Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Simge-Kutlu bana muhalefet olacaksın diye donacaksin oralarda :)))

• Selamlar, varsayalım GC çıktı ama case number çok yüksek. DS-forumunu doldurmayıp bir risk alarak hemen amerikan turist vizesine başvurmak mantıklı mı? Turkiyede turist vizesi randevuları çok dolu olduğundan en son çare olarak italyaya gidilip ordan amerika turist vizesine girip süreci izah edersek verirler mi? Sıranın türkiyede çok oldugunu ve gc çıktı sayfasını vs göstersek, sürece ABD den devam etmek istiyorum desek ne olur? Eğer onay alamazsak ds-formunuda doldurmadıgımız için çok iyice yanacak süreç.

• @Emrah-Borazan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ayvalik10 kış aylarinda Chicago da Uber lyft pek iş yapmıyormuş. Böyle kazancı yukseltiyorlar işte. Tek gidişte ekstra kazanç

@Emrah-Borazan aaaaa öylemiymis 🤦 ben Uber lyft vs güzel kazandırıyo diye biliyoduuum

• @yenihayaletadam, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Simge-Kutlu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@yenihayaletadam, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Simge-Kutlu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@yenihayaletadam, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@yenihayaletadam bu nasıl bir iki seçenek ya 😃 ya en pahalısı ya en ucuzu 😃

Forum genel olarak houston tarafına gidiyor başlangıç için fena sayılmaz diğer eyaletlere nispeten uygun oraya gidebilirim ama gencim los angeles da da arkadaşım var yardımcı olursa oraya gitmek isterim biraz çalışıp para kazanmak isterim ondan sonra duruma göre bakmayı düşünüyorum kafalar bu iki eyalet arasında karışık yani 😬 😅

@yenihayaletadam yani iklim zıt olucak belki ama Chicago'ya, Boston'a da gelebilirsin komşu oluruz ☺️ kimseler istemiyo yalnız kalicam valla 🙈

Ya aslında ben inanılmaz derece de Chicago istiyorum oraya karşı ayrı bir zaafım var neden bilmiyorum ama aramıza soğuk giriyor 😞 soğuk olmasa büyük ihtimalle olurdum diye düşünüyorum. Belki de gelirim belli olmaz ne kadar soğuk o kadar insanlar evden çıkmaz o kadar çok para demek 😂😂 bir bakmışız aynı site de komşu olmuşuz hiç belli olmaz şuanlık 😏😂🫢

@yenihayaletadam aaa bak hiç bu açıdan düşünmemiştim çok haklısın ne kadar soğuk o kadar para 🤭 gel gel valla komşu olalım ☺️ soğuğu düşünme sen sahlep sıcak çikolata kahve çay komşundan ☺

vuhuu güzel bir teklif 🤭 😂 o zaman houstonu 3'e atıp ikiye şikago yu ekliyorum 😬
    1- Los angeles
    2- Şikago yaptım 😂
    3- Houston 🙂

@yenihayaletadam işte buuuu 🤭 1. Sıraya da çektik mi tamamdır bu iş işte komşu olduk bile 😄

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@yenihayaletadam isteğin bir emirdir. Senin ve @goyro666 koltukları rezerve oldu bile

Adsız.jpg

@ayvalik10 abi sana zahmet bana da bı cam kenarı lütfen 😄 yalnız biz de 2 de bebe var hadi birinin aklı ermez de büyük olana da bı cam kenarı olabilirse müteşekkir olurum 🤭

• @Simge-Kutlu ahahahah canları sağolsun ama dediğiniz gibi çocuklardan sonra biz baya 3. 4. Plana geriliyoruz 😂😂

• ⭐⭐

@Simge-Kutlu ünvanlardan yıldızınızı ekleseniz mi 😃

• vovvv şafak 64 (Uşak) kalmışş zaman çok yavaş ilerliyor. Keşke şimdi bir yatsak 64 gün sonra kalksak fena olmazdı gibi geliyor amerikka perilerii 🧚🏼 🧚🏼

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Furkan-Aydın sakın deneme çünkü green kart kazanmışsın derler ondan ret alırsın

• Ne güzel bir resim içim açıldı yahu

• @Ozkan-aksan benim gözümde kılıçdaroğlu = erdoğan hiç bir farkları yok. Muhalefetin amacı muhalefetden düşmemek olmuş bence. İktidara gelmek istese inanılmaz fırsat vardı ama kullanamıyor. kaç kere yenilmiş hala adayım diyor tamamen koltuk sevdası benim gözümde . Ülkenin bu halde olmasının bir sebebi de muhalefetin olmaması

• @Furkan-Aydın, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Selamlar, varsayalım GC çıktı ama case number çok yüksek. DS-forumunu doldurmayıp bir risk alarak hemen amerikan turist vizesine başvurmak mantıklı mı? Turkiyede turist vizesi randevuları çok dolu olduğundan en son çare olarak italyaya gidilip ordan amerika turist vizesine girip süreci izah edersek verirler mi? Sıranın türkiyede çok oldugunu ve gc çıktı sayfasını vs göstersek, sürece ABD den devam etmek istiyorum desek ne olur? Eğer onay alamazsak ds-formunuda doldurmadıgımız için çok iyice yanacak süreç.

şuan başvurun vizenizi alın hazırda kalsın

@ayvalik10 abi turistli şimdi aldı diyelim baktı dediği gibi oldu ve yüksek case kazandı ds doldurmadan amerikkaya gitse öyle olur mu peki sıkıntı çıkmaz herhalde değil mi

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@yenihayaletadam green kart vizesini alana kadar turist vizesi aktif olur konsolosluğa green kart için gidip olumlu olursa turist iptal ediliyor.

• Hah geldim

images.jpeg

• images (1).jpeg

• Ama siz hiç durmamışsınız ki 😭

• Nasıl yetişicem ben şimdi bu kadar dedikoduya? Aşkolsun ya, gelmiş geçmiş en geveze DV grubusunuz ha
    (ve emin olun hepsini biliyorum)
    Eskiden İnternet yokken kurtuluş parkında toplanılıp kağıt haritalardan eyaletlere filan bakılırdı mesela...

• ⭐⭐⭐

@Furkan-Aydın, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Selamlar, varsayalım GC çıktı ama case number çok yüksek. DS-forumunu doldurmayıp bir risk alarak hemen amerikan turist vizesine başvurmak mantıklı mı? Turkiyede turist vizesi randevuları çok dolu olduğundan en son çare olarak italyaya gidilip ordan amerika turist vizesine girip süreci izah edersek verirler mi? Sıranın türkiyede çok oldugunu ve gc çıktı sayfasını vs göstersek, sürece ABD den devam etmek istiyorum desek ne olur? Eğer onay alamazsak ds-formunuda doldurmadıgımız için çok iyice yanacak süreç.

İtalyada ki amerikan konsolosluğuna Lottery kazandım türkiyede sıra çok derseniz direk red cevabını verirler yaptığınız kural ihlali oluyor çünkü turist vizesini amacına uygun olmayan şekilde kullanacağınızı direk beyan etmiş oluyorsunuz. Yerinizde olsam şimdiden turist vizesi başvuru mu yaparım forumun anlaşmalı olduğu şirketle erken tarihe çektiririm randevumu ve turist vizesi almayı denerim eğer maddi olarak sizi zora sokmayacaksa tabii

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

77

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |