Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• giriyorum ikinci sayfaya gelince açılmıyor devam edemiyorum

• nasıl bir çözüm olabilir

• ARKADAŞLAR BU KİŞİ AMERİKAYA GELECEK OLANLARA SAHTE EVLİLİK YAPMASINI ÖNERİYOR BUNLAR YÜZÜNDEN GREEN KART LOTOSUNU KAZANIP İNSANLAR GİDEMİYOR BU YIL 24 BİN KİŞİ AÇIKTA KALDI OLAN BİZE OLUYOR. BEN AMERİKADAKİ ARKADAŞLARA SÖYLİCEM BUNU ŞİKAYET NASIL EDEBİLİRİZ RESMEN KARTINIZI SATIN DİYOR

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@jammel "firsatci olun veya paylasin , bencil olmayin!" ilginc bir baslik secimi 🙂

Video'yu izlemedim ama sahte evlilik onerisinde bulunuyor diyorsunuz, acaba arkadas bunun federal bir suc oldugunun farkinda mi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sebedey DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

nasıl bir çözüm olabilir

farkli web browser'lardan, farkli zamanlarda; ayrica ayni web browser'dan normal mod veya incognito mod'da girmeyi de deneyebilirsiniz. Tekrar tekrar deneye deneye basariya ulasan arkadaslar var, dolayisiyla er ya da gec basvuruyu tamamlayacaginiza eminim.

• @crazycells evet ya resmen başkasınada iyiliğiniz dokunsun diyor. amerikaya gitmek isteyenleri evlilik yoluyla dolandırıyor olabilir elimde o işi yapan kadın var diyip dolandırabilir ve o kadından faydalanın diyor maddi olarak. sahte evlilik yapıp neden gideyim o kadın çocuk doğursa başkasından zaten çalışma izni alıyor çocuk vatandaş oluyor birde beni dözdü boşancam dese hem nafaka öder hemde sınırdışı BU ADAMDA RESMEN Bİ HALLER VAR

• Bu ileti silindi!

• @crazycells Evet bu akşam tekrar tekrar denedim ve sayfaların açıldığını gördüm çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler olmasa vazgeçecektim kayıt olmaktan çok sağolun varolun. 🙂

• arkadaslar 2019 talihlisiyim19xxx biri 4 digeri 1 aylik oglum var amerikaya gittigimizde cocularinda vatandaslik sureci yetiskinle aynimi oluyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@nahya123 DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

arkadaslar 2019 talihlisiyim19xxx biri 4 digeri 1 aylik oglum var amerikaya gittigimizde cocularinda vatandaslik sureci yetiskinle aynimi oluyor.

Siz vatandas olunca onlar otomatik olarak vatandas olacaklar...

https://yesilkartforum.com/forum/topic/133/abd-vatandaşlığı-başvuru-süreci-naturalization

• Herkese iyi akşamlar, birkaç sorum olacaktı. 2019 talihlisiyim. DS260 formunu kendim için doldurup gönderdim. Fakat erkek arkadaşımla evlenip formu güncellemeyi istiyorum bu mümkün müdür? İkinci sorum ise erkek arkadasım aynı zamanda Rusya vatandası ve Rusya ve Türkiye kimlikleri arasında doğum yeri farklılığı vardı bugün mahkeme kararıyla bu durumu düzelttik. Bu durum Amerika için sorun yaratır mı yardımcı olursanız çok sevinirim!

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@beti DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Herkese iyi akşamlar, birkaç sorum olacaktı. 2019 talihlisiyim. DS260 formunu kendim için doldurup gönderdim. Fakat erkek arkadaşımla evlenip formu güncellemeyi istiyorum bu mümkün müdür? İkinci sorum ise erkek arkadasım aynı zamanda Rusya vatandası ve Rusya ve Türkiye kimlikleri arasında doğum yeri farklılığı vardı bugün mahkeme kararıyla bu durumu düzelttik. Bu durum Amerika için sorun yaratır mı yardımcı olursanız çok sevinirim!

Mulakat tarihiniz aciklandiktan sonra degisiklik yapip esinizi ekleyebilirsiniz, ya da numaraniz buyukse evlendikten sonra da formu KCC ile iletisime gecip actirabilirsiniz ve bilgilerinizi guncelleyebilirsiniz. Sornasinda da esiniz icin bir form doldurursunuz.

Duzelttiginiz bilgiyi kullanin, bir sorun olmaz.

• @crazycells korktuk açıkcası bir problem olur diye daha önce böyle bir durumu yaşamış birileri olabilir mi acaba yada risk almamak mı lazım önce ben gidip sonrasında erkek arkadaşımla evlenip onu yanıma almaya calışsam nasıl olur?

• @beti daha önce mülakattan önce evlenip mülakata eşi ile beraber gidenlerin tecrübeleri var forumda siz gcyi alıp gittikten sonra eşinizi almanız uzun sürüyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@beti DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@crazycells korktuk açıkcası bir problem olur diye daha önce böyle bir durumu yaşamış birileri olabilir mi acaba yada risk almamak mı lazım önce ben gidip sonrasında erkek arkadaşımla evlenip onu yanıma almaya calışsam nasıl olur?

merak etmeyin, gercek bir evlilik yaptiginiz surece risk almis olmuyorsunuz. Islemleri beraber halletmeniz en mantikli cozum.

• @crazycells size birsey danismak istiyorum.mulakat tarihimiz aciklandi.cn: 5800 lerde. Numarasi bizden sonra olan bir kac kisinin randevusu bizim tarihimizden once. Bu siralamanin bir duzeni mi var? Bir yorumunuz var mi? Olumlu dusunmek istiyorum🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@helsinki DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@crazycells size birsey danismak istiyorum.mulakat tarihimiz aciklandi.cn: 5800 lerde. Numarasi bizden sonra olan bir kac kisinin randevusu bizim tarihimizden once. Bu siralamanin bir duzeni mi var? Bir yorumunuz var mi? Olumlu dusunmek istiyorum🙂

Hayir, bir duzeni yok.
    Ayni ay icerisinde mulakat tarihlerinin nasil dagildigini tam olarak bilmiyoruz, KCC'nin yapmis oldugu rastgele bir siralama, DS260 formunu gonderme zamani, konsoloslugun is yuku, bir gunde bakabilecegi kisi ve dosya sayisi vs. gibi nedenler etkiliyor olabilir.

Neden olumlu ya da olumsuz dusunmeniz gerekiyor? 🙂 Eger mulakat tarihi aldiysaniz size ayrilan bir vize numarasi da vardir demek.

• ⭐⭐

Bu sıralamanın sizin açınızdan olumlu yada olumsuz bir yanı yok. Sizden sonra gelen bir kişi tek kişi olarak girecektir. Siz atıyorum 3 kişisinizdir, o gün konsolosluk yükü azaltmak için eşit dağıtmak isteyebilir. Sonuçta değişen bir şey olmaz sizin için vize ayrılmış durumda ve ay sonuna kadar bu rezerv duracak

• Tesekkurler @crazycells @arnblt
    Kafa bir gidip bir geliyor.insan surekli stres oluyor.ya boyleyse ya soyleyse vs. Panik oldum niye biz sonrayiz diye.

• Arkadaşlar numaram 29 k larda yani sonlardayım gerçekçi olmak gerekirse bu sayılara kadar vize numarası gelir mi ? Şu anda erken olabilir bu soru için biliyorum yada şöyle söyliyeyim bunu anlamamız hangi aydan sonra anlaşılır tahmini olarak.. Gidişata bakarsak gecen seni ile paralel bir işleyiş olduğu aşikar.. Demem o ki buna umut bağlamamak ve burda geleceğimle ilgili türkiyede kalıcakmışım gibi buraya yatırım yapmak 1 sene bekleyip sonunda bir şey elde edemiyeceksem eğer hem maddi hemde manevi olarak buraya kendimi hazırlamak istiyorum şimdiden.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

139

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.4k

| | | |