Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @dytmelek, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Bu mesajı bir gün yazabilmeyi çok istiyordum ama bu kadar mutluluk vereceğini inanın bilmiyordum ☺️ Miamiden sizlere günaydın bize iyi geceler diliyorum arkadaşlar🤩🙏🏻
    Bir kaç saat önce sıkıntısız giriş yaptık arkadaşlar çok mutluyum, umarım bu duyguyu isteyen herkes yaşar özellikle de forumdaşlarım🙏🏻🙏🏻🙏🏻

@dytmelek yaaa ne kadar güzel darısı başımıza inşallah 🤭 yeni hayatinizda bol şans ve mutluluklar diliyorum 🗽🕊️ (bir gün hepimiz bu mesajı yazicaz ☺️)

• @dytmelek, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Rüştü-Gürbüz çok teşekkür ederim ☺️ umarım siz de sorunsuzca alırsınız vizenizi 🙏🏻

Çok teşekkür ederim, bizde umuyoruz 🙂 Planlar yapıldı. 🙏

• Çok teşekkür ederiim @dytmelek @Simge-Kutlu ♥ 😍

• ⭐⭐⭐

@dytmelek, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Bu mesajı bir gün yazabilmeyi çok istiyordum ama bu kadar mutluluk vereceğini inanın bilmiyordum ☺️ Miamiden sizlere günaydın bize iyi geceler diliyorum arkadaşlar🤩🙏🏻
    Bir kaç saat önce sıkıntısız giriş yaptık arkadaşlar çok mutluyum, umarım bu duyguyu isteyen herkes yaşar özellikle de forumdaşlarım🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Tebrik ederiiiimmm 🥰

• ⭐⭐

@dytmelek, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Aminn inşallah 🙂 inanın çok mutlu oldum sizin adınıza, Rabbim bana da nasip etsin inşallah bi an önce 🙏🙏

• ⭐⭐

@dytmelek rabbim hayallerinize kavuşmayı nasip etsin inşallah. Çok mutlu olun 🎉🥳

• ⭐⭐

@dytmelek ABD ye ilk giriş yazını merakla bekliyorum 😉

• s.a bayadir ugrayamiyorum herkes nasil iyi mi 🙂 zaman daraliyor heyecan arttiyorrr 😸

• @doguStone, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Atlantis00 valla bizim ilk başvurumuz. evlilik tarihimize denk geldiği için ilk gün başvurmuş bulunmaktayız. ona güvenerek çıktı gözüyle bavullar hazırlanmaya başlandı bile 🙂
    texas sıcaktır deyip montları falan götürmeme kararları alındı 🙂
    ayy bunu orada bulamayız deyip saklanan eşyalar bile oldu 🙂
    AirBnb de Evler Bakıldı Edildi 🙂
    Banka Kredileri Çekilme Faiz Oranları Hesaplandı 🙂
    Allahım Tek Attık Yazmayı Planladık Bile 🙂
    1000 Kişinin Katıldığı Çekilişi Kazanamayan Biz Milyonların Katıldığı Çekilişi Kazandık Modundayız 🙂
    Allah Gitmek İsteyen Herkese Nasip Etsin İnşallah...
    Bize Heyecanı Bile Yetti. Çıkarsa Artık Havai Fişeklerle Ümraniyede Kutlama Yaparız Herhalde 🙂

Ha ha 🤣..Ayni olayin bir baska formatini biz yasadik.ilk basvurumuzun ertesi sabah kızların odadan tıkır tıkır ses geliyor.Bir de ne görelim kizlar kalmis erkenden bavulları hazırlamıslar,kendilerince planlar yapmislar.şurda şu burda bu.Sonra olayın gercek şeklini ,Sürecin işleyisini anlattik. gc küçücük çocukların bile rüyalarına giriyor artık.ne diyem bilemedim.

• ⭐⭐

@goyro666 kardeş nerelerdesin sen yaa gözlerimiz yollarda kaldı 🙂

• Tıp alanında ABD'de uzmanlık yapmak ile alakalı bir konu veya entry var mı forumda acaba? Aradım fakat bulamadım belki gözümden kaçmıştır diye sormak istedim

• Yasaklı

@debbieLA77, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

arkadaşlar bir şey sorucam yine bi yerlerde tam nokta atışı biri bilgi bulamadığım için buradan soruyorum evet uzun uzun bilgiler ve deneyimler var bu sitede okuyorum çok da hoşuma gidiyor bilgilenmek değişik deneyimler ve sonuçları fikir veriyor çokta iyi oluyor aynı durumla karşılaşma durumunda neler yapılacağı kazınıyor akıllara... neyse ama dediğim gibi nokta atışı bir bilgi bulamadım... ben bir arkadaşımla ortak olarak bir yer açmaya karar versem ve bunu yatırım vizesi olarak başvuruyla taçlandırsak ve diyelim onaylandı biz mekanımızı açıyoruz... buraya kadar ki süreç nasıl ilerliyor... iki ortak olarak gidildiğinde yatırımcı vizesi oluyor bu, daha sonra bu şirketin açık kalması ve iş yapması sonucunda sanırım green kartlı olabiliyormuş yatırımcılar... bu doğru mu ? bir de ben ortağım şirkete suanda evli değilim ama müstakbel bir eşim var evlendim diyelim o nasıl geliyor... süreç içerisinde yada öncesinde evlendiğim durumda eşimi nasıl götürüyorum eşim ortak mı olsa daha iyi isim olarak şirkette yoksa ben ortaksam eşimin orada çalışma izni falan oluyor mu ? bilen beni özetle tam bu soruların cevaplandığı bölgeye fırlatsın... aslında iki soru birincisi green karta nasıl kavuşuruz yatırımcı vizesi ile şartları ikincisi evlendim eşim çalışma izni vs olur mu orada onu da mı ortak yapalım en fazla kaç ortak oluyor o da var tabi... böyle 100 kişiyi de götürmeye kalkan olabilir.... en fazla 3 tür herhalde:))))

Turist vizeniz var mı?

• ⭐⭐

@goyro666, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

s.a bayadir ugrayamiyorum herkes nasil iyi mi 🙂 zaman daraliyor heyecan arttiyorrr 😸

Bende diyorum kim eksik 🙂 telegrama da gel

• @goyro666 Aleyküm selam , evet az kaldı. Heyecan tavanda 😁

• Yeni bir günden selamlar herkese.

• @dytmelek Tebrikler vizeniz hayırlı olsun. Yeni yaşantınızda sağlık , huzur ve başarı diliyorum.

• @berolika Şans getirsin , hayırlı olsun. Yıldız da bir havalı oluyor 😃

• ⭐⭐

@dytmelek oooo şahane haber kutlu olsun o zaman 🥂

• @Ranje, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@berolika Şans getirsin , hayırlı olsun. Yıldız da bir havalı oluyor 😃

Teşekkür ederim 😃 Değil mi ama ya 😂

• @Simge-Kutlu çok teşekkürler evet inanıyorum hepinizden böyle mesaj alacaz zamanı gelince 🙏🏻🙏🏻

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

135

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.0k

| | | |