DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@Hopes1 profilime girip bu kullanıcıyı engelle derseniz size göre olumsuz bana göre gerçekçi olan mesajlarımı görmeyebilirsiniz. Herkes istediğine inanmakta özgür sonuçta teşekkürler düşünceniz için

Benim yazdıklarımdan olumsuz etkilenenler olduysada kusura bakmasın ama talihli olarak seçilme durumunuzda bu olumsuzluğu her gün yaşayarak süreciniz geçecek yüksek ihtimalle, umarım seneye sizler için her şey bu seneki süreçten kat kat daha iyi

• ⭐⭐

@tolgasatir shengen hangi ülkeden başvuru bu ay sonu bende istiyorum başvurmak deneyimlerinizi bekliyorum

• ⭐⭐

Rusya'da ufo alarmı verilmiş. O bölgede uçuşlar falan yasaklanmış. Bi siz eksiktiniz zaten uzaylılar da gelsin tabi yaa :))

• @Emrah-Borazan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Buralar yine gerildi. @Simge-Kutlu @diablo_ercan gelin -32 falan takılalım birbirimize neşe olur 🙂

Bir video görmüştüm şikago da arabada redbull unutmuş arabanın içinde buz tutmuş ve şişmişti o aklıma geldii 🙂 😂

• ⭐⭐

@Emrah-Borazan ahahahha abi yeni yerler keşfettim new york monticello -21 güneş açınca hava ısınıyor -16 😃 haahahah chicago kırmızı çizgimiz 365 gün -32 değil yani korkutmayalım

• ⭐⭐

@daydreamer oncelikle cok tesekkurler :)) sonunda meksikaci tayfa durdurulabilecek gibi gozukuyor :)) icim kipir kipir. Sonraki dv sureclerine etki edecektir

• ⭐⭐

@diablo_ercan Korkutmak değil de arkadaşlarımızın uzaklarda olması fikrine alışamayıp yakınımıza nasıl alırız düşüncesinin dışa vurum şekli olarak -32'ye tutunup güzel günleri hepberaber yaşamanın yolunu bulmak diyelim :))

• ⭐⭐

@Emrah-Borazan chicagoya gelerek uzak olma sorununu ortadan kaldırabiliriz. ya da ortada buluşacağız en adili bu 😃 gittik de eyaleti kaldı peh

• ⭐⭐

@diablo_ercan Hayal de mi kurmiyah :)))) Bu sene olmaz öbür sene olur olmadı öbür sene Slaven Bilic'in söylediği gibi umudumuzu bizden kimse söküp alamaz :))

• ⭐⭐⭐

@diablo_ercan iyi düşünelim iyi olsun 🙂 +5 düşünelim +5 olsun chicago da mesela hava 😃 -32 nedir ama ya ben bir kere Ankara da askerde -18 e maruz kalmıştım da kulağım düşüyodu 😃

• ⭐⭐

@Emrah-Borazan olmazı yok beklemek yok mayısta çıkıyor hep birlikte uçak biletleri alıp gidiyoruz cam kenarı kavgası yapacağız diğer seneler falan olmaz olmaz ııııı cık 😃

• ⭐⭐

@diablo_ercan aynı uçakta toplu olarak gittiğimizi düşünsene abbbooovvvv mikkemmel olur :))

• @diablo_ercan aynen öyle cikti arkadaslar ve pencere sizin olsun ben kolidor alirim daralti gelir o kadar saat pencere kenarinda hahahaha 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@goyro666 zaten cam kenarında oturmayın diyorlar çünkü ayakların tutuldu koridorda yürümek isteyeceksin tuvalete gitmek isteyeceksin yanında ki uyuyor hadi bakalım nasıl çıkacaksın kulaklarını çınlatacak senin gidince ondan paşalar gibi koridor oturursun misler gibi. Seyretmek istersen de zaten ekran da uçağın kameralarından her yeri görebiliyorsun. aşağıdaki videonun 9:20 - 9:44 arasında bahsettiğim kamerayı görebilirsin.

• Herkese merhaba,
    Umarim kimse "... has not been selected," notunu gormez bu sene diyerek araniza katiliyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

chicago gidecekler buyrun video kahve keyfin bile yok.

• @daydreamer, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Nesat61, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Sabah sabah hayatımdan 16 dakika çalındı, aynı şeyi siz de yaşamayın diye 1 dakikamı daha harcayıp bu mesajı yazmak istedim. Sizin için feda olsun. Uzuuuun uzun çekilmiş videoda anlatılan şu;

Title 42 diye birşey varmış (ne olduğu videoda da yok, adını bilseniz yetiyor sanırım), 11 Mayıs'ta bu kural yürürlükten kaldırılacakmış. O tarihten sonra Amerika vizesi olmayan ve kaçak olarak başka bir ülke üzerinden transit geçip Amerika'ya girenler, doğrudan Amerika'ya iltica başvurusu yapamayacaklarmış. Örneğin birisi Türkiye'den uçakla Meksika'ya gider ordan da sınırı geçip Amerika'da polise teslim olursa, başvurusunu işleme almayıp direk sınırdışı edeceklermiş. Bu kişinin Amerika'ya iltica başvurusu ancak önce Meksika'ya iltica başvurusu yapıp reddedilirse ya da Amerika'ya girmeden önce CBP One diye bir uygulama üzerinden bir randevu ve görüşme tarihi alırsa (fiili olarak mümkün değil tabi böyle birşey) Amerika'ya yapacağı başvuru değerlendirilecekmiş.

Bu. Hepsi bu. Videoda anlatılanların tamamı yukarıya yazdığım 5 cümle. Okuması toplam 45 saniye. Gerisi eveleme, geveleme, alakasız konularda nutuk çekme, ıvır zıvır. Nefret ediyorum 3 cümlede verilebilecek bilginin 15-20 dakikalık videolarla yayıla yayıla anlatılmasından 🤮

çünkü millet mecbur izleyecek çünkü araya 5 10 reklam videosu serpistirip o reklamlardan ve izlenen videonun tamamından para kazanacak. Zaten nasıl bir avukat kı alenen iltica ya özendirecek videolar çekebilir ki. Tek derdi para, video dan para , reklamdan para, gelecek insandan avukatlık ücreti belki ilticacılar olmasa iş yapıp para kazanamıyor dava bile alamıyor.

• @berolika, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Emre-Kurtulmuş, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@berolika tam tersi bir sonraki sene daha da az vereceğiz şimdiden alıştıralım olmasında

Ben bazen sizi anlamakta güçlük çekiyorum. Burada bir sürü sohbet ediliyor bir sürü konu konuşuluyor hiçbirinde yoksunuz sonra bir yorum yapıyorsunuz ve ne hikmetse bu hep negatif oluyor. Dikkat ediyorum hep böyle. Sürekli olumsuzluk yayacaksanız rica ediyorum yorum yapmayın.

Gerçekten hep bir negatiflik hep bir negatiflik. Ya da kaçak girenleri savunma veya turist vizesi ile girip statü değikliği yapanlara gıcıklık. adamlar iltica etmiyor turist vizesini atıyorum şirket kuruyor ve yatırımcı vizesine çeviriyor. 🤷🏼 🤷🏼 Kendisi eşten kaynaklı kazanmış ondan bu negatifliği. Kendisi gittikten sonra hiçbir Türk içeri alınmasın istiyor sanırım.

• @CA-Yolcusu amin 🙂 hoş geldiniz.

• @CA-Yolcusu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Herkese merhaba,
    Umarim kimse "... has not been selected," notunu gormez bu sene diyerek araniza katiliyorum.

Amin. Aramıza hoşgeldiniz 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

64

42.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

432.3k

| | | |