Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @waterman hocam aynı iş yerinde çalışıyoruz muhakkak duyar ve o da başvurdu

• ⭐⭐⭐

@nihatyildiz Onay numarasına sahip olduğu için olurda kazanırsanız CNnizi görebilir. Doğum tarihinizi ve isim soyisim bilginizide bildiği için CNyide almış olacak tabii ki istediğini yapabilir ama aklına gelir mi bu kadar detaylı bilgiye sahip mi ona bir şey diyemem

• ⭐⭐

@ErdalK riske girmeyin diplomanızı alın. 🙂

• @waterman bilgi için teşekkürler 😊

• @diablo_ercan cevap için teşekkürler, okul Antalya da ben İstanbul da , yarın bir arayacağım zaten mezuniyet vaktinde tüm işlemleri yapıp bağ koparmıştım okulla ama diploma hazır değildi belki kargolamayı kabul ederler 🙄

• @debbieLA77 eğer voltajı uygunsa neden olmasın tüm elektroniklerin voltajını kontrol edip öyle karar vermek lazım. Voltajı uygun değilse en kötü amazon da varmış. Amerika daki birçok Türk amazondan almış o şekilde. 😁

• @waterman benim hatam.. İlk merhaba yazım olunca heyecan yaptım sanırım eksik yazmışım .. Olur da gc çıkarsa ne yaparız diye kafamızda planlar yapıyoruz.. Yoksa henüz bir şey satmadık 🤭 her şeyin farkındayım açıklandıktan sonra her iki durum için yaşanacak şok için de hazırlıyorum kendimi..

• @syzcky e aramıza hoşgeldiniz o zaman ☺️ umarım şans size de, hepimiz güler...

• @Simge-Kutlu hoşbuldum 🙏 inşallah hepimize gülsün 😀

• @ErdalK Merhaba, formasyon gibi bir eğitim alıp sınavlara vs girip mesleğini yapabiliyor. En kötü orda yüksek lisans yapabilir.
    Aşağıdaki 1. video işinizi görebilir belki. 2. Link ilk linkteki avukatın youtube sayfası. 3. linkte ise yine Amerika da benim severek takip ettiğim bir avukata ait.

Bu arada affınıza sığınarak haddim olmadan eşiniz iyice düşünüp araştırıp karar versin derim çünkü daha sonrasında sizin yanınıza gelmek istediğinde green card talebinde bulunduğunda işlemler çok uzun sürüyormuş. ortalama 2- 3 yıl gibi sürdüğünü söylüyorlar. Malum turist vizeside siz orda green card lı olduğunuz için verilmeyebilinir. İsterseniz green card çıkması durumunda Remzi Kulen den danışmanlık isteyebilirsiniz (tabi ücret alıyorlar danışmanlık için o ayrı) belki videolarında işinize yarar bilgilerde bulabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐

@Selly DV Lottery konusunda hiçbir avukatla görüşmenizi önermem hiç biri sürecin güncel bilgilerine hakim değil sadece AoS yapacaklar için avukat mantıklı bir seçenek

• @goyro666 hahahaha Aynen. Bu vesile ile benim yaşlı kızı bagaja vermeyiz. bütün ucaktaki yolcular yeşilkart forumdakiler kabul ediyorlar deriz . Acil çıkış kapısı yanındaki cam kenarı dörtlülerden biri bizim malum Tarçın hanım kıza geniş alan lazım 11 yaşında koltukta uzun süre oturamaz 😄 😄

• Araba alalım diyoruz mayısa kadar onu bile beklemeye aldık.. Seçimlerin sonuçlardan biraz sonra olmasıda güzel oldu.. en azından tüm seçim kampanyalarından faydalanma şansımız olacak gibi duruyor.. aklımda biraz soru işaretleri var gc çıktı mülakata gittik bankada atıyorum 5000 dolar göstersek yanınada konut tapusu koysak sonuç ne olur acaba.. yada hiç para göstermeden araç ruhsatıyla tapu koysak.. satılık ilanlarını ve expertiz / kasko bilgileriyle değerlerinide gösterir şekilde birşeyler hazırlasak problem yaşarmıyız ?

• @debbieLA77 Mehmet efendinin kahveleri bile var. hem Türk Marketlerinde hem arap marketlerinde satıyorlar hemde amazonda varmış amazondan alan da çok. Türk kahvesi lokum Türk markaları hatta burda satışı olmayan ürünler bile var. Bu çekiliş sonunda gittiğimizde ben sana atarım adresleri vs gider oralardan temin ederiz hepimiz 😀 🤭

• @Simge-Kutlu kuaförü unut artık evde yapacaksın herşeyi. ben mesela başladım saç boyam işimi kendim yapıyorum mis. en kötü birbirimze saç boyamaya geliriz 😛

• @Selly foruma özel ucus süpeerrrr 😃 😃

• ⭐⭐

@ilkerkaynar90 problem olmaz. talihli kimse ona ait olsun yeterli.

• @Emre-Kurtulmuş yok şimdilik bir avukatla görüşmüyorum umarım gerek kalmadan da hepimiz zahmetsizce gider yerleşiriz. Ben sadece youtube videolarından bildiğim kadarıyla eşi avukat arkadaşa önerilerde bulundum. Bu arada attığım 2. ve 3. linkteki avukatlar göçmenlik alanında hizmet veriyorlarmış. Remzi Bey videolarından izlediğim kadarı ile daha deneyimli ve birçok green card talihlisinin sürecine dahil olmuş. özellikle mülakat tarihi burada alamayan turist vizesi ile Amerika ya gidip işlemleri oradan tamamlayanlar için. Ama tabi ki ben bu kişileri tanımıyorum sadece youtube videolarında anlattıklarını biliyorum.

• ⭐⭐

@goyro666 @Selly inşallah çıkar ve yakın zamanlarda mülakat alırız da hep beraber gideriz mikkemmel olur :))

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

82

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |