Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @kmlmtn, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Simge-Kutlu @berolika @Rüştü-Gürbüz
    ozamannnn ver elını tampa ve orlando:):):):):)

Ekip olarak Orlandogücü takımımızı bile kurmuştuk ama şu an kayıplar 🙂

GC çıksın - çıkmasın gideceğiz herhangi bir aksilik olmazsa 🇺🇸

• @kmlmtn +5

• @Rüştü-Gürbüz zORLANDO gücü bizi de ekleyin 🛫

• @ytrbilgisayar Tabi ekibimiz kalabalık olsun 🙂

• ⭐⭐

@Atlantis00, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Life is strange true colors diye bir oyun var. Colorado'da geçiyor. Çoğu kişi hep Florida-California gibi yerler düşünüyor sanırım. çok az kişi Colorado, Montana, Utah gibi yerler düşünüyoruz 😃
    -1627815978181.jpg

biliyorum bu oyunu 🙂 ayrıca utah bana uyar 🙂

• ⭐⭐⭐

@Zelene, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Emrah-Borazan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@hadi-BE evet Los Angeles sıcak ama çok pahalı memleket ilk gidiş için bence pek uygun değil 🙂

Valla en uygununun da hayalini kurduk da n'oldu? İlle de LA 😂

Geçen de dedim ya, buradan yazdıklarımızın kimbilir ne kadarını yapabileceğiz acaba. Belki hiç bir zaman Californiya'ya bile gitmeyeceğim.
    Ama evet, az parayla ilk gidiş için tanıdık yanına gitmeyene biraz külfetli gibi 😕

Madem gemileri yaktık batacaksak okyanus da batalım geliyoruz @ahsenaydgdu 😄

Haha 😂😂

• ⭐⭐⭐

@Emrah-Borazan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@hadi-BE Allah gönlüne göre versin diyelim 🙂

Amin, cümlemizin 😊

• ⭐⭐

@Lossantosdy Utah hep Prison Break dizisinin bende bıraktığı etkilerden dolayı gitmek, görmek, deneyimlemek istediğim bir eyalet 😃

• ⭐⭐

@Atlantis00, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy Utah hep Prison Break dizisinin bende bıraktığı etkilerden dolayı gitmek, görmek, deneyimlemek istediğim bir eyalet 😃

PB den önce de bilirdim ve beğenirdim orayı inşallah görmek nasip olur

• ⭐⭐

Arkadaşlar hepinizi seviyorum , 8şubata kadar yokum beni unutmayın 😃 çünkü yarın haftasonu normalde de haftasonu yokum hep, pazartesiden cumaya kadar da direksiyon eğitimim var sonrası yine haftasonu 😃 neyse işte beni unutmayın şans dileyin inşallah bunu da tek seferde başarırım.. görüşmek üzere

• ⭐⭐

@Lossantosdy üzdü

• ⭐⭐

@Lossantosdy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Arkadaşlar hepinizi seviyorum , 8şubata kadar yokum beni unutmayın 😃 çünkü yarın haftasonu normalde de haftasonu yokum hep, pazartesiden cumaya kadar da direksiyon eğitimim var sonrası yine haftasonu 😃 neyse işte beni unutmayın şans dileyin inşallah bunu da tek seferde başarırım.. görüşmek üzere

Şimdiden bol şans 🚗

• Merhaba millet çift hanelere geldik, haftaya da şubat'ın ortası hadi bakalım sağlıcakla kalın

• @Lossantosdy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

İyi şanslar Allah yardımcın olsun 🙂 🙂

• Bir şey merak ettim aramızda benim gibi hiç yurtdışına çıkmamış olan var mı? İlk kez 2022 Kasım ayında pasaport çıkardım tertemiz pasaport mülakatta sorun olur mu sizce? GC çıkmazsa turist vizesinde boş pasaporta sıkıntı çıkarabilirlermiş sanırım öyle bir yazı okumuştum yanlış hatırlamıyorsam.

• ⭐⭐

@Atlantis00 diziden dolayı bende merake diyorum utahı 😃 ayrıca chicago illinois gidip yakından fox river görmek isterim de çekilen videolardan çok bakımsız olduğu görünüyor. Turistik açıdan bakım falan yapmamışlar garip.

• ⭐⭐⭐

@berolika Boş pasaporta sıkıntı çıkarırlar demeyelim bence de, pasaportunuzda giriş çıkış olması almanızı kolaylaştırabilecek noktalardan biridir. İkisi arasında çok ufak bir çizgi vardır. Güven sağlar konsolosluk görevlisine. Ama boş pasaportlada alabilirsiniz Türkiyedeki bağlantılarınızın güçlü olduğunu kanıtlarsanız, maddi olarak yeterlide görürlerse boş pasaportta olsa şansınız gayet yüksektir

• ⭐⭐

@berolika, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Bir şey merak ettim aramızda benim gibi hiç yurtdışına çıkmamış olan var mı? İlk kez 2022 Kasım ayında pasaport çıkardım tertemiz pasaport mülakatta sorun olur mu sizce? GC çıkmazsa turist vizesinde boş pasaporta sıkıntı çıkarabilirlermiş sanırım öyle bir yazı okumuştum yanlış hatırlamıyorsam.

Mülakat derken gc çıkarsa hiç bir sorun olmaz ama turistte profilinize bağlı sizi buraya bağlayacak sebepler varsa olabilir ama boş pasaporta nadir veriyorlar b1-b2 konu sayfasında deneyimleri okursan daha açıklayıcı olur

• ⭐⭐⭐⭐

@Emir-Kalkınoğlu geçmiş olsun dolandırıldınız

• @Emre-Kurtulmuş, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@berolika Boş pasaporta sıkıntı çıkarırlar demeyelim bence de, pasaportunuzda giriş çıkış olması almanızı kolaylaştırabilecek noktalardan biridir. İkisi arasında çok ufak bir çizgi vardır. Güven sağlar konsolosluk görevlisine. Ama boş pasaportlada alabilirsiniz Türkiyedeki bağlantılarınızın güçlü olduğunu kanıtlarsanız, maddi olarak yeterlide görürlerse boş pasaportta olsa şansınız gayet yüksektir

Anladım şart değil ama artı kazandırır diyorsunuz çok teşekkür ederim 🙏🏻

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

122

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |