Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Ranje, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@berolika Kazalar çok oluyor bu sebeplerden dolayı o da trafiğin akışını engelliyor.

İşte çoğu kazanın sebebi de bu söylediklerim oluyor çoğu zaman... 🙂

• ⭐⭐⭐

@berolika aynen öyle bir hareketler yapıyorlar, inşallah ilerde düz duvara falan çarparsınız diyorum.

• HASHİRAMA tüm forumun gününün güzel geçmesini temenni eder ve hepimizin bir gün daha yaklaştığını söylemekten mutluluk duyar. Hayallerimizin ve rüyalarımızın süsü olan Amerika'da Houston da planlanan partimizde bütün forum ailemle yüzyüze tanışmayı iple çektiğimide söylemekten mutluluk duyuyorum 😅😂

• ⭐⭐

Günaydın ahali, güzel bir hafta olsun herkes için 🙂

• @tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@berolika aynen öyle bir hareketler yapıyorlar, inşallah ilerde düz duvara falan çarparsınız diyorum.

Valla ben de öyle yapıyorum ama sonra kendi kendime diyorum neyse dönüp beni bulmasın şimdi bedduam boşveerrr :))

• @ardaktas Eyalet seçimi tamamen senin beklentilerin ile ilgili bir seçim. Şahsen green card la gitme şansım olsa ilk tercihim New England Bölgesi eyaletlerinden olan, Massachussets, New Hampshire olurdu, doğası muhteşem güzellikte. Bu bölge ABD nin en Avrupai, en modern bölgesi bence. Ama pahalı tabii. Eğer green card çıkmazsa ikinci tercihim E2 vizesi ile gidip küçük bir coffe shop hayalimi gerçekleştirmek için Arizona, Utah eyaletlerini düşünürdüm. Bu eyaletlerin hepsini detaylı gezdim, Kaliforniya yı gezdim baştan sona, gezmek için harika ama yaşamayı düşünmezdim şahsen. Hangi eyaleti seçerseniz seçin, ama eğer giderseniz Arizona yı mutlaka görün, doğası beni kendine hayran bıraktı, Utah da öyle. Hele Route 66 yolu üzerindeki eski western kasabaları gerçekten görülmeye değer. En doğru seçimi yapmanız dileğiyle...

• @hashirama Sizden parti canavarı enerjisi aldım. 😃 Hocam Naruto mu izliyorsunuz? Hashirama deyince bir tek o aklıma geliyor. 😃

• @Ranje kesinlikle iple çekiyorum o partiyi 😂 evet gizli yaprak köyü konohanın birinci hokagesi Senju Hashiramadan el aldım naruto ve naruto shippuden bitti simdide borutoya sardım 😂

• @hashirama Hocam Boruto hiç sarmıyor valla. Naruto'da benim favorim Obito. Peki klasik soruyu sorayım Naruto mu Sasuke mi alır? 😃 Yani animeye göre kimin aldığı belli de yine de sorayım dedim.

• @Ranje Obito'nun hikayesi çok içli ama namussuz Madara'nın kölesi olmayaydı eyiydi. Bence ikiside değil Uchiha İtachi.. Ama illaki ikisi dersen Naruto çünkü shippudenin sonlarına kadar sasukeye söverek bitirdim animeyi çok sinir etti beni. Önünü ardını düşünmeden biçti İtachi'yi sonradan'da Konaha'dan öç almaya kalkıyor bildiğin mal ha bi de sakurayla evlendiği için bir kere daha söylüyorum yine mal 😂

• Şafak 54 Herkese günaydın 🙂

• @hashirama Obito bile farkına değildi kölesi olduğunun neyse ki sonradan doğru yolu buldu. İtachi tam bir görev adamı , Obito'dan sonraki favorim. Al benden de o kadar hocam Sasuke'yi ben de bu sebeplerden sevmiyorum. 😃 Sakura da saçma bir karakter zaten , çok fazla çelişkisi var.

• @Sencerium günaydınlar abi geçen seneyi hatırladım son bir hafta kalası bir heyecan basmıştı bu sene forumla birlikte nabız yokladığımız için o heyecan simdiden bastı 😊

• ⭐⭐⭐

@hashirama bu sene birde kimse forumdan pek kopmadı baksana daha mayıs gelmedi nerdeyse 1k sayfaya ulaştı konu

• ⭐⭐⭐

@hashirama hatta merak ettim baktım geçen sene bugün 620. sayfadaymış konu 🙂

• @Ranje borutoda da sasuke görev adamı momoşikleri avlıyor sürekli konohanin ilk kuruluş yıllarında ki duruma benzetmişler. Hashirama hokage görevlerini yürütürken madara görevler düzenliyordu burda da naruto ve sasuke öyle olmuş

• @tolgasatir Bu sene bayağı aktif gibi geldi bana herhalde ben daha aktif olduğumdan öyle gelmiştir diye düşünmüştüm. Siz aktif bir kullanıcısınız o yüzden tahmininiz doğrudur demek ki gerçekten forum aktif bu sene. Hayırlara vesile olması dileğiyle.

• @tolgasatir bu sene pasaport şartı kalktığından dolayı olabilir mi geçen sene forumda ki kisiler hep yıllardır başvuran kişilerdi analizime göre bu sene birçok kişi katıldı aramıza onlara hoşgeldin diyelim 🥰

• ⭐⭐⭐

@hashirama neyce konuşuyorsunuz siz ya 😃

• ⭐⭐⭐

@Ranje geçen sene bende bir dönem kopmuştum çünkü muhabbet kendi kendine dönmüyordu 🙂 ama bu sene her girdiğimde 3-5 sayfa ilerliyor konular 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

118

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.4k

| | | |