Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

dün ev mi apartman mı sohbetine noktayı @semavi koyuyor. Aşağıdaki videosunun 43:10 - 44:33 seyrederseniz benimde savunduğum düşünceyi onaylamış oldu.

• @Simge-Kutlu Listemin üst sıralarında çok teşekkür ederim ☺

• Günanydın arkadaşlar, bu sabah yine düşünüyorum da ( genelde sabahları düşünmem hemen iş başı ) bence mısır piramitlerinde çalışan işçiler bile benden daha avantajlıydı. kesinlikle daha az çalışma saatleri vardı.. yahu bir insan haftada 6 gün çalışır mı, günde min 10 saat.. bu kapital düzen beni derin düşüncelere itiyor.. dünyaya bu yüzden mi geldim acaba.. şu da var kazancımız il öyle yılda bir tatil falan zor yani, şuan yurt dışına çıktım belki rahat ederim diye yanıldım daha yoğun çalışıyorsun ama memleketin de durumu ortada.. kesinlikle yurt dışında türk firmalarında çalışmamak gerekiyor. zaten vizyonsuz ve torpili ne kadar insan kırıntısı varsa yerini almış.. abi derin bir sömürü düzenini iliklerime kadar hissediyorum. köye göçüp yaşamış olduğum aydınlanmayı ilerletmek isterdim ama o da zor.

• Günaydınlar herkese muhabbetin en güzel yerine yetişememişim zevkle okudum daim olsun 🙂

• @cdzdcd Hocam naptın yurtdışına çıkmışsın Türk firmalarında çalışılır mı hiç bizim milletimiz burada farklı mı ki gurbette farklı olsun :))

• Çevremdekilere anlatıyorum bazen şöyle gideceğim böyle gideceğim diye anneme falan tabii klasik cevap "onlar da seni bekliyordu zaten" oluyor ama olsun ben inanıyorum yine de 😃 bu yıl çıkmazsa bi 2-3 gün kendime gelemem yalan yok ama nasip değilmiş deyip denemeye devam ederim :))

• ⭐⭐

Günaydınlar Efenim.
    @Sencerium hocam hoş geldin yahu özlettin kendini

• ⭐⭐⭐

@berolika benim geçen sene ilk başvurumdu çok da umutluydum, sonuç hüsran olunca 1 ay kadar bişey yazamadım foruma, resmen midemde yumru var gibiydi 😅 sonra kedimize geldik hemen turist vizesine başvurduk bu böyle olmaz başka yolunu bulalım dedik. Ama o ilk hüsran gerçekten anlatılmaz yaşanır 😅 umarım o duyguyu hiç yaşamazsınız 🙏🏻

• ⭐⭐

Benim umutlanip sonunda hüsran yaşadığım o kadar çok tecrübem var ki bağışıklık kazandım desem yeridir. Artık çok takmıyorum ama illaki insan üzülür. Henüz o hayal kırıklığını yaşamadım çünkü ilk başvurum 🙂 Allah yaşatmasın inşallah 🙂

• Amerika'ya kaçak giren Türkler yüzünden greencard çekilişinin Türkiye'den kalkma gibi bir durumu olur mu acaba? Bu konularda bilgisi olan var mı?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Atlantis00 hayır olmaz

• Merhabalar. 21 mayıs günü nikahım var. 6 mayıs günü green card acıklandığında (çıkması durumunda) ds-260 formunu evlı olarak ısaretlemem herhangi bir problem yaratır mı ?

• @ayvalik10 2021 Ekim ve 2022 Temmuz arası 12 bin Türk Meksika sınırından Amerika'ya geçmiş haberini görünce bir korktum abi 🫠

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Atlantis00 sonuçta amerika halkı yada gençleri dahil 7-8 dolara çalışmazlar kaldı ki işsizlik maaşı yüzünden normal maaş ile bile çalışmıyorlar ondan dolayı bu boşluğu bu kişiler sayesinde dolduruyorlar. Kaldı ki verdikleri 10k - 15k paralar sayesinde amerika ekonomiyi düzeltecek kaçaklar sayesinde

• @dytmelek Ben de çok umutluyum çakılmaktan biraz korkuyorum ama biraz da elimde değil ilk olduğu için çok heveslenmeyeyim diyorum ama yine kendimi burada ve videolarda buluyorum 😃 Çok teşekkür ederim bu sene firesiz bir şekilde hep beraber orada oluruz inşallah 🙏🏻 🙏🏻

• @Atlantis00 Dün kaçakların videosunu gördükten sonra bunu ben de düşündüm @ayvalik10 inşallah dediğiniz gibi olur.

• @ayvalik10 Abi açıkçası bu şekilde gidenlere gram saygı duymuyorum. Turist vizesi ile gidip kalmaya devam edersin o ayrı ama direkt sınırdan kaçak yollarla girmek, üstüne hepsi zaten sığınma talep ediyor. Yok şu etnik kökenim can tehlikem var vs. Neyse hayırlısı. Çok teşekkür ederim abi cevabın için 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@berolika zaten uçağa binmeden bu afişi asıcam uçağın belli bir koltuk sırasına

AAA.jpg

• ⭐⭐⭐

@Emrah-Borazan amin inşallah yaşamazsınız DV konusunda, benim hayatta genelde istediğin şeyler gerçekleşir, gerçekleşmeyelere de sonradan hep iyiki olmadı demişimdir. Herkes şanslı olduğumu söyler ona güvenmiştim kesin çıkacak diye 😂 Bakalım umarım kararlarımızdan hiçbirimiz pişman olmayız🙏🏻

• ⭐⭐⭐

@berolika inşallah 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

76

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |