Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@dytmelek, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy girerken değil de girdikten sonra dua ettim, adın da aklımdaydı Ümran ☺️ Az kaldı çekilişe inşallah güzel haberler alırız hepimiz 🙏🏻🙏🏻

Yaa çok teşekkür ederim 🙏 inşallah inşallah

• ⭐⭐⭐

La Jolla, California 🌅🌴

FB_IMG_1681110113123.jpg

📷: [instagram.com/saul__visuals]

• ⭐⭐⭐

@dytmelek, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Günaydın sizlere arkadaşlar🙋🏻♀️ Burada gece 01.10 şuan ama foruma daldım biriken mesajları okuyorum, herkes iyidir umarım 🙏🏻

Bizde herşey ayni. Haberler sende. Umarim siz de iyisindir? 😊

• ⭐⭐

@ilkerkaynar90 ds 260 formunu daha hızlı oldurabilmek için özellikle adres ve iş kısımları için forma uygun eksel dosyası hazırladım kendim için.Aile içinde hazırlayıp, hazır olacağım.Çıkar çıkmaz seneye kullanırız 🙂

• @hadi-BE biz de iyiyiz evimizi kiraladık, eşyaların çoğunu aldık yerleştirme işi de bitti sayılır🙏🏻 bugün okulla randevumuz var kızlar da okula başlarsa iş mevzularını araştırmaya başlıcaz🙏🏻 Cumming şehrindeyiz, sevdik burayı gerçekten sakin ve huzurlu bir yer tam aile yaşamına uygun görünüyor👍🏻

• Bizde çift olarak heyecanla bekliyoruz. Bakalım neler olacak. İnşaAllah rabbimden hayırlısı neyse onu diliyoruz. Burada yerimizi almak istedik.

• Selamlar, ben 17 yaşındayım bu yıl Green Card'a başvuramamamın sebeplerinden birisi lise çağında olmam. Ben bu yıl başvurmayı düşünüyorum çünkü açıklandığında 18 yaşında oluyorum ve açıklandığından 1 ay sonra ise lise diplomam elime geçiyor. Sizce başvurayım mı yoksa 2025'mi olsun hedefim?

• Geçen seneki sonuç öğrenme zamanı yazışmalarına baktım da baya bir kişiye çıkmış. Umarım hepsi vizelerini almıştır. Aslında %2 civarı şans hiç de düşük bir şans değil. Ama kendi durumum içinde baktığımda harbi şanssız adammışım :)) Herkese bol şans. Umarım bu sene şeytanın bacağını kırarız. :))

• ⭐⭐⭐

@Riethian bakalım bu yıl forumdaki hangi müdavime cıkıcak 😂

• her sene şu heyecanı yaşamak çok keyifli ama artık kazanmanın da keyfini tatmak istiyorum 😃

• @Riethian Keşke öyle olsaydı, sürekli yazanlardan ya da insanların aşina olduğu nicklere çok az çıktı. Çoğu çıktıktan sonra üye olan yeni üyeler tabi bunu eleştirmiyorum yanlış anlaşılmasın kimse burada aktif olmak zorunda değil kazandıktan sonra da gelebilir.

• ben kazanmadan oldum bu sene. yıllardır başvurmama rağmen hiç bir zaman bakmamıştım buraya. umarım kazanınca tüm süreci ve daha sonra ki zamanlarda neler yaşadığımızı anlatırım.

• @this-time89 Hayatın, sen bakarken soyunamıyorum deme şekli bu :))

• @waterman Nazar 🧿 Deymez inşallah
    Bu başlık Hooop toptan Konsolosluğa 😎

• @selamibasaran, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ilkerkaynar90 ds 260 formunu daha hızlı oldurabilmek için özellikle adres ve iş kısımları için forma uygun eksel dosyası hazırladım kendim için.Aile içinde hazırlayıp, hazır olacağım.Çıkar çıkmaz seneye kullanırız 🙂

Arkadaşlar ds260 adres doldurma alanında tüm adres geçmişimizi yazmamız gerekiyor. Peki okurken kaydımız resmi olarak aile yanında gözüküyorsa ve biz farklı bir adreste kaldıysak(örnek aile bursa adresinde,okurken adres ankara) bu durumda ne yapmak gerekiyor? Resmi olmayan adresimizi okuduğumuz yıllar için girmemiz mi gerekiyor?

• ⭐⭐

Valla ben resmi yaşadığım yerleri yazdım.O şekilde yazmaya kalksam 50 tane adres çıkar ki çoğunu da hatırlamıyorum dahi. E devletten eski oturduğunuz adresleri alabiliyorsunuz.Ben ona göre doldurdum.

• ⭐⭐

Yani ben baba evini yazıcam sonra da evlendiğimden beri oturduğum evi, başka hiç bir yerde kalmadım 🙂

• Street views ile gezdiğimiz yerleri artık kendi gözlerimizle kanlı canlı görebiliriz inşallah 🙂

69225defe0b0bc3e91632d4c4429f4c2.jpg

• Okul durumu gibi resmi durumlarda belirtmezsek evet e devlet kısmı doğru olacak ama sorgulayan birisi için okul ankara ikametgah bursa bu nasıl olur sorusu karşı taraf için bir red nedeni olabilir mi?

• ⭐⭐

@oceymh e-devlete gir tarihçeli yerleşim yeri ve diğer adres belgesi sorgulama yap orada hangi adresler yazıyorsa odur. 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

109

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.8k

| | | |