Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @tolgasatir Haklı olarak tabi düşündürür. Sağlıkla büyütün bebenizi 🙂 Önemli bir karar sizin için, umarım en doğru kararı alıp gitmiş olursunuz.
    Bizde henüz çocuk yok, rahatız ama eşim de hiç sevmez soğuğu 🙂

• @Lossantosdy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Arkadaşlar hepinizi seviyorum , 8şubata kadar yokum beni unutmayın 😃 çünkü yarın haftasonu normalde de haftasonu yokum hep, pazartesiden cumaya kadar da direksiyon eğitimim var sonrası yine haftasonu 😃 neyse işte beni unutmayın şans dileyin inşallah bunu da tek seferde başarırım.. görüşmek üzere

Bol şanslaaar. eminim kolaylıkla hallediceksin ☺️ güzel haberlerini bekliyoruz ☺

• @Emrah-Borazan Zamanın neler göstereceği belli olmaz 🙂 Chicago güzel yer, barınma ısınma oldu mu giyim kolay 😃

• @Zelene, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@berolika, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Emre-Kurtulmuş, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@berolika Elbette, yani şöyle düşünün. biraz B1/B2 konusunu da incelediyseniz en çok dikkat ettikleri nokta Türkiyeye döneceğinizden emin olmak istiyorlar bunun içinde Türkiye ile bağlarınızın kuvvetli olduğunu kanıtlamanızı istiyorlar. Pasaportunuzda giriş-çıkış görmeleri bu bağın olduğunu kanıtlayan bir belge, sizin elinizde türkiyeyle bağınızı kanıtlayan daha farklı bir kanıtınızda olabilir onun için kendinizi çok fazla dezavantajlı olarak görmeyin.

Benim şöylede bir düşüncem var bu bilgi nedeniyle bir çok kişi bulgaristan bosna gibi balkan ülkelerine veya yakındaki bazı ülkelere pasaportla giriş yaparak pasaportu dolduruyorlar. Avrupaya giriş çıkışla pasaportu doldurmak çok büyük bir katkı sağlar size tabii ki, ama bu tarz balkan ülkeleri vs ile dolduran pasaportlara karşı boş pasaportun bana kalırsa dezavantajı yok denecek kadar azdır bence

Yani benim ülkeye geri döneceğime kaçak olmadığıma ikna olmaları lazım anladığım kadarıyla. Çok teşekkür ediyorum bilgilendirme için 🙏🏻 Balkan ülkelerinin Türkiye ile olan vize süreçlerini biliyorlardır muhtemelen dolu gözüksün diye giriş çıkış yapıldığını tahmin ederler ama kurdan dolayı da Avrupa'ya gitmek özellikle şu aralar çok zor malum Euro aldı başını gidiyor...

Evet külfet şuan Avrupa'da para harcamak ama bile bile 160x2 dolar yatırdık onu yakamam ve red alırsam yeni başvuru için bekleyeceğim red almak diğer başvuruyu etkileyecek ayrıca yine Avrupaya gidip profili güçlendirme gerekecek tavsiyem boş pasaport ile gitmemeniz bekarsanız özellikle iş bağlayıcı sebep olmayabiliyor bahsettiğim sayfa da en son iletilerde var iki memur çift red aldı memuriyet bile kalıcılık sağlamıyor imkanınız varsa yakmayın 80 euro ya Yunanistan turları var 3 günlük balkanlara para harcamaktan da gidilebilir daha önce de öyle tavsiye isteyenler oldu kaç kişi Avrupa yapsan iyi olur dedi ama bile bile gittiler görüşmeye şimdi hem ötelediler yeni randevuyu hem yine Avrupaya döndü iş

İnşallah olumlu dönüş alırsınız 🙏🏻 Teşekkür ediyorum cevap için o zaman GC olmazsa turistten önce bir şekilde biraz Avrupa yapmaya çalışacağım olduğu kadar...

• ⭐⭐

@Simge-Kutlu 👏 👏 chicago olmasa bile yakın eyaletler.

• @Emrah-Borazan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Simge-Kutlu -32 hatırlatayım da ben aklımızdan çıkmasın :)))

Yapma şunu yapma 😄 ben kendimi avutmaya çalışıyorum 🙈

• @Simge-Kutlu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Emrah-Borazan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

ya arkadaslar donmak var ısın ucunda yılın yarısını yok say ama orlando yaz gunes kum eglence :):):)

• @diablo_ercan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Simge-Kutlu 👏 👏 chicago olmasa bile yakın eyaletler.

Gelin komşu olalım bakın bizi hep @Emrah-Borazan
    korkuttu 😄 -32den ben de cok korktum kabul ama genel olarak 4 mevsimi yaşayabilen karasal iklime sahip bı eyalet yazın sıcaklıklar 30 dereceyi geçmiyo ve bu benim için çok uygun malum fenalık geçiriyorum 😄 kışın da -4 / -5 görülüyomus tabi daha da soğuk olduğu mutlaka oluyodur ama kabul edilebilir bizim için 🤭

• @kmlmtn, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Simge-Kutlu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

ya arkadaslar donmak var ısın ucunda yılın yarısını yok say ama orlando yaz gunes kum eglence :):):)

Böcekler ve timsahlaaarr bı de üstüne sıcak yok arkadaşlar benlik değil 🙈

• ⭐⭐

@Simge-Kutlu börtü böcek envayi çeşit ismini cismini bilmediğimiz böcekler de vardır hele ki sivri sinekler aman aman. sıcak severlerin olsun hepsi 😃

• @Simge-Kutlu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@kmlmtn, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Simge-Kutlu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Böcekler ve timsahlaaarr bı de üstüne sıcak yok arkadaşlar benlik değil 🙈

:):):):):)

• @kmlmtn ya birak donsunlar florida tayfa kafanizi karistirmayin biz burdan devammm 😃 😃

• @Emrah-Borazan kasvetli bence bi de 😃

• @diablo_ercan ahhahah bahh helee ya 😃

• @diablo_ercan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Simge-Kutlu börtü böcek envayi çeşit ismini cismini bilmediğimiz böcekler de vardır hele ki sivri sinekler aman aman. sıcak severlerin olsun hepsi 😃

Sonuna kadar katılıyorum ☺

• ⭐⭐

@berolika Elbette, yani şöyle düşünün. biraz B1/B2 konusunu da incelediyseniz en çok dikkat ettikleri nokta Türkiyeye döneceğinizden emin olmak istiyorlar bunun içinde Türkiye ile bağlarınızın kuvvetli olduğunu kanıtlamanızı istiyorlar. Pasaportunuzda giriş-çıkış görmeleri bu bağın olduğunu kanıtlayan bir belge, sizin elinizde türkiyeyle bağınızı kanıtlayan daha farklı bir kanıtınızda olabilir onun için kendinizi çok fazla dezavantajlı olarak görmeyin.

Benim şöylede bir düşüncem var bu bilgi nedeniyle bir çok kişi bulgaristan bosna gibi balkan ülkelerine veya yakındaki bazı ülkelere pasaportla giriş yaparak pasaportu dolduruyorlar. Avrupaya giriş çıkışla pasaportu doldurmak çok büyük bir katkı sağlar size tabii ki, ama bu tarz balkan ülkeleri vs ile dolduran pasaportlara karşı boş pasaportun bana kalırsa dezavantajı yok denecek kadar azdır bence

Yani benim ülkeye geri döneceğime kaçak olmadığıma ikna olmaları lazım anladığım kadarıyla. Çok teşekkür ediyorum bilgilendirme için 🙏🏻 Balkan ülkelerinin Türkiye ile olan vize süreçlerini biliyorlardır muhtemelen dolu gözüksün diye giriş çıkış yapıldığını tahmin ederler ama kurdan dolayı da Avrupa'ya gitmek özellikle şu aralar çok zor malum Euro aldı başını gidiyor...

Kampanyaları takip edin mutlaka.
    Ben az önce Türkiye/İstanbul'dan Danimarka/Kopenhag'a 2 kişi gidiş-dönüş uçak bileti aldım toplam 2.678 TL ödedim.

Flypgs dün kampanya başlattı, çoğu Avrupa ülkesine uçak biletleri inanılmaz fiyatlara bulabiliyorsunuz.
    2 gece de otel aldım 3.800 TL'ye. Yani 6.500 TL'ye 3 günlük Danimarka tatili yapıp döneceğiz eşimle.

Bu fırsatları değerlendirin mutlaka.
    Boş pasaport her zaman risktir.

• ⭐⭐

@Simge-Kutlu @diablo_ercan Chicago da yalnız kalmamak için öyle diyor sen dinleme onu :))

• @diablo_ercan Ah ah bi bir kazansak şu çekilişi neler varda işte göreceğimiz 🫠🫠

• @abrakadabra Ya Avrupa'ya sıkıntı uçak,otel vs.den ziyade vize 🫠

• @abrakadabra, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Kampanyaları takip edin mutlaka.
    Ben az önce Türkiye/İstanbul'dan Danimarka/Kopenhag'a 2 kişi gidiş-dönüş uçak bileti aldım toplam 2.678 TL ödedim.

Flypgs dün kampanya başlattı, çoğu Avrupa ülkesine uçak biletleri inanılmaz fiyatlara bulabiliyorsunuz.
    2 gece de otel aldım 3.800 TL'ye. Yani 6.500 TL'ye 3 günlük Danimarka tatili yapıp döneceğiz eşimle.

Bu fırsatları değerlendirin mutlaka.
    Boş pasaport her zaman risktir.

Evet Pegasus'un kampanyasını gördüm hatta olur mu olmaz mı diye de bir düşündüm ama vize olmadan oluyor mu? Bu işler nasıl yürür pek bilmiyorum açıkçası.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

77

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |