Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Emrah-Borazan ahahahahhaahha

• geldi gene haftasonu günler çabuk geçmeye başladı, hayat ellerimizden akıp gidiyor. Dün ile bugünün arasında fark kalmadığını hissetmeye başladım. Umarım sonuç hepimiz için hayırlı olur, herkese selamlar.

• Yasaklı

Benim dün gece baya verimli geçti.
    Bir askeri drama konulu roman yazıyorum uzun zamandır. Macera(serüven) olarak başlamıştım. Askeri dramaya döndü zamanla. 🙃
    Dün gece sonuçtan çok memnun olduğum bir kaç sayfa ekleyebildim.

Kahramanımız kendi başlattığı bir döngüde günü kurtarmaya çalışan adama dönüştü. İntikam almaya çalışırken kalbi soğuyunca başlattığı şeyi sonlandırmak için bir mücadelenin içine girdi.

Bu yeni gelişmelerle paragraflar daha hızlı oluşmaya başladı. 🙃

Küçük bir spoiler vereyim.
    Çok zor dönemlerden geçen ve üniformasını geride bırakan kahramanımız kendisini duygusal bir durumun tam ortasında bulur ancak; İmkansızlıkların baş gösterdiği ve durumun içinden çıkılmaz bir hal aldığı o an gelir çatar. Kahramanımızın çağrısına 17 eski silah arkadaşı cevap verir. Bunlardan birisi durumu kişiselleştirir ve ortalık kan gölüne döner.

Kahramanımız ve kendisini istemediği bir sonuç ile karşı karşıya bırakan eski dost arasındaki çatışma şiddetlenir.

Orjinal çıktıları buraya aktarmak istemediğim için biraz amatörce yazdım. O yüzden kusuruma bakmayın. 😂

• ⭐⭐

@Ping-PONG kitap çıkınca mutlaka haber ver okumak isterim 🙂

• @sytahmt, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Güüüüün
    Aaaaaay
    Dııııııııııın
    Günaydın
    Günaydın (Selenayı çağırır gibi okuyun 😂)

@sytahmt kdkdkfkfkkdk

• Yasaklı

@Emrah-Borazan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Ping-PONG kitap çıkınca mutlaka haber ver okumak isterim 🙂

Yıllar alıcak bir serüven bu benim için. Yakın zamanda çıktısı olabilecek bir iş değil. İlgi çekici görmeniz çok hoşuma gitti ama teşekkür ederim. 🙃

Aslında bu konularda eğitimi olmayan bir adamım ama bu benim için çok keyif aldığım bir hobi. Ara ara şiir yazardım gençken. Zamanla yazmaktan keyif aldığımı fark ettikçe bu duruma geldi.

Bu konuda ihtisas sahibi bir arkadaşımdan destek alıyorum. Sağolsun cümlelerimin üzerinden defalarca geçerek ve hikayenin akışını bozmayacak şekilde yeniden şekillendiriyor.

Kendisi bu konuda bir eğitimim olmadığı hatta çok fazla kitap okumamış bir adam olmama rağmen yazıklarımı ve hikayeleştirişimi çok başarılı buldu.
    Eğer birgün istediğim çıktıyı elde edersem ve basmaya karar verirsem adının geçmesi şartıyla karşılıksız yardımcı oluyor. 🙃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG ekim ayında kahramanımız bir yolculuğa çıkacak bu yolculukta okyanus geçecek ona göre düzenleme yapacaksın ya şimdiden kurguyu kurmalısın

• ⭐⭐

@Ping-PONG inşallah hayalin gerceklesir bizde güzel bir eser okumuş oluruz 🙂

• Yasaklı

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Ping-PONG ekim ayında kahramanımız bir yolculuğa çıkacak bu yolculukta okyanus geçecek ona göre düzenleme yapacaksın ya şimdiden kurguyu kurmalısın

😂😂😂
    Hayalle yaşayanın da yaşamayanın da 😂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

devlet kendi halkının kullanması için çıkardığı araçla nasıl kazıklar en güncel örnek. Kayınpedere siparişi geçtik.

Adsız.jpg

• ⭐⭐

ÖTV tam alsalar araç gelecek 2,5 milyona vay anam vay

• @Ping-PONG, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Benim dün gece baya verimli geçti.
    Bir askeri drama konulu roman yazıyorum uzun zamandır. Macera(serüven) olarak başlamıştım. Askeri dramaya döndü zamanla. 🙃
    Dün gece sonuçtan çok memnun olduğum bir kaç sayfa ekleyebildim.

Kahramanımız kendi başlattığı bir döngüde günü kurtarmaya çalışan adama dönüştü. İntikam almaya çalışırken kalbi soğuyunca başlattığı şeyi sonlandırmak için bir mücadelenin içine girdi.

Bu yeni gelişmelerle paragraflar daha hızlı oluşmaya başladı. 🙃

Küçük bir spoiler vereyim.
    Çok zor dönemlerden geçen ve üniformasını geride bırakan kahramanımız kendisini duygusal bir durumun tam ortasında bulur ancak; İmkansızlıkların baş gösterdiği ve durumun içinden çıkılmaz bir hal aldığı o an gelir çatar. Kahramanımızın çağrısına 17 eski silah arkadaşı cevap verir. Bunlardan birisi durumu kişiselleştirir ve ortalık kan gölüne döner.

Kahramanımız ve kendisini istemediği bir sonuç ile karşı karşıya bırakan eski dost arasındaki çatışma şiddetlenir.

Orjinal çıktıları buraya aktarmak istemediğim için biraz amatörce yazdım. O yüzden kusuruma bakmayın. 😂

Film introsu okur gibi okudum belki bir gün filmi çekilir hazır Amerika da olacaksınız Hollywood önünde yatar kalkarız tüm forum ekibi çektiririz filmi 😂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ErdalK organizasyonu da @morpenguen yapar. Tamam işte oldu. İnşaatlar da doğulu aileler hep birlikte çalışır dışarıdan usta gelmez amca - dayı teyzeoğlu gibi bizde yeşilkartforum ailesi gururla sunar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

İlk başta helal olsun diyorsun kıza ancak sonunda nedenini duyunca fakirliğin gözü kör olsun dersin

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

İlk başta helal olsun diyorsun kıza ancak sonunda nedenini duyunca fakirliğin gözü kör olsun dersin

@ayvalik10 sahiden de öyle ya fakirliğin gözü kör olsun dedim gitti 🤦

• ⭐⭐ Yasaklı

yeahhhh

• ⭐⭐

Bugün günlerden KANSAS
    Kansas City Şehri
    Flag_of_Kansas.svg.png
    Kansas, Amerika Birleşik Devletleri’nin Ortabatı bölgesinde yer alan bir eyalettir. Kuzeyde Nebraska, doğuda Missouri, güneyde Oklahoma ve batıda Colorado ile sınır komşusudur. Kansas, doğuda engebeli çayırlar ve buğday tarlalarından, eyaletin orta kesimindeki Flint Hills ve engebeli kanyonlara, batıda High Plains’e kadar çok çeşitli manzaralara sahiptir. Eyaletin en büyük şehri ve başkenti Topeka’dır ve en büyük metropol alanı, Kansas ve Missouri arasındaki sınırın iki yanında yer alan Kansas City’nin etrafında toplanmıştır. Kansas’taki diğer büyük şehirler arasında Wichita, Lawrence ve Olathe bulunmaktadır.

Kansas, Kızılderili kültürleri, erken dönem Avrupalı kaşifler ve Amerikan Eski Batı’sının tümü eyaletin gelişmesinde önemli roller oynayan zengin bir tarihe sahiptir. Eyalet, ilk uçak uçuşunun Kuzey Carolina, Kitty Hawk’ta gerçekleşmesiyle havacılığa katkılarıyla tanınır, ancak uçak endüstrisinin çoğu Kansas’ta bulunuyordu. Kansas, özellikle buğday ve sığır olmak üzere tarımsal üretimi ve petrol ve doğal gaz rezervleriyle de tanınır.

Kansas Üniversitesi
    kansas-jayhawks-18-x-18-slimline-illuminated-wall-sign_pi4142000_ff_4142292-6d30f954e09d46a4026d_full.jpg

Kansas, Kansas Üniversitesi, Kansas Eyalet Üniversitesi ve Wichita Eyalet Üniversitesi dahil olmak üzere eyalet genelinde bulunan çok sayıda kolej ve üniversite ile güçlü bir eğitim sistemine sahiptir. Eyalet ayrıca Kansas City Chiefs (futbol) ve Kansas City Royals (beyzbol) dahil olmak üzere birçok profesyonel spor takımına ev sahipliği yapmaktadır.

Kansas City Şehir Tarihi
    ksc.jpg

Kansas City, Amerika Birleşik Devletleri’nin Missouri eyaletinde yer alan bir şehirdir. Eyaletteki en büyük şehir ve ülkedeki en büyük 38. şehirdir. Şehir, Missouri Nehri ile Kansas arasındaki sınırın iki yanında yer alır ve sınır olarak Missouri Nehri bulunur. Şehir, 2 milyondan fazla insana ev sahipliği yapan Kansas City Metropolitan Bölgesi’nin çapasıdır.

Kansas City, 19. yüzyıla kadar uzanan zengin bir tarihe sahiptir. Şehir, 1830’larda Santa Fe, Oregon ve California yolları için bir ulaşım merkezi olarak kuruldu. Adını şehrin içinden akan Kansas Nehri’nden almıştır. Şehir, 1800’lerin sonlarında ve 1900’lerin başlarında, Union Pacific Demiryolu’nun inşası ve Kansas City’yi et paketleme endüstrisi için önemli bir merkez haline getiren ağılların kurulmasıyla hızla büyüdü.

1. yüzyılın ortalarında Kansas City, Charlie Parker ve Big Joe Turner gibi birçok ünlü müzisyenin şehri evi olarak çağırmasıyla caz ve blues müzik sahneleriyle tanındı. Bugün Kansas City, çeşitli bir ekonomiye, canlı bir sanat ve kültür ortamına ve Kansas City Chiefs (futbol) ve Kansas City Royals (beyzbol) dahil olmak üzere bir dizi profesyonel spor takımına sahip gelişen bir metropoldür.

Kansas City’de Gezilecek Yerler
    Kansas_City_Museum_of_History_and_Science.jpg

Nelson-Atkins Sanat Müzesi: Bu birinci sınıf müze, tablolar, heykeller ve daha fazlasını içeren, dünyanın dört bir yanından etkileyici bir sanat koleksiyonuna sahiptir.

Kansas City Hayvanat Bahçesi: Swope Park’ta bulunan bu popüler cazibe merkezi, goriller, aslanlar ve filler dahil 1.000’den fazla hayvana ev sahipliği yapmaktadır.

Özgürlük Anıtı: Bu anıt ve müze, 1. Dünya Savaşı’nda görev yapan askerleri onurlandırıyor ve Ulusal 1. Dünya Savaşı Müzesi’ne ev sahipliği yapıyor.
    Country Club Plaza: Bu lüks alışveriş bölgesi, bir dizi lüks mağaza ve restoranın yanı sıra çeşmeler, heykeller ve diğer kamusal sanat eserlerine ev sahipliği yapmaktadır.

Kansas City Chiefs Futbol Stadyumu: Arrowhead Stadyumu, NFL’deki en başarılı takımlardan biri olan Kansas City Chiefs’e ev sahipliği yapar.
    Kansas City Royals Beyzbol Stadyumu: Kauffman Stadyumu, bir Major League Baseball takımı olan Kansas City Royals’a ev sahipliği yapar.

Ulusal Birinci Dünya Savaşı Müzesi ve Anıtı: Bu müze ve anıt, Birinci Dünya Savaşı’nın tarihine ve mirasına adanmıştır ve bir dizi sergi ve eğitim programı içerir.

Harry S. Truman Başkanlık Kütüphanesi ve Müzesi: Bu müze, Başkan Harry S. Truman’ın yaşamına ve mirasına adanmıştır ve bir dizi sergi ve eğitim programı içerir.

Missouri Botanik Bahçesi: Bu 79 dönümlük bahçe, çok çeşitli bitki ve çiçeklerin yanı sıra bir dizi eğitim programı ve etkinliğe sahiptir.

Kansas Şehri Sanat Enstitüsü: Bu prestijli sanat okulu, bir dizi galeri ve serginin yanı sıra bir dizi eğitim programı ve etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır.

Kansas City’de Yapılacak Aktiviteler
    Kansas City, tüm ilgi alanlarına uygun çok çeşitli aktiviteler ve ilgi çekici yerler ile görülecek ve yapılacak çok şey olan bir şehirdir. Kansas City’de yapılacak en iyi etkinliklerden bazıları şunlardır:Şehrin müzelerini keşfedin: Kansas City, Nelson-Atkins Sanat Müzesi, Ulusal Birinci Dünya Savaşı Müzesi ve Anıtı ve Harry S. Truman Başkanlık Kütüphanesi ve Müzesi gibi birinci sınıf müzelere ev sahipliği yapmaktadır.

960x0.jpg
    Arrowhead Stadyumu’nda bir maç izleyin: Kansas City Chiefs’e ev sahipliği yapan Arrowhead Stadyumu, spor hayranları için mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir yerdir.

Zoo-Entrance.original.jpg

Kansas City Hayvanat Bahçesi’ni ziyaret edin: Swope Park’ta bulunan Kansas City Hayvanat Bahçesi goriller, aslanlar ve filler dahil 1.000’den fazla hayvana ev sahipliği yapar.
    Country Club Plaza’da alışverişe gidin: Bu lüks alışveriş bölgesi, çok sayıda lüks mağaza ve restoranın yanı sıra çeşmeler, heykeller ve diğer kamusal sanat eserlerine ev sahipliği yapar.
    Şehrin müzik ortamına bir göz atın: Kansas City, caz ve blues müzik sahneleriyle tanınır ve şehirde canlı müzik dinleyebileceğiniz çok sayıda mekan vardır.

200137-Overland-Park-Arboretum.jpg
    Şehrin birçok parkından birinde yürüyüşe çıkın: Kansas City’de Swope Park, Penn Valley Park ve Loose Park gibi çeşitli güzel parklar vardır ve bunların tümü çeşitli dinlence etkinlikleri sunar ve yavaş bir yürüyüş veya yürüyüş için harikadır. bisiklet sürmek.

199775-Kansas-City.jpg
    Missouri Botanik Bahçesi’ni ziyaret edin: Bu 79 dönümlük bahçe, çok çeşitli bitki ve çiçeklerin yanı sıra bir dizi eğitim programı ve etkinliğe sahiptir.

Şehrin bira fabrikalarında ve içki fabrikalarında bir tura katılın: Kansas City, çok sayıda bira fabrikasına ve içki fabrikasına ev sahipliği yapar ve bunların çoğu turlar ve tadımlar sunar.
    Sprint Center’da bir konsere veya gösteriye gidin: Bu büyük arena, yıl boyunca spor etkinlikleri ve canlı müzik performansları dahil olmak üzere bir dizi konser ve etkinliğe ev sahipliği yapar.

062.JoesKC.0.jpeg
    Şehrin birçok restoranından birinde yemek yemenin tadını çıkarın: Kansas City, barbeküsüyle tanınır, ancak şehirde kaliteli yemekler, rahat restoranlar ve yemek kamyonları dahil olmak üzere çok çeşitli başka yemek seçenekleri de vardır.

BBQ Bracket.jpg

• @diablo_ercan Heyecan dorukta Şafak Muğla 48 Şurada ne kaldı Adanaya Bekle pizu Kansas Bekle pizu zORLANDO

• ⭐⭐⭐

Efenim elinize sağlık. @diablo_ercan 😊

• ⭐⭐

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Efenim elinize sağlık. @diablo_ercan 😊

Teşekkürler efenim 🇺🇸 🗽

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

118

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |