DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐ Yasaklı

Arkadaşlar ya da abi, ablalarım biliyorum bu başlık her türlü konuya açık fakat zaten gün içinde siyasete o kadar çok maruz kalıyoruz ki, bir nebze olsun rahatlamak için foruma geliyorum. Kendi açımdan konuşuyorum. En azından ayrı bir başlık açılsa bu konular hakkında çok çok daha iyi olur. Çünkü gerçekten artık siyasetten, siyasi düşüncelerden ( evet ülkemizde bunları düşünmek kaçınılmaz) o kadar midem bulanmaya başladı ki. En azından bir nebze olsun forumda tüm bu iğrenç olaylardan uzaklaşalım bence.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Atlantis00 sıkıntı yok girilmez konuşulmaz sonuçta yazıyorsun ondan sanal dünya da her zaman istediğin gibi yazarsın fakat gel yüzyüze konuşalım dersin tık kalırsın.

• @tolgasatir İsviçre, Türkler’in ilticalarının hızla arttığını belirtirken, bu durumun nedeni olarak siyasi sebeplerin yanında “Zamlardan ve geçim sıkıntısından, enflasyondan kaçış” olarak açıkladı.

Enflasyon nedeniyle iltica tarihte ilk defa gerçekleşirken, bu nedenle “İltica hakkının kabul edilmesi“ de bir ilk olarak aktarılıyor.

Enflasyon, iltica nedeni sayıldı

kaynak: https://www.yenicaggazetesi.com.tr/isvicre-turklerin-enflasyon-ilticasi-basvurularini-kabul-etti-624897h.htm

• ⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@hadi-BE benim tabi ki 😃 anca bitti boyatma eve geldim gezip 😃

Güle güle kullan mı derler, bilemedim ki 😁

• ⭐⭐

@diablo_ercan ahhh yine yaktın bizi yaw... günaydın geç bir günaydın ama olsun,

• ⭐⭐

arkadaşlar konuşulanları daha okuyamadım sabah kalkamadım gece uyuyamıyorum emekli de olamıyorum bir sene daha çalışmam gerekiyormuş hükümetten bir gol daha yedik saçma sapan bir ülke olduk valla... neyse bakıcaz sigorta işine ... bugün buralarda acayip bir rüzgar var arkadaşım geldi dükkana... kahve içelim seninle gel dedim oturduk burada bizim dükkanın tenteleri sallanıp duruyor rüzgardan kızda ooo baya rüzgar var korkutucu dedi... benden cevap;
    '' olsun bana iyi geliyor suanda Miami de olduğumu kasırga için yarına alarm verildiğini batuhanı beklediğimi ve marketten abur cubur ve yiyecekleri istifleyip 1 hafta tüm kapıları kepenkleri indirip eve kapanacağımızı düşünüyorum öyle hayal ediyorum bana iyi geliyor fırtına dedim'' deliriyorum sanırım.... baktı baktı bana kızcağız sonra iyi fikir aslında bende öyle düşüneyim güzel bir olumlama dedi hadi bende markete gidiyorum bişeyler alıp eve gidicem kepenkleri kapatıp miamideymişim ve kasırga varmış gibi tüm gün film izliycem dedi :)))

• @Chromium, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

İnternette bakıyorum şey yazıyorlar green card çekilişine başvurdum ama bir hafta sonra seçimde muhalefet kazanırsa kart çıksa bile gitmem diye.

Atatürk mezarından kalkıp ülkenin başına geçecek deseler bile ben gene tercihimi her türlü Amerika’dan yana kullanırım valla. Bu halk gençliğimi yedi bitirdi ömrümün geri kalanını bana bıraksın bari..

Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda merak ettim. Muhalefet seçim kazanırsa green card’ı yakarım diyen birileri var mı bu forumda merak ediyorum.

Ne olursa olsun yeterki çıksın arkama bakmam giderim

• @debbieLA77, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

arkadaşlar konuşulanları daha okuyamadım sabah kalkamadım gece uyuyamıyorum emekli de olamıyorum bir sene daha çalışmam gerekiyormuş hükümetten bir gol daha yedik saçma sapan bir ülke olduk valla... neyse bakıcaz sigorta işine ... bugün buralarda acayip bir rüzgar var arkadaşım geldi dükkana... kahve içelim seninle gel dedim oturduk burada bizim dükkanın tenteleri sallanıp duruyor rüzgardan kızda ooo baya rüzgar var korkutucu dedi... benden cevap;
    '' olsun bana iyi geliyor suanda Miami de olduğumu kasırga için yarına alarm verildiğini batuhanı beklediğimi ve marketten abur cubur ve yiyecekleri istifleyip 1 hafta tüm kapıları kepenkleri indirip eve kapanacağımızı düşünüyorum öyle hayal ediyorum bana iyi geliyor fırtına dedim'' deliriyorum sanırım.... baktı baktı bana kızcağız sonra iyi fikir aslında bende öyle düşüneyim güzel bir olumlama dedi hadi bende markete gidiyorum bişeyler alıp eve gidicem kepenkleri kapatıp miamideymişim ve kasırga varmış gibi tüm gün film izliycem dedi :)))

Gülsem ayıp etmiş olur muyum 🙈

• ⭐⭐⭐⭐⭐

amerikaya önce kendisi sonra çocukları için gidiyor. Bu yüzden herkes gider. 6 ileti yukarıda yazdım. Herkes sosyal medya da atar tutar. Yüz yüze gelince kuyruğu bastırır oturur. Çocuğum burada kalsa araştırma için 100.000 TL veriyorlar yurtdışında milyon dolarlar veriyorlar. Ondan dolayı boşverin bu gibi gerçek dışı yazıları okumayı sonuçta vatan hainliği derken kaç defa gelibolu yarım adasını dolaştılar. Kaç defa çanakkale cephelerini dolaştılar şehitliğe gittiler. Ondan dolayı bozmayın moralinizi

• ⭐⭐

@Simge-Kutlu hayır gül gül 🙂 bende gülüyorum ama iyi de geliyor niye yalan söyleyim

• hahahaha gc yirtar atarim diyenlere umarim gc cikmaz arkadaslar sabah sabah olumsuz cümle ile basladim ama cidden delirmelik 😃 tünaydinlar

• @goyro666, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

hahahaha gc yirtar atarim diyenlere umarim gc cikmaz arkadaslar sabah sabah olumsuz cümle ile basladim ama cidden delirmelik 😃 tünaydinlar

Ya yalancı onlar arkalarına bakmadan giderler kimi kandırıyorlar 😂

• @berolika hayir yani neyin sovu neyin milliyetciligi ben anlamiyorum bu insanlari da he e adama sorarlar niye cekilise katildin peki diye 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@goyro666 cevap olarak acaba amerika beni adamdan sayıp resmimi kabul ediyor mu diye başvuru yaptım der

• ⭐⭐

Popülist açıklamalar. Seçimde iktidar da kazansa muhalefette kazansa hiçbir şey iyi olmayacak. Şu anda türlü atraksiyonlarla sabit tuttukları dövizi serbest bırakmak zorunda kalacaklar. Bu olduğunda herşey daha kötü olacak. Allah sonumuzu hayır etsin.

• Merhaba herkese,
    Paterson düşünenlere 😄 5-10 kere düşünün derim

• @goyro666, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@berolika hayir yani neyin sovu neyin milliyetciligi ben anlamiyorum bu insanlari da he e adama sorarlar niye cekilise katildin peki diye 😃

Aynen öyle şov işte 😃 Çekilişe de bence çoğu süreci bilmediği için başvuru ücretsiz diye katılıyor 😃 😃

• @ayvalik10 hhahaha 😃

• @Selly sadece başlığa baktım çıktım Benden uzak Allah a yakın olsun o mahalle. Fikrimce o mahallenin yakınlarından bile geçmeyi düşünmüyorum

• @Selly, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Merhaba herkese,
    Paterson düşünenlere 😄 5-10 kere düşünün derim

Önyargılı olmak istemem ama bence orada yaşayanlar orayı küçük Türkiye'ye çevirmiştir sadece ekonomik anlamda biraz daha rahatlardır kendileri ama mesela Türk işletmelerinin mantığı buradakiyle aynıdır kesin tıpkı Almanya'da olduğu gibi 😃 Açıkçası çok zorunda kalmadığım sürece topluluk halindeki Türklerle bir araya gelmeyi düşünmüyorum (forumun güzel insanlarını tenzih ediyorum).

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

116

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.1k

| | | |