Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Rüştü-Gürbüz, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Çok geçmiş olsun arkadaşlar @Erkand @Lossantosdy @dytmelek Adana Mersin diye biliyorum geçmiş olsun

Doğru ya okuyunca hatırladım @Erkand sen de adanadaydin @dytmelek Mersin diye hatırlıyorum ben de. Çok geçmiş olsun arkadaşlar. Allah bı daha yaşatmasin. Umarım tüm ailenizle tüm sevdiklerinizle birlikte iyisinizdir 🙏

• @ardaktas, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Talihlilerden birisi olursanız hangi eyaleti düşünüyorsunuz arkadaşlar?

Houston, TX

• @Servet-Koyunci Mesleğinizi bilmiyorum. Profilinizden de anlayamadım. Bu yüzden genel bir cevap veriyorum. Bu durum davanın içeriğine göre değişir . Mesela adam yaralama, cinayet, terör bağlantısı, gaps, dolandırıcılık gibi ekstrem durumlarda kişinin şansı yok. Cezanın ertelenmesi durumları dahil. Fakat trafik kazası sonrası açılan davalar gibi davalar için engel oluşturmayacağı kanaatindeyim. Doktor olup hastası masada kalıp dava açma konusunda normalde sıkıntı oluşmaz doktorun ihmali yoksa.

• @Servet-Koyunci ilk olarak devam eden dava bilgileriniz adli sicil kaydında görünmez. Yargılanma sonucu HAGB alırsanız artık oda Adli Sicil Kaydında görünmüyor.

• Depremi hisseden o bölgelerde olan herkese çok çok geçmiş olsun dilerim herkes iyidir hepimize çok geçmiş olsun 😞

• ⭐⭐

O bölgelerde oturduğunu bildiğimiz arkadaşlardan ses yok çok korkuyorum

• ⭐⭐⭐

Yazmayayım yazmayayım dedim de, olmuyor. Vallaha billaha din min yalan. Millet paraya tapıyor. 3 kuruş daha kar yapayım diye öyle dayanıksız binalar yapıyorlar ki. Fotoğrafa bakıyorsun, arkadaki bina sapa sağlam. Bu, olduğu yere çökmüş. Ben daha çok kazanayım da gerisinden banane. Yok abi değişmeyiz biz ya. 10 gün sonra ana medyanın gündeminden çıkar. 1 aya unuturuz. Bir süre beelllki yeni binaları güzel denetlerler sonrası saldım çayıra. Araya para girince her şey değişiyor. Ne aç gözlü, ne doymaz milletiz. Nasıl değişecek bu kafalar? Cidden umudum kalmadı. Değişmeyiz.
    Bölgedeki arkadaşlar başta olmak üzere hepimize geçmiş olsun. Hayata dair 2 gr keyif, 2 gr enerjim var yeminle tüketiyorlar. Ot gibi olduk gittik

• @Recep-Hatun merhaba Recep bey polis memuruyum görev gereği yaşadığımız bazı sorunlardan dolayı savcılık makamı tarafından kasten yaralama şeklinde açtığı dosyalar var halen devam etmekte olurda ceza verirse bu konuda ondan sıkıntı yaşar mıyım endişem bu

• @hadi-BE tam olarak düşüncelerimi okumuşsunuz az önce arkadaşım ile de bu konuyu konuştuk canım ülkem böyle kanı bozuk insaları hiç hak etmiyor.

• @Emrah-Borazan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

O bölgelerde oturduğunu bildiğimiz arkadaşlardan ses yok çok korkuyorum

Evet hiç kimseden ses soluk yok sessizlik çok korkutucu ...

• @Servet-Koyunci Eski konulardan bir arkadaş aşağıdaki linkteki uygulamadan yararlandıklarını belirtmiş. Criminal bölümünü okuyunuz. Şuan şartlı bir işlem var mı bilmiyorum.

• arkadaslar merhaba cok gecmis olsun buradan o yerlerde oturanlar vardi hatirladigim kadariyla iyi misiniz

• ⭐⭐

@goyro666 hiç birinden ses çıkmıyor

• @Emrah-Borazan allahim korusun hepsini cok korkunc sizlerde dikkat edin simdiden evinizde bir yer belirleyin , dücecek seyleri kaldirin, ilk yardim kutusu , düdük bulundurun , afad uygulamasini indirin mutlaka

• ⭐⭐⭐⭐⭐

şu anda interneti bırakın telefonlarla ulaşılmıyor ondan dolayı kişilere kesin bir şey oldu denilemez. Sadece beklicez.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@goyro666

şerefsiz operatörler bakan talimat vermese kapanan telefonları açmayacaklardı. Kaldı ki bakanın bile söylememesi gerekiyordu. Elen musk tek bir evet bekliyor tüm starlink uydularını size yönlendiricem diyor bu kadar kendi milletin çukurunu kazan millet yoktur. 3 yıl önce inşşatı bitmiş rezidance komple çökmüş.

• @ayvalik10 abi söylenecek o kadar ama o kadar çok şey var ki anlatamam yani. Bizim insanımız da o kadar değişik ki bizzat benim iş yerinde ki aptal insanlar aman abd den yardım gelmesin aman Elon Musk'ın teklifini kabul etmesin. Gerçekten söyleyecek söz bulamıyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yenihayaletadam arkadaşına şu video seyrettir. Gavur insan koşarak geliyor senin öz evladın nerede eskiden reklamları çarşaf çarşaf gözükürdü

• @ayvalik10 abi ben onlar dan umudumu kestim onlar umutsuz vaka gözlerini milliyetçilik (sözde) kör etmiş. Allah bu tip insanların eline düşürmesin.

• @hadi-BE ağzına sağlık, tam olarak ben de bunu düşünüyorum. japonyada kimsenin burnu bile kanamazken biz her 20-30 yılda bir kahroluyoruz. coğrafya kader demekten alamıyorum kendimi, çok üzücü.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

84

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |