Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@debbieLA77 olabilir uyku yönünden hiçbir zaman sorunum olmadı. Hatta daha büyük sorunum uyuyamamak oluyor genelde 🙈 inşallah çıksın gidelim de iş Günaydına kalsın hallederiz :))

• ⭐⭐

@debbieLA77 bu yorumunuzdan gördüğüm kadarıyla sadece lotterye odaklısınız, bir tek lotterye bel bağlayarak biz uğraşıyoruz çabalıyoruz diyorsanız kusura bakmayın ama bu konu hakkında söylediğiniz yorumları içtenlikten çok onlar yanlışda olsa bir yol bulup oraya gidebildiği için kıskançlıktan söylemişsiniz gibi bir ifade bırakıyor benim için
    YEŞİLKART (GREENCARD) VE GÖÇMENLİK İÇİNDE YAYIMLANDI Emre Kurtulmuş
    EMRE KURTULMUŞ
    3 ŞUB 2023 14:51
    RE: DV2024 Sohbet Odası
    @debbieLA77 sizin o riskleri göze alacak cesaretinizin olmayışıda onları ilgilendirmiyor ne yazık ki. Yaptıkları doğru diyen bir kişi yok zaten gördüğüm kadarıyla burada ama yaptıkları yanlış yüzünden biz uğraşıyoruz onlar uğraşmadan gidiyor demek gerçekçi olmuyor. Uğraşmadan kastınız sadece her sene lotterye başvurmak mı mesela?
    bu arada bu arkadaşımızın benim yazdıklarıma karşı iki yorumunda da yaptıkları doğru olmasa da onları savunan bir ifadesi var sanki... çokta nötr gelmedi bana yorumları, yani bana taraf tutmuyormuşum ama onları da anlamam gerekiyormuş gibi konuşmuş ama bu yorumlarda sanki o taraf tutuyor gibi 🙂 hatta sinirlenmiş kızmış bile bana sanki 🙂 onları anlamıyorum diye... valla cahillik ve sebebi her ne olursa olsun illegal bir şey yapmak uzun vadede başkalarının hakkını yemek çünkü buna bir dur demek için mutlaka önlem alınacak ve bu önlemler arasında masum insanların şansı yanabilir ben bunu söylemeye çalıştım hep hepsi ... ucu kimseye dokunmayacaksa bana ne nasıl giderse gitsin... naparsa yapsın ailesinden ayrı mı kalmış sürünmüş mü ölmüş mü beni ilgilendirmez ama işin ucunda politik değerler ve sonunda alınabilecek sert kararlar varsa hop denilir olaya hepsi bu... herkes gibi savunuyorsa savunsun burası da savaş yeri değil zaten ben düşüncelerimi paylaştım hikayelerle anlattım... ''yok kıskançsın, yok onların da sen umrunda değilsin'' ifadeleri çok hoş olmayan bir hadsizlik ve üslup bilmezlik oluyor bence

• @dytmelek geçmiş olsun

• ⭐⭐⭐

@çakıl teşekkür ederim 🙏🏻😍

• ⭐⭐

@dytmelek geçmiş olsun canım 🥰

• ⭐⭐⭐

@Zelene teşekkür ederim ☺

• @dytmelek bende yeni gözlük aldım kıyamıyorum takmaya Amerika da takarım diyorum 😁 güzel göreyim diye, sizin ki ne güzel sıfırlanmış, çizdirince astigmat da düzeliyor mu

• ⭐⭐

@dytmelek gidiş Mart olacak ya (çok sevindim) çocukların okul işini nasıl yaptınız turist ile gidince statü değiştirene kadar turist ile okula kayıt sıkıntı yaşatıyor mu

• ⭐⭐

Unknown1.jpg
    Unknown.jpg

• ⭐⭐⭐

@çakıl ahahaha harika bir düşünce FullHd görelim değil mi oraları 🤩 benim 5miyop, 0,25 astigmat vardı, düşük diye astigmatı sormadım ama bildiğim kadarıyla bu yöntem astigmatı da düzeltiyor, yarın kontrol var orada belli olacak sonuç, umarım sıfırlanmıştır 🙏🏻

• ⭐⭐⭐

@Zelene turist olarak da kayıt yaptırabiliyoruz, yaptıran arkadaşlarımız var ama ilerde bize sorun yaratır mı diye avukatımıza sorduk statü değiştirirken sorun olamayabilir ama ilerde geeencard vb durumda sorulabilir onu önlemek için, devletin imkanlarını kullanmadık diyebilmek adına okula bağış gibi bişey yapılabilir dedi, çok detaylı konuşmadık ama ona da çözüm bulmaya çalışacağız. Aslında erken gidelim ki çocuklar bu sene de biraz okula gitsin seneye daha kolay adapte olurlar belki diye düşündük

• ⭐⭐⭐

@debbieLA77 turizm veya gastronomi mezunları ve sektör çalışanları için 12 aylık çalışma programı mevcut , onunla gidecektik yazın fakat programı iptal ettik sonradan lottery çıkınca. Bu şekilde gidip sponsor bulmayı denemeyi düşünüyorduk normalde

• ⭐⭐⭐

@çakıl bizim hanımda kırılan bardak takımı yerine bile takım almıyor amerikaya gidersek ne yapıcaz diye cola yı bile kupa da içiyoruz 😃 hayır daha komiği bu kadın 2-3 ay öncesine kadar gitmem diyordu 😃

• ⭐⭐

@tolgasatir bizim de tencere ihtiyacımız var. eşim evde çalışıyor ve unutup tencereleri yaka yaka kalmadı desem yeridir 🙂 alalım diyoruz sonra mayısı bekleyelim diyoruz ve almıyoruz :)))

• ⭐⭐⭐

@çakıl ben daha önce araştırdığımda çizdirmede astigmat düzelmiyormuş diye öğrendim.Bana miyopunu düşürsen bile çizdirerek astigmatın kalır demişlerdi. Tabi bilim her gün ilerliyor artık belki onunda çözümünü bulmuş olabilirler

• ⭐⭐⭐

@Emrah-Borazan böyle diye diye küçük kıza yatak almadık, yere döşek attık onda yatıyor. Söz verdik gidince güzel bir odası olacak diye. Allah’ım çocuklarımıza yalancı çıkarma bizi 🙏🏻

• @tolgasatir ya bizde tam tersi her Green kart çıkmadığında herşeyi yeniledik sıfırladık {sanırım psikolojimizi böyle düzelttik} eski ve eksik hiç bişeyimiz kalmadığında da kart çıktı 😁

• ⭐⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş benim olduğum no touch lazer diye bir yöntem tanıtımında, miyop, hipermetrop, astigmat diyor ama aynı işlemde ikisini de birden çözüyor mu bilmiyorum, belki de dediğiniz gibidir

• @Emrah-Borazan tencereleri götürürsünüz ya ben götürüyorum

• @Emre-Kurtulmuş benimde derece ziyade astigmatım var o zaman gözlüğe devam

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

42

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |