Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@Sabri-FT biraz ingilizce istiyor evet en azından ilerleyebilecek kadar 0 dan girmek çok sağlıklı olmayacaktır 🙂

• Merhaba, deniz&meltem kanalı yeni bir shorts attı. Shorts'ta haiti ve nepal depremlerinde depremzedelere verilen oturum ve çalışma izni verilmiş, bu hakkın Türkiye'ye verilmesi beklendiğini yönünde bazı şeylerden bahsettiler. Konu ile ilgili bilgisi olan var mı?

• ⭐⭐

@dytmelek cambly nedir?

• @tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Sabri-FT biraz ingilizce istiyor evet en azından ilerleyebilecek kadar 0 dan girmek çok sağlıklı olmayacaktır 🙂

Yaşlı bir hocayla sohbet ediyorduk cambly(tam sohbet sayılmaz) adam soruyor ben sırıtıyor um anlamıyorum tabi sonra bana anlıyor musun beni dedi yok dedim hocam türkçe çeviri yapıp öyle soruyor soruyu😂 babama mesleğini sordu adama bir türlü sürücü kursu diyemedim(ing bilsem de açıklayamaz dim yinede:) onlarda bizimki gibi sürücü kursu tanımı yok varsada ben bilmiyorum)

Böyle garip bir anı yaşadım cambly 🙃

Evet biraz ingilizce bilmek şartmis onu anladım:)

• ⭐⭐

@Sabri-FT hahahahahaahaha ay sen çok yaşa emi okuyunca sesli güldüm :)))

• @hashirama en son bu konuyu aslan osman(YouTube adi) İnstagram hikayesinde paylaşmıştı yanliş değilsem bu olay için imza kampanyasi başlamışlar oda hikayesinde paylaşmıştı binlerce insan imzalamıştı en son kampanyayi

• @Sabri-FT anladım teşekkürler

• @btek14, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Sabri-FT

https://yesilkartforum.com/forum/topic/6228/tps-temporary-protected-status?_=1677250600170

Bilgilendirme çok faydalı oldu çok sağolun. Konu içerisindeki hassasiyete dikkat çekmenizde iyi olmuş. Ben İskenderun'da yaşıyorum. Konuyu takip etmeye çalışacağım. Gözümden kaçabilecek bazı şeyler olabilir belki yeni bir bilgi doğarsa paylaşabilir misiniz?

• ⭐⭐ Yasaklı

Demin turkiyede pursaklarda giderken radyoda arapca tarikatci sacmaliklarızaplarken luke combs country music çaldi amerikaya gitmişim sandim halusinasyonmu bu dedim gercekmiş. 4 haftadır tek mutlu edensey buydu

• ⭐⭐ Yasaklı

Hayaller camry hayatlar cambly

• @hashirama rica ederim. oncelikle cok gecmis olsun. umarim iyisinizdir, maalesef cok aci olaylar yasandi.

bilgilendirme olursa ilgili baslikta paylasimda bulunacagim. umarim gercekten ihtiyaci olanlara yonelik bir calisma yapilir zira cidden ihtiyac cok.

• @hashirama rica ederim🙂

• ⭐⭐ Yasaklı

Hatayı ermeni hiristiyan zengin ticaret yapan elitlerini alirlar gariban türkoya kim acırki. Kıçıkırık ukraynada 8 bin kişi ölmüş sarı saçi hiristiyanliği ugrunda 40 milyar dolar para topladı dilenci zelenski. Turkiye ye de kiytirik iki uçak uyku tulumu konserve biri forma satar geçiştirecekler. İtalyada Yunanistanda olsaydı bu deprem dünya yerinden oynardı

• @datanist, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ErdalK Boston’da konaklama kismini cozerseniz, diger konular rahat ilerliyor. Bekar olanlar ilk basta oda kiralayarak cozum bulabilirler

Boston Center’a uzak olmayan, iyi oda icin 1000 dolar civari yeterli olacaktir

Şuan çok netleşmiş değil aslında kafamda halen düşünme aşamasındayım ama Boston'a çok yakınım brighton tarafları olabilir gibi

• @btek14 çok teşekkür ederim. Hatay çok büyük yaralar aldı ben dahil bir çok kişi Hatay'da enkaz altında sevdiklerini ve hayallerini bıraktı. Ben Allah'a şükürler olsun ki en az hasarla atlatanlardanım. Yaralarımızı saracağız inşallah

• Yarın 69 güne düşeceğiz arkadaşlar hazır mıyız 😃

• @Hopes1 az kalmış ya başvuruyu yaptığımdan beri takip edemiyorum ilk hafta takip ediyordum ama sonra hiç takip edemedim zaman hızlı geçmiş!🙂

• @Sabri-FT Ben de ilk zamanlar takip etmedim çok uzun diye 😃 Şimdi paso burdayım 😃

• @Hopes1 bende de durumları aynı son 1-2 haftadir sürekli giriyorum her geçen gün heyecanlanıyor insan hata saniye geçerken bile!🙂 O haldeyim şu an 😂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

51

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |