DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

bakk giden gitmeyene yardım edecek haa 😃 öyle ben gittim benden sonrası tufan falan yakarım bu gezegeni 😃

• @Sencerium onun hesabını bizde yaptık koltuk yatak karyola ve bir tane masa dışında ihtiyac yok diye vazgeçtik ben burda tüm eşyaları 2. Elde satıp giderim demeye başladım bu sebeple ya 🙂 3000 dolar orada limana gitse ordan tekrar eve nakliyesi bu işin süresi ve o an içinde bulunacağımız durumlardan dolayı vazgeçtik.. elektroniğin hepsini ülkede satalım diyoruz çıkarsa zaten.. burada 2. El olarak sattıklarımızın parasıyla orada sıfır alınıyor şu vaziyette.. en ince ayrıntısına kadar tüm ev eşyalarını hesapladık hızlı satışta abd de 3 kez ev kuruluyor çok basit mantıkla telefonları bile satarız dedik.. kullandığım telefon iphone 13 pro max 512 gb 35.000tl ikinci eli şu an.. abd de aynı telefonu peşin parayla sıfır alsam 20.000tlye alınıyor ufak hesaplar belki ama dünyanın en pahalı ülkelerinden birisinden çıkıp alım gücü anlamında en iyi ülkelerinin birisine giderken burada tası tarağı çöpü bile satmak mantıklı gibi duruyor 🙂 aradaki farklar bize yol su elektrik olarak geri döner diye düşünüyorum en azından ürünleride sıfırlamış oluyoruz 🙂

• ⭐⭐

@debbieLA77, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@waterman

bu şarkı tam senlik ingilizcen çok iyi değil ama anlıyorum dedin sözleri de uyuyor bize hadi bakalım :))))

@Lossantosdy aslında sen yazmışsın mesajı hahahaha sana da gelsin:)))

• ⭐⭐

@goyro666, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@abrakadabra hayirli olsun abi cekin kurtarin hemen kendinizi 😃

Şimdilik pasaportlarda geçmiş kaydı oluşturmak üzerine yürüyoruz.
    Bir gün gidebilmek için ilerde faydasını göreceğimizi düşünüyoruz bu atraksiyonların 😃

• @debbieLA77 Ben kendi adıma durum belirler diye düşünüyorum belki de her şey bambaşka olacak tahmin etmesi zor... Yani hayal dersek küçüklüğümden beri bir NY hayalim var o apayrı ama ben biraz daha realist bakıyorum en azından ilk zamanlar için... İş bulma konusu gözümü korkutuyor hala ya yapamazsam diye...

• @debbieLA77 hahahahaha yani 100 dolarsa iyi masallah 😃

• @Lossantosdy ya kalan falan yok bu defa arkadaslar hepimize cikti bu forumda da ilk olacak sonuclarin aciklanmasini bekleyin rahat olun 😃

• ⭐⭐

@berolika yapacaksın... yapamazsam falan yok... iptal iptal iptal unut o dediğini hemen 😡

• @abrakadabra valla yerinizde olsam radikal bir karar veriri 0 dan hayat kurmaya giderim ileri diye bir sey kalmadi artik hele bu yil risk dolu hem siyasi hem ekonomik bi mesleginiz varsa özellikle amerikada da talep gören hemen baslayin kiziniz da ne kadar kücük yasta giderse o kadar avantaj 😃

• @berolika ya varz et ki yapamadin 2 3 gün sokakta yat nolacak 1 gün sokakta kalsan 2.gün is bulursun sen hic korkma 😃

• @debbieLA77 İptal iptal iptal pozitif düşünüyoruz ve öyle de oluyor Allahım sen duy sesimizi 😃

• @goyro666 Ay inşallah inşallah ya tamam tamam korkmuyorum yapacağızz halledeceğizz 😃

• ⭐⭐

@goyro666, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@abrakadabra valla yerinizde olsam radikal bir karar veriri 0 dan hayat kurmaya giderim ileri diye bir sey kalmadi artik hele bu yil risk dolu hem siyasi hem ekonomik bi mesleginiz varsa özellikle amerikada da talep gören hemen baslayin kiziniz da ne kadar kücük yasta giderse o kadar avantaj 😃

Biz sıfırdan her şeyi yapmaya hazırız, lakin ABD buna hazır değil 😃
    Şaka bir yana, yasal yollarla gitmek istiyoruz ve bu nedenle GC çıkması dışında alternatif başka bir yol görünmüyor şu an için.

Yaptığım iş gereği birçok iş başvurusu gerçekleştirdim zamanında ABD'li firmalara, ancak elinizde GC yoksa çok da bir şansınız olmadığını söylemeliyim.

• ⭐⭐

@abrakadabra ilk shengen mi Multi aldınız bizde arabayla düşündük planladık ama ilk vizeyi Multi shengen vermezler diye düşündük denesek mi bilemedim çocuk evde kalacak karı koca biz başvuru yapacağız

• ⭐⭐

Hem zengin hem nankörmüşüm yeni ögrendim 😂😂

• ⭐⭐

@ilkerkaynar90 geçen gün bu hesabı bende yaptım ev kurmayı bırak araba parası çıkıyor evden, bir buzdolabı 10 bin küsur olmuş
    Geçen gün dolapları indirdim atilacaklara bakıyorum eşimin bir hevesle aldığı hiç kullanmadığı gimbal i buldum iki yıl olmadı alalı 800 e almıştım ya satayım bunu dedim 6.600 olmuş sıfırı 😄 yapıştırdim hemen letgoya evden ne cevherler çıkıyor

• ⭐⭐

@Zelene, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@abrakadabra ilk shengen mi Multi aldınız bizde arabayla düşündük planladık ama ilk vizeyi shengen vermezler diye düşündük denesek mi bilemedim çocuk evde kalacak karı koca biz başvuru yapacağız

Merhaba, benim ilk Schengen vizem değil ama eşim ve kızımın ilk Schengen vizesiydi. Ben de ilk Schengen başvurumu Haziran 2022'de yapmış ve red almıştım. Ardından ticari Schengen vizesine başvurup ticari olarak almıştım.

Hesapta para gösterme olayı en kritik nokta aslında.
    Yaptığım ilk başvuruda aman ya çok abartıyorlar yok öyle bir şey dedim, ama varmış görmüş oldum red alarak 🙂

• ⭐⭐

@ilkerkaynar90 geçen gün bu hesabı bende yaptım ev kurmayı bırak araba parası çıkıyor evden, bir buzdolabı 10 bin küsur olmuş
    Geçen gün dolapları indirdim atilacaklara bakıyorum eşimin bir hevesle aldığı hiç kullanmadığı gimbal i buldum iki yıl olmadı alalı 800 e almıştım ya satayım bunu dedim 6.600 olmuş sıfırı 😄 yapıştırdim hemen letgoya evden ne cevherler çıkıyor

letgo kullanma nerde ölücü beleşçi var orda , ya dolap yada gardrops uygulamasına koy, letgoya koydugun şey sıfırda olsa değersiz duruyor kalitesiz insanlar yüzünden,,

• ⭐⭐

@abrakadabra, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@abrakadabra ilk shengen mi Multi aldınız bizde arabayla düşündük planladık ama ilk vizeyi shengen vermezler diye düşündük denesek mi bilemedim çocuk evde kalacak karı koca biz başvuru yapacağız

Merhaba, benim ilk Schengen vizem değil ama eşim ve kızımın ilk Schengen vizesiydi. Ben de ilk Schengen başvurumu Haziran 2022'de yapmış ve red almıştım. Ardından ticari Schengen vizesine başvurup ticari olarak almıştım.

Hesapta para gösterme olayı en kritik nokta aslında.
    Yaptığım ilk başvuruda aman ya çok abartıyorlar yok öyle bir şey dedim, ama varmış görmüş oldum red alarak 🙂

ilkte ne kadar para gösterdiniz ki

• ⭐⭐

@abrakadabra Nisan da iki günlük Yunanistan yapalım Mayıs'ta davetiye ile Almanya başvuralim diye planladık 6 Mayısa göre gelişecek o 🙂 hatta bunu yapabilmek için Nisan randevumu temmuza geçtim doğum günüme belki kıyak yaparlar diye 😄

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

246

41.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.8k

| | | |