktür, ama nedense ben bundan korkmuyorum. Tek seferde kazanacağımı düşünüyorum. Başvuru döneminden beri hedef odaklı planlarımı yaptım. Mesela kariyerimi değiştirebilmek için ilgimi çeken çeşitli alanlarda eğitim aldım. 10 yıllık pasaportumu aldım. Yurtdışında tek başıma yaşayacağımı düşünerek sağlığımı düzeltecek adımlar attım. Forumda edindiğim bilgiler sayesinde önümüzdeki birkaç ay içinde ne yapacağımı da net olarak planlayabiliyorum. 6 Mayıs'ta seçildiğimi öğrendiğimde Kasım 2023'teki ara tatile denk gelecek şekilde mülakatımı alacağım. 2024'teki sömestr tatilinde ABD'ye gideceğim.

Hayatımda ne zaman büyük riskler alsam istediğim değişimleri yaşadım. Bu da onlardan biri olacak hissediyorum ☺

• arkadassllaarrr 16 güünn yaaa 16 gün sonra ekrana bakipp kazandikkkk cigliklari atacagiz belki mutluluktan aglayacagiz en yakinimda kim varsa büyük ihtimalle sarilarak öldürcem 😃 bugün ramazanin son günü bol bol dua edelim bize gc getirsin bu bereketli güzel ay hayydiii simdiden iyi bayramlar

• Arkadaşlar hayal kurun hayalsiz olmaz her şey güzel olacak bir gün biliyoruz ama DV ile ilgili hayal kurmayın üzmeyin o tatlı canınızı. Başvurun, unutun ve B planı olarak hayatınızın ve hayalinizin bir köşesinde kalsın. Hepinize hayırlı bayramlar diliyorum.

• @hasnotben ee zaten herkesin vardir bi b plani onu simdi düsünmek bos, kalmis surda 2 hafta birakalim herkes en uc yasasin sevincini beaaa 😃

• ⭐⭐

Herkesin bayramini en içten duygularimla kutlarim Allah sevdiklerinizle mutlu bir bayram gecirmenizi Nasip etsin

• herkesin bayramı mübarek olsun hayallerimize ulaşmamız dileğiyle

• @goyro666 16 gün sonra kutlama zamanı Crab Rave başta olmak üzere en sevdiğim dans müziklerini açacağım sabırsızlanıyorum 🦀🦀🦀

• @hasnotben bence bu mantıkta düşünen kişiler ABD'ye gitme konusunda çok ciddi değildir. Kendi adıma bu hayalimin olması hayatıma anlam kattı ve zamanımı daha iyi değerlendirmemi sağladı. Olsa da olur olmasa da olur deseydim bu kadar uğraşmazdım diye düşünüyorum.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

34

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.9k

| | | |