Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@Ranje ben istanbulda bu havada bile üşüyorum ya hiç gerek yok böyle aksiyonlara 😃

• @hashirama Aynen Kakashi gibi oluyor ama Naruto'nun bu hallere düşeceği kimin aklına gelirdi. Şu an Sasuke Naruto'yu tokat manyağı yapar Boruto'da.

• @paşa kesinlikle ikiside candır 😂

• @tolgasatir Sorma hocam bizim bünyemiz gelemez öyle soğuklara en iyisi klimayla bir sıcakta durmak 😁

• @Ranje tabi efenim hemen 😂

• @Ranje işin aslı normalde de hep sasuke tokatlıyordu narutoyu 😂 ya bugün bir video gördüm instada naruto ölüyor gibiydi herkes ağlıyor felan inşallah kötü bir şakadan ibadettir 🥲

• Beni de Texas'a ama Plano'ya yazabilirseniz efenim sevinirim :)) @ayvalik10 abinin attığı video beni Plano'ya aşırı yaklaştırdı ama araştırmalar devam ediyor tabii :))

• @hashirama Hocam Kurama bunu ele geçirince Naruto tokatlıyordu başlarda sonradan Sasuke Orochimaru'dan lanetli mühür alınca çok fena güçlendi ondan sonra bizimkini şamar oğlanı yapmaya başladı 😃 neyse ki sonradan yetişip geçiyor Naruto. Ölmez ya Naruto ölürse Boruto evrenini yok etmek zorunda kalacağız 😃

• @Ranje bir de şöyle bir durum söz konusu bizim oğlan hiç öldüresiye savaşmadı ama sasuke yılan sasuke şeytan hiç durur mu nalet öldürmek için oynuyor bizim oğlanla. Son savasta kollarını kaybettiklerinde ikiside öldüresiye savaştı

• ⭐⭐

@tolgasatir abi bir de şöyle bir durum var ama soğukta kimse dışarı çıkmadığı için ekstra yapmak istediğim uber eats, doordash, gruphub gibi uygulamalar üzerinden daha çok para yaparsın 😃 Para lazım çoluk var çocuk var 😃

• ⭐⭐⭐

@hashirama, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

HASHİRAMA tüm forumun gününün güzel geçmesini temenni eder ve hepimizin bir gün daha yaklaştığını söylemekten mutluluk duyar. Hayallerimizin ve rüyalarımızın süsü olan Amerika'da Houston da planlanan partimizde bütün forum ailemle yüzyüze tanışmayı iple çektiğimide söylemekten mutluluk duyuyorum 😅😂

Biz mangalı kimin evinde yapıcaz? Buluşuyorz, tamam da kimde? 😂 Ben o kısmı unuttum 😞

Malum ben uzaktan geleceğim. Kalmam da gerekli. Sevgili ev sahibi bahçeye cadır atabilir miyiz? 😁

• @hadi-BE, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

HASHİRAMA tüm forumun gününün güzel geçmesini temenni eder ve hepimizin bir gün daha yaklaştığını söylemekten mutluluk duyar. Hayallerimizin ve rüyalarımızın süsü olan Amerika'da Houston da planlanan partimizde bütün forum ailemle yüzyüze tanışmayı iple çektiğimide söylemekten mutluluk duyuyorum 😅😂

Biz mangalı kimin evinde yapıcaz? Buluşuyorz, tamam da kimde? 😂 Ben o kısmı unuttum 😞

Malum ben uzaktan geleceğim. Kalmam da gerekli. Sevgili ev sahibi bahçeye cadır atabilir miyiz? 😁

@hadi-BE biz onu şu şekilde çözmeyi planlıyoruz topluca yeşilkart forum sitesi alacağız, tüm site bize ait olacağı için konaklama problem olmaz 😅

• ⭐⭐⭐

@Ranje, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@hashirama Obito bile farkına değildi kölesi olduğunun neyse ki sonradan doğru yolu buldu. İtachi tam bir görev adamı , Obito'dan sonraki favorim. Al benden de o kadar hocam Sasuke'yi ben de bu sebeplerden sevmiyorum. 😃 Sakura da saçma bir karakter zaten , çok fazla çelişkisi var.

(iç ses) ay ne güzel muhabbet ediyorlar. Dur ben de dahil olayım.

(Dış ses) Bir de şeker kız candy vardı di mi? Halası evlendi mi onun?

Ara ara salça olurum böyle, kızmayın bana 😂

• @hadi-BE o iş kolay zaten ilk bir kaç ay herkes düzenini oluşturmaya çalışacaktır. Bu süre geçtikten sonra bir grup kurarız ve en uygun yeri belirleyip orada buluşuruz hatta bu bir ev olmak zorundada değil güzel mangal yapılabilecek ve doğaya zarar vermeyeceğimiz kamp alanlarının haritasını çıkarıp kapm çadırları ile çok güzel bir kaç günlük bir parti yapabiliriz daha güzel olur diye düşünüyorum tabi sizin de fikirleriniz önemli.

• ⭐⭐⭐

@hashirama benim aklıma direk sınırsız et restoranları var onlar geldi 😃 üff ne yeriz be adamlar bizi içeri aldıklarına pişman olur

• @hadi-BE candy aslında baş karakterimizin uzaktan halası oluyor. Sonrasında onun çocuğu ve bas kahramanımız 3. Shinobi savaşına katılıp evreni kurtarıyor. Sonrasında ise thanos gelip parmağını şıklatıp tüm insanları öldürüyor ve mutsuz son gerçekleşiyor 🥲😂

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@hashirama benim aklıma direk sınırsız et restoranları var onlar geldi 😃 üff ne yeriz be adamlar bizi içeri aldıklarına pişman olur

Fotoğraflarımızı duvara asarlar. Bir daha almayın bunları diye 🤣

• @tolgasatir abi ben bir videoda izledim o sınırsız et restoranlarını da pişmemiş eti iteliyorlar millete kesin kabız oluruz 😂

• ⭐⭐⭐

@hadi-BE candy aslında baş karakterimizin uzaktan halası oluyor. Sonrasında onun çocuğu ve bas kahramanımız 3. Shinobi savaşına katılıp evreni kurtarıyor. Sonrasında ise thanos gelip parmağını şıklatıp tüm insanları öldürüyor ve mutsuz son gerçekleşiyor 🥲😂

😂😂

Sevdim buradaki enerjisi. Ağzınıza sağlık millet

• ⭐⭐

@hadi-BE o kalabalık ancak dışarda bir mekanda yapılabilir 🙂 ev için anca malikane lazım :)) @Sencerium ile ben ayarlarız o işi merak etme 🙂 nasıl olsa mangal partisine ismini yazdıran herkese çıkacak sıkıntı yok o yönden rahat ol sen :))

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

74

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.5k

| | | |