Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @yenihayaletadam insallah olur ay ne demek forever forum kardesligi 😃

• @waterman serseri serseri okumaya calisiyorum sorma 😃

• ⭐⭐⭐

@goyro666 valla bavuluna sıkıştırıp beni de alsaydın 😂😂 iki Almanya havası alırdık 🙃

• ⭐⭐⭐

İsviçre Türkiye’den enflasyon ilticası adı altında yeni bir oluşum yarattı ve Türkler için Türk masası kuruldu. Daha nasıl bi rezaletle karşılaşıcaz merak konusu

• ⭐⭐⭐

@waterman o ne demekmiş ya 😃 element uyduruyolar resmen

• ⭐⭐⭐⭐

@hadi-BE benim tabi ki 😃 anca bitti boyatma eve geldim gezip 😃

• ⭐⭐

İnternette bakıyorum şey yazıyorlar green card çekilişine başvurdum ama bir hafta sonra seçimde muhalefet kazanırsa kart çıksa bile gitmem diye.

Atatürk mezarından kalkıp ülkenin başına geçecek deseler bile ben gene tercihimi her türlü Amerika’dan yana kullanırım valla. Bu halk gençliğimi yedi bitirdi ömrümün geri kalanını bana bıraksın bari..

Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda merak ettim. Muhalefet seçim kazanırsa green card’ı yakarım diyen birileri var mı bu forumda merak ediyorum.

• @Chromium, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

İnternette bakıyorum şey yazıyorlar green card çekilişine başvurdum ama bir hafta sonra seçimde muhalefet kazanırsa kart çıksa bile gitmem diye.

Atatürk mezarından kalkıp ülkenin başına geçecek deseler bile ben gene tercihimi her türlü Amerika’dan yana kullanırım valla. Bu halk gençliğimi yedi bitirdi ömrümün geri kalanını bana bıraksın bari..

Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda merak ettim. Muhalefet seçim kazanırsa green card’ı yakarım diyen birileri var mı bu forumda merak ediyorum.

ne olursa olsun.çıksa her türlü giderim

Ya aslında o iş hikaye çünkü yıllarca bitirdikleri ülkeyi bir seçim günü sonrasında eski haline çevirmek ihtimal dahilinde değil , pazar günü seçim olacak hoopp pazartesi alım gücümüz düzeldi ev kiraları ve araç fiyatları düştü ya da market fiyatları eskiye döndü diye birşey yok onlar şov peşinde yok green cardı yakarım yok gitmem falan boş iş bana kalırsa en az 5-10 sene lazım birşeylerin düzelmesi için o süreçte de Amerika da kaliteli bir yaşam istemek bence doğru karar olacak zaten çalışkan biriyseniz 5-10 sene içinde güzel bir hayat kurarsınız güzel paralar kazanırsınız he o saatten sonra da Türkiye ye kalıcı döner misiniz yoksa yılda bir kaç kez tatil için mi gelirsiniz bu tamamen kişiliğinize bağlı ben gidersem ve gerçekten güzel bir yaşantıya sahip olursam tatil dışında kesin dönüş düşünmem Türkiye ye tabi bu tamemen kendi düşüncem

• ⭐⭐

@Chromium, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

örnek hoş değil ama Atatürk mezarından çıksa zaten püü bu insanlar için mi harcadım ömrümü der utancımızdan yine gideriz erken oldu ölümü 20 yıl daha başımızda olsaydı kökleri kazınırdı bir hazımsızlıkları var hâlâ

• @Zelene o hazımsızlık hep vardı garip bir şekilde, sanki başarılı olan birini çekemeyen kuzen gibiydiler yıllarca hep onu kötüleme hep olumsuz söylemler sebebiyle bile insanlar ekstra sevgi beslemeye başladı ayrıca bir dönem insanlara şunu dikte ettiler ya Atatürkçü olacaksın ya Müslüman ( sıfır bağlantı sıfır alaka aslında ama anlatamıyorsun insanlara) gerçi bu hep vardı ya sağcısın ya solcusun , ya Alevisin ya sünnisin falan hep ayrımcı tavırdalardı uzun yıllarca tüm bunlar bile başka ülke de yaşamak için yeterli ben 28 yaşındayım ortalama ilk 15 yılı atsak 13 yıldır bunları yaşıyorum ve artık yoruldum

• @Chromium abi ben bu partiden rahatsiz bile degilim boyle partiler hep olacak bunu engelleyemeyiz her parti iyi amaclar icin kurulmaz. cunku ulkenin yuzde ellisi orta dogu kafali gerici. akp gitse bugun farkli bir buna benzer parti gelicek. o gitse bu halk bu sefer onu sececek.

bence sorun turk milletinin egitimsiz birakilmasi ve bu islerine geliyor. yeni nesil de bakma egitimsiz sadece ekonomik sebeplerden bir seyler dank etti onlara. bu gidisle egitim sistemi duzelmezse ve egitimli ve iyi kalpli insanlar yurt disina goc etmeye devam ederse Ataturk tekrar dirilse bile bu ulke duzelmez bu ülke böyle gelmiş böyle gider. TC vatandaşı sorumluluğum olarak oyumu muhalefete veririm yoluma bakarım. Şöyle yakarım böyle yaparım diyenler azıcık akıllıysa kalmaz zaten sosyal medya like çabaları sanırım. O yüzden muhalefetin seçimi kazanması gibi bi ihtimal hiç umrumda değil.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Şu anda siyaset 2 cümle içinde dönüyor bu kadar basit ve sıradan toplumuz.
    "Ben kemal geliyorum"
    "Bay bay kemal"

Muhalefetin amacı tamamen muhalefet kalmak bence onların iktidar olma gibi bir derdi yok. Ha hadi bir şekilde oldu da iktidar oldular ama yine de bir milisaniye düşünmeden tüm evraklarımı doldururum o saaten sonra tek düşüneceğim şey amerika da nerede yaşayayım olur. Hepsi aynı şeyin laciverti

• ⭐⭐

Günaydınlar gününüz güzel geçsin

• Günaydınlar güzel insanlar gününüz güzel geçsin :))

• @diablo_ercan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Günaydınlar gününüz güzel geçsin

Silüetini sevdiğimin New York'u ya 🇺🇸

Ben de yakmam açıkçası. Kazandıysam pılımı pırtımı toplar giderim. Öyle diyenler işin şovundalar bence. @ErdalK dediği gibi 5-10 yılda anca toparlanır burası o zamana kadar da orada güzel bir hayat kurulmuş olur. Tatile gelirim Türkiye'ye.

• ⭐⭐

Günaydınlar Efenim

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

113

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |