Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Herkese gunaydiinn uzun bir suredir ilgimi ceken butun basliklari sessiz sessiz okudum bircok sey ogrendim. Kalan 38 gunde sizinle beraber geri sayim yapmaya geldim. Umarim malum aksam burda hep beraber sevincle bulusuruz.

• @Ranje Eline emeğine sağlık çok güzel bilgiler veriyorsun teşekkür ederiz :))

• Günaydınlarr herkese What happens in Vegas, stays in Vegas diyerekten güne başlıyorum 😂
    image.png

• Herkese Günaydınlar Büyük Hayallere Ve Umutlara Kaldı 38 Gün Çıkmadık Candan Ümit Kesilmez Diyelim Herkese Güneşli Bir Sabahtan Günaydın Kahvemi İçtim Ayıldım Çalışmaya Devam Hayırlısı Bakalım.

• @Ranje eline emeğine sağlık ☺

• ⭐⭐

aayyy imdaaattt bana yine geldiler gün geçmiyor şimdi:) bitsede gitsek modundayım:)
    hadi hadi hadi 🙂

• @berolika Rica ederim , beğenmenize sevindim.

• ⭐⭐

• @Simge-Kutlu Teşekkürler

• ⭐⭐

@debbieLA77 canlı Miami airport birazdan o hava limanına ineceğimi hayal ederek saatler geçirebilirim :)))

• ⭐⭐

@debbieLA77, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy iyi tamam bak sana güveniyorum:) valla bulurum seni orada haberin ola 🙂

Hahaha komşu olalım hiç fark etmez 🙂

• ⭐⭐

@debbieLA77, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

aayyy imdaaattt bana yine geldiler gün geçmiyor şimdi:) bitsede gitsek modundayım:)
    hadi hadi hadi 🙂

Benden gitmiyorlar ki 😅 Cidden gün yaklaştıkça hadi hadi bitsin gidelim modunda oluyorum bende 🙂

• ⭐⭐⭐

@debbieLA77 gün bi başlasaydı 😃

• ⭐⭐⭐

@debbieLA77 9 wiewers diyo kim onlar ifşalayın kendinizi 😃

• @ibrahimasar, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ibrahimasar, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@karaçay, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ibrahimasar selamalr dostum, o bilge ili ilgili biraz bilgi paylaşır mısın? kitap vs.gibi... paraya bakış açısının, paranın hareketi anlamında çok önemli olduğundan eminin o nedenle ilgimi çekti.

Öğretinin para ile ilgili olan kısmı, sadece burda bahsettiğim konuyla ilintili olduğu için örnek olarak yazdım. Kendisinden genel olarak hayata karşı, geçmişimizde yaşadığımız olaylara ve insanlara bakış açımızla ve aklımızda onların yer ettiği şekil ile ilgili, güncel olarak bu gün yaşadığımız hayatta insan ilişkilerimizde, içinde olmamız gereken duygu ve tutumlar açısından, pozitif olmayı, ama nasıl pozitif olunacağını, yaklaşımlarımızın bize getirdiği olumlu ve olumsuz durumları örnekleriyle 2 3 saat kadar konuşup öğrendik. Kendisinin kitabı vesaire bir şeyi yok. Ünlü de değil. Dışarıdan baksan sıradan bir adam. Dükkanımıza gelip gidiyordu. Bizi kısa bir süre analiz etmiş. Müsade ederseniz bir kaç tavsiyede bulunacağım dedi. Bizde uzun uzun dinledik. Notlar aldık. Ve ondan sonra hayatımızda herşey değişti. Bir kitap yazarsam bu konularda ben yazarım artık. 🙂
    Ama işin gerçeği konunun özü belki 2 3 sayfalık bir yaşam kuralları dizisidir. Bir kaç sayfa da bunları açıklamak için gerekir belki. Hadi olsun 50 sayfa. Kimse alıp okumaz bile 🙂

Sakalı var mıydı? Beyaz falan? Şaka bir yana, hala gelip gider mi sizin oralara? İlginç bir olaymış.

Olmaz olurmu, bem beyaz, göbeğine kadar sakalı vardı. 🙂 Sulandırmasana olm. MAalesef taşındılar burdan. 3-4 yıldır yoklar. İşin içinde ruhani bir boyut falan yok. Dumanlar içinde STV nin salihi ile hoca efendi durumları değil. Biz ailece çalışıyoruz burda. Eşim ve kızım yani. Adam da bizim çabalarımızı görüp genel durumumuzun kötü olmasına ve huzurumuzun biraz kaçık görünmesine üzülmüş ve bir kaç tavsiye vermek istemişti. Konu konuyu açtı. Biz merakla sordukça kendisi anlatıp açıkladı. Notlar aldık. Telefonunu aldık. Bir süre aklımıza takılanları sorduk. Sonra sıkıldı herhalde bizden, telefonlarımızı cevaplamaz oldu. Hıdır nebi gibi kayıplara karıştı. 🙂

@ibrahimasar ben de rica edebilir miyim acaba ☺

• ⭐⭐

@tolgasatir hahahah bende ona baktım biliyo musun 🙂

• Günaydın, Mayıs ayı yaklaşıyor. Yine aynı heyecan var mı? Bende bu sene heyecan yok nedense 🙂

• Gerçekten çok üzgünüm ya 😕 ilk defa başvuru yaptım ama oda tamamen benim yüzümden bir kaç başvuru yapmam yüzünden bilsem birden fazla başvuru yaparmıydım 🫣🫣 neyse ekime kaldı ümitlerim şimdiden talihlilere yeni hayatlarında mutluluklar 🤭🤭

• ⭐⭐

@ibrahimasar yaw arkadaş ne olaymış yaw herkes senin peşine düştü sen hayrına bunu 2024 sohbet odasına açık et yayınla buradanda bizde topluca yararlanıp sana hayır duası edelim bu böyle olmayacak çünkü 🙂 🙂 🙂 herkes bana da yazar mısın bana da yazar mısın diyip mahvedecek seni.... bana da lütfen 🙂

• merhaba, öncelikle herkese bol şans diliyorum.
    bu sene ilk başvurum olacak ve mesleğim, yaşım ve hislerime güvenerekten çıkacağını hissediyorum 🙂 inşallah

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

95

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |