Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @abrakadabra bu tür olayların bireysel silahlanma ile alakası yok. Silah almanın kolay oluşuyla ilgisi var. İllegal göçmenler bile silah alabiliyor.
    Bireysel silahlanma olmasa ABD covid zamanı kanada gibi takılırdı heryere kapalı ve ekonomi patlak bir şekilde.

• ⭐⭐

@debbieLA77, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy yok ondan değil biz sporcuyuz bakliyat ve haşlanmış etler tavuklar önemli bizim için yağsız vs ondan bacım 🙂

Yahu bacım o saydıklarının kralı var orada, marketlerde hemde birinci sınıf 😅 ben cidden bi süre yemek yapmak istemiyorum, 🙂

• sayaç harika olmuş

• @Rhonster Teşekkürler hocam. Bekar ve tek başıma gideceğim için gençlerin daha çok olduğu yerleri düşünüyorum bu yüzden tampayı seçtim. Miami felan çok pahalı bir başlangıç olur. Umarım yanılmam.

• ⭐⭐

@charon, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@abrakadabra bu tür olayların bireysel silahlanma ile alakası yok. Silah almanın kolay oluşuyla ilgisi var. İllegal göçmenler bile silah alabiliyor.
    Bireysel silahlanma olmasa ABD covid zamanı kanada gibi takılırdı heryere kapalı ve ekonomi patlak bir şekilde.

Bu tür olayların direkt bireysel silahlanma ile alakası var asıl.
    Bireysel silahlanma olmasa, silahı nasıl bulacak da okulu basacak adamlar?

• Selam herkese, bu sene 5. çekiliş senemiz eşimle beraber. Artık bu sene bize çıkacağını düşünüyoruz. Herkese bol şans.

• ⭐⭐ Yasaklı

Silah milah bahane boşverin Tr de hergun ölecene Bir kez ölürsün

• Herkese selamlar, nasılsınız? Eridi gitti sayaç bir anda vallahi.

• @gucarslan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@gizemdgnn dv kazanıysanız lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın.

Sürekli bu uyarıyı yapmak zorunda kalıyorsunuz. Aslında forum konusuna cevap yazacagi sirada imzası yoksa uyarı çıksa "GC talihliyseniz imzanıza taşıyınız değilseniz şablonunuzu ekleyiniz" gibi bir uyarı mesajı verilebilir. Kısacası imza zorunlu olabilir.

Sizin forumda paylaştıklarınızı yakından takip ediyorum, çok faydalı bilgiler paylaşıyorsunuz. Birçok insana yol gösteriyorsunuz. Bir de bunlarla uğraşmanıza üzüldüm açıkcası.

• ⭐⭐

@Calibraturbo, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Çocuğu olanların bu şekilde düşünemeyeceği kesin.
    Düşünsene çocuğun var ve onun geleceği için ABD'ye gitmişsin, okulda dersinde iken biri geliyor ve kafasına sıkıyor ölüyor. Ne hissedersin acaba o an?

• Selamlar arkadaşlar, evet burası Amerika grubu ama Avrupa ile ilgilenen veya bilgisi olan da vardır sanırım. Çilek danışmanlık (bursa da) ( Lider insan kaynakları Yurt dışında İş arama ) diye bir şirket daha önce duyan veya çalışan birisi duydunuz/gördünüz mü güvenilir bir şirket midir?

• ⭐⭐

@yenihayaletadam çilek danışmanlık kardeşim daha önce bulmuştu araştırdım dolandırıcı diğerini bilmiyorum

• @yenihayaletadam Aslında böyle dolandırıcılıklar hakkında bilgi paylaşımı yapılan bir başlık açılsa keşke 🙏

• Hayırlısı olsun kaldı 39 gün 🙂

• @abrakadabra hayır yok.
    bireysel silahlanmayı yasaklamak bu tür olayları azaltmaz. Silah bir şekilde bulunur.
    Siz silahlanmayı yasakladığınızda insanların silah bulamayacağını mi düşünüyorsunuz?

Kolay silah almanin değiştirilmesi gerek. Walmarttan silah alınmaması gerek mesela.

• ⭐⭐

@charon Türkiye'de sözde yasak ama almak çok kolay. Bilmem anlatabildim mi 🙂

• ⭐⭐

@abrakadabra, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Düşünsene çocuğun var ve onun geleceği için ABD'ye gitmişsin, okulda dersinde iken biri geliyor ve kafasına sıkıyor ölüyor. Ne hissedersin acaba o an?

Çocuğum yok ama, Allah korusun istemezdim öyle bir şey 😞 düşüncesi bile kötü

• Yasaklı

@charon, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@abrakadabra bu tür olayların bireysel silahlanma ile alakası yok. Silah almanın kolay oluşuyla ilgisi var. İllegal göçmenler bile silah alabiliyor.

Bu tür olayların direkt bireysel silahlanma ile alakası var asıl.
    Bireysel silahlanma olmasa, silahı nasıl bulacak da okulu basacak adamlar?

Türkiye’ de bireysel silahlanma yok ama ben size 7-8 bine tabanca 15 bine de keleş almanın yolunu gösterebilirim. Buyrun gelin İstanbul’ dayım 🙃

Ben de @charon a katılıyorum.
    Bunun bireysel silahlanma ile alakası olmadığını düşünüyorum.
    Bu seviyeye gelmiş birisi 3 kişiyi bıçaklada öldürebilir.
    Aynı olay Türkiye’ de yaşansa polis müdahale edene kadar 500 kişi ölür. 🙃

• ⭐⭐

@Lossantosdy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Çocuğum yok ama, Allah korusun istemezdim öyle bir şey 😞 düşüncesi bile kötü

Şimdi ecelin nasıl olacağını bilemezsin ilkokul 1. Sınıftayım yolda yürüyoruz caminin tabelası düştü yanımdaki kızın kafasından ikiye ayırdı, yani şimdi olmıycak diyemeyiz hem burada olmayacak diye birşey mi var. Ben abdde okul dönüşü yayan çocuklara trafik kazası mağduru az duydum ama burada size bir sürü mağdur kendi tanıdığımı sayabilirim. Neyse hassas bir durum orada da olmaması gerektiğini düşünüyorum ama bu buranın iyi olduğunun göstergesi değil

• @abrakadabra, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@abrakadabra Offf deme deme öyle şeyler valla kalbim sıkışıyo

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

91

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.8k

| | | |