DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@daydreamer Maryland listemizdeki ilk eyalet. Rockville, Bethesda / North Bethesta veya Silver Spring 'ten birine yerleşebilsek bize yeter 😃

• @tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@berolika ekonomiden anlayan biri varsa bana şu altın ne olur bi söylesin 🙂

Türkiye'de bir şeylerin indiği nerede görülmüş ben oyumu çıkardan yana kullanıyorum :))

• @diablo_ercan bir kez olsun sabah kahvaltı öncesi şöyle bir yolda yürüyüşe çıkmayı istiyorum. Çok çalıştık yorulduk. Hakettik ya

• Günaydınlar Tekirdağ ile uyandık akşam hedef Sivas 😃 🙂 Bu arada 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun 💐 🙂

• Canlar günaydın. Her şey gönlünüzce olsun. Çalışmanızın karşılığını aldığınız, ailenizle bol bol sosyalleşecek zaman bulduğunuz, parklara gidince aklınızda problemlerin olmadığı ve siyasetin umurunuzda olmadığı bir yaşam diliyorum. Gençlik olarak okuduk yıprandık çalıştık ama arzuladığımız farklı bir yaşam olduğunu da farkettik sonunda. Amerika’da hayalini kurduğunuz bir eyalette sabah bir parkta yürürken burnunuzdan derinnn bir nefes alınca bu günleri anlık olarak hatırlayıp yüzünüzde acı tatlı karışık gülümseme geldiğini hayal edin.

• Günaydın 🙂 Naperville konusunda artık netim açıkçası. Soğuğa da dayanırız napalım :))))

• ⭐⭐⭐⭐⭐

ilk seferine çıkan bir tırcının 1 ay boyunca kazandığı parayı bu kadar açık dürüst açıklayan yoktur

• ⭐⭐

@hasnotben türkiye bizleri çok yordu çokkk.. şöyle bir yerde kafa dinlemek şart 😃 https://www.instagram.com/p/CpgsxknITME/

• @daydreamer, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Merhaba gençler, birşey sormak istiyorum, herkes gideceği eyaleti belirledi mi? Seçenekleri ikiye indirmek de olur

Şu an iki tercihim var Boston Bridge veya Washington Seattle

Boston da eski patronumun evi ve arabası var boşta yani ikisi de kirada eğer GC çıkarsa sana kiralarım demişti o yüzden orası ilk tercihim hazır kurulu düzen maksadında , Seattle da arkadaşımın kuzeni var gelsin yardımcı oluruz bizim dükkanda da çalışır demiş bla bla bla , şimdilik bu ikisini belirledim ama tabi tarih yaklaşınca geri çizerler mi bilmiyorum

Merhaba gençler, birşey sormak istiyorum, herkes gideceği eyaleti belirledi mi? Seçenekleri ikiye indirmek de olur

Kalbim NY diye atıyor ama başlangıç için Houston, Austin veya Dallas ama Houston olur büyük ihtimalle. Sonrası da daha büyük bir şehir ama bu NY mı olur başka bir yer mi bilmiyorum...

• ⭐⭐ Yasaklı

Utah colorado arizona, nevada oregon

• ⭐⭐

Verden Ridge, New Braunfels, Texas'tan bir günaydın gelsin herkese 🙂

original.jpeg

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@berolika dallas düşünüyorsan plano göz ardı etmeyin bizim eski ailemizden ancak daha sonra terk etti bizi

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@berolika dallas düşünüyorsan plano göz ardı etmeyin bizim eski ailemizden ancak daha sonra terk etti bizi

İzleyeceğim abi teşekkür ederim 🙏🏻

• ⭐⭐

Bugün şafak bizim memleketmiş yahu.
    Umarım Mayıs ayında eyalet eyalet sayacağımız başka memleketlerimiz de olur 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Her sene paylaştığım resmi tekrar paylaşma günü gelmiş ailemizin tüm kadınların 8 mart dünya kadınlar günü kutlu olsun

Screenshot_20230308-115849_Facebook.jpg

BUGÜN BU TABLOYU BİNLERCE HATTA MİLYONLARCA BAYAN YAŞAYACAKTIR

@daydreamer, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Hatta soruya bir de ek yapayım; Herkes gideceği eyaleti belirledi mi? Neresi? ve Texas, California, Florida, New York (dipdibe olmalarından sebep NY+NJ+MA kabul edelim) dışında bir eyalet düşünen var mı? Neden?

@daydreamer Chicago ya da Boston 🗽

• @hasnotben, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Canlar günaydın. Her şey gönlünüzce olsun. Çalışmanızın karşılığını aldığınız, ailenizle bol bol sosyalleşecek zaman bulduğunuz, parklara gidince aklınızda problemlerin olmadığı ve siyasetin umurunuzda olmadığı bir yaşam diliyorum. Gençlik olarak okuduk yıprandık çalıştık ama arzuladığımız farklı bir yaşam olduğunu da farkettik sonunda. Amerika’da hayalini kurduğunuz bir eyalette sabah bir parkta yürürken burnunuzdan derinnn bir nefes alınca bu günleri anlık olarak hatırlayıp yüzünüzde acı tatlı karışık gülümseme geldiğini hayal edin.

@hasnotben yazıyi okurken tam da derinnn bir nefes kısmını okurken anlık olarak gözlerimi kapatıp deriinn bı nefes aldığını farkettim 🙈

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Simge-Kutlu
    bu havalarda değil ama bahar mevsiminde donanma çay bahçesinde bir çaya değişmem. Kordon boyunca sessizce sakin bir şekilde yürüdükten sonra

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Simge-Kutlu
    bu havalarda değil ama bahar mevsiminde donanma çay bahçesinde bir çaya değişmem. Kordon boyunca sessizce sakin bir şekilde yürüdükten sonra

@ayvalik10 ahhh abi doğru dedin en çok hasretini çekeceğim şeylerin başında gelicek. Yalnız biz onu donanma değil de golf yapalım ☺

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

263

41.5k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.7k

| | | |