Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @waterman, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@yenihayaletadam İtalya

Allah Allah italya red duyduğum ikinci kişisin valla. iki tane arkadaşım başvuru yaptı ikiside onay aldı bir redi dün arkadaşım söyledi diğeri sen üzüldüm valla 😞 italya sanki daha mı zorluyor geçen hafta kardeşime de başvuru yaptık inceden mülakata sokmuşlar sorular sormuşlar neden gidiyorsun paran varmı ne yapacaksın gibisinden

• ⭐⭐

@yenihayaletadam, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Rhonster, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@yenihayaletadam profiliniz neydi hesapta ne kadar gösterdiniz neler gönderdiniz 😃

@Zelene arkadaşım var orada ama davetiyem yoktu oda çalışmak için orada zaten hiç onu karıştırmadım kendim gezeceğim gibi dilekçe yazdım isterseniz dilekçemi de atabilirim?
    1,5 yıldır aynı işte çalışıyorum 24 yaşına gireceğim ve bekarım daha önce de hiç yurt dışına çıkmadım (nasıl 6 ay verdiler şaşırıyorum 🤭 ) hesapta da 500 dolar 80 euro ( banka dökümü aldıktan sonra çektim ve vize ücreti olarak ödedim 🙂 ) ve 16-19 bin TL gösterdim 2 günlük bir plan yapmıştım cuma gidip pazar geri döneceğim
    Evraklarım aşağıdaki gibi
    5c2671db-eab9-4b31-8a88-71559ed6fdb0.jpg

Maşallah şansın devam etsin hemen tahtalara falan vur nazara göze gelmesin fena gaza geldim korkumdan öteliyorum vize işini ay sonu başvuracağım bahtın açık olsun kardeşim

• ⭐⭐⭐

@waterman üzdün

• Yasaklı

Average school in America.

Çocuklarınızı burada Krav Maga ya gönderin şimdiden. Meg affetmez. 😂

• @Zelene, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@yenihayaletadam, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Rhonster, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@yenihayaletadam profiliniz neydi hesapta ne kadar gösterdiniz neler gönderdiniz 😃

@Zelene arkadaşım var orada ama davetiyem yoktu oda çalışmak için orada zaten hiç onu karıştırmadım kendim gezeceğim gibi dilekçe yazdım isterseniz dilekçemi de atabilirim?
    1,5 yıldır aynı işte çalışıyorum 24 yaşına gireceğim ve bekarım daha önce de hiç yurt dışına çıkmadım (nasıl 6 ay verdiler şaşırıyorum 🤭 ) hesapta da 500 dolar 80 euro ( banka dökümü aldıktan sonra çektim ve vize ücreti olarak ödedim 🙂 ) ve 16-19 bin TL gösterdim 2 günlük bir plan yapmıştım cuma gidip pazar geri döneceğim
    Evraklarım aşağıdaki gibi
    5c2671db-eab9-4b31-8a88-71559ed6fdb0.jpg

Maşallah şansın devam etsin hemen tahtalara falan vur nazara göze gelmesin fena gaza geldim korkumdan öteliyorum vize işini ay sonu başvuracağım bahtın açık olsun kardeşim

teşekkür ederim abi sağolasın senden de güzel haberler bekliyoruz 🙂 ben ilk uçak biletini aldım ondan sonra mecbur başvuru yapmak zorunda kaldım 😂 😂

• ⭐⭐

@yenihayaletadam Pegasus un kampanya da bilet almadığıma pişmanım yine bir güzellik yapsalar o zaman köln e gidiş dönüş 5000 falandı sanırım iki kişi bilet bulmuştum bu arada ablayım ben 😄

• @Zelene aaa kusura bakmayın lütfen 🙂 yaz geliyor yeniden yaparlar gibi geliyor inşallah yaparlar 🙂 ama takip etmek gerekiyor ben 1 TL kampanyasını görmüştüm 2 TL ye gidiş dönüş almıştım 😂 😂

• @tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Çocuklu aileler için uçuşları rahatlatacak bişey

@tolgasatir Aaa ne güzelmiş küçük olan için evette benim büyük oğlan sığmaz 🙈

• ⭐⭐

@Zelene, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@yenihayaletadam Pegasus un kampanya da bilet almadığıma pişmanım yine bir güzellik yapsalar o zaman köln e gidiş dönüş 5000 falandı sanırım iki kişi bilet bulmuştum bu arada ablayım ben 😄

Ben de 2 kişi Danimarka/Kopenhag'a gidiş-geliş bilet aldım 2600 TL'ye bu kampanyadan 😃
    Nisan başında gideceğiz bir sıkıntı olmazsa.

• ⭐⭐

@abrakadabra evet ben o zaman sizden görüp girip bakmıştım şimdi Köln iki kişi gidiş geliş 7800 TL napalim olsun da vize işi hallederiz

• ⭐⭐

@abrakadabra, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Ben de 2 kişi Danimarka/Kopenhag'a gidiş-geliş bilet aldım 2600 TL'ye bu kampanyadan 😃
    Nisan başında gideceğiz bir sıkıntı olmazsa.

Yaaa Danimarka deme bana 😞 çok mükemmel bir yer vejle yi de gezmeni öneririm,,

• Merhaba arkadaş bir şey sormak istiyorum benim ve ailemin pasaportları Aralık 2023 doluyor süresi ds260 formunu eski pasaport doldursam daha sonra vize görüşmesine kadar yenilesem herhangi bir sorun çıkarma..bu arada ne kadarda eminim bana çıksana inşallah çıkar🤲

• ⭐⭐⭐

@wolf_of_dragon, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Merhaba arkadaş bir şey sormak istiyorum benim ve ailemin pasaportları Aralık 2023 doluyor süresi ds260 formunu eski pasaport doldursam daha sonra vize görüşmesine kadar yenilesem herhangi bir sorun çıkarma..bu arada ne kadarda eminim bana çıksana inşallah çıkar🤲

Hayır sorun olmaz eski pasaportunuzu mülakata götürürsünüz ds260 formuna other travel document seçeneğini işaretleyerekte gönderebilirsiniz

• @waterman teşekkürler bu arada bizim yesil pasaport suresi uzatma işlemi oluyor yada komple yenilesekmi sizce hangisi daha uygun olur

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@wolf_of_dragon yeşil pasaport 5 yıl uzuyor. Standart pasaport 10 yıl çıkarabiliyorsun. Ayrıca amerika da iken tekrar yeşil pasaportu uzatamayabilirsin.

• @ayvalik10 Yeşil pasaportlar da artık 10 yıllık veriliyor

• ⭐⭐

@abrakadabra evet ben o zaman sizden görüp girip bakmıştım şimdi Köln iki kişi gidiş geliş 7800 TL napalim olsun da vize işi hallederiz

Aynen, önce vizeyi alın siz planınızı yapın mutlaka denk gelir yine 🙂

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@wolf_of_dragon yeşil pasaport 5 yıl uzuyor. Standart pasaport 10 yıl çıkarabiliyorsun. Ayrıca amerika da iken tekrar yeşil pasaportu uzatamayabilirsin.

Yeşil pasaportlar da artık 10 yıllık veriliyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@daydreamer ellerinde zaten yeşil pasaport varmış uzatma 5 yıl oluyor. Toplam da 10 yıl alabiliyorsun. 5 + 5 olarak yani

https://www.icisleri.gov.tr/yerli-ve-milli-pasaport-uretimi-basladi

• @wolf_of_dragon, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@waterman teşekkürler bu arada bizim yesil pasaport suresi uzatma işlemi oluyor yada komple yenilesekmi sizce hangisi daha uygun olur

Pasaport uzatma işlemi pasaport basımı için çok uzun süre verilebilen zamanlarda acil çözüm olarak düşünülmüştü ama sınır kapılarında çok fazla kişi sıkıntı yaşadı, yurtdışı seyahatlerinde gittikleri ülkeye giriş yapamayıp geri gönderilenler oldu. Hatta NVİ şöyle bir de uyarı yayınladı;
    "Hususi pasaportlara kaşe uygulanarak geçerlilik süresinin uzatılması uygulaması Dışişleri Bakanlığı tarafından yabancı ülke makamlarına bildirilmiştir. Ancak süresi uzatılan bu pasaportların kabul edilip edilmeyeceği ilgili yabancı ülke makamlarının takdirinde olduğundan, normalden farklı kontrol uygulamaları olabilecektir."

Şu an basımda sıkıntı kalmadı zaten. Yeşil pasaport başvuruları 3 günde basılıp postaya veriliyor.

Kesinlikle uzatma işlemi yaptırmayın, yeni pasaport talebinde bulunun naçizane tavsiyem.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

89

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |