Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @diablo_ercan unutabilmiş olmanız çok iyi insanın zamanını geçirebileceği bir şey olunca unutması daha kolay olur ben de unutabilmek isterdim 😃 amin amin inşallah 🙏🏻

• ⭐⭐

@Atlantis00, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Emre-Kurtulmuş Aklımdan bunlar geçiyordu tam olarak. 3. Başvurum olacak fakat diğer başvurularımda ki heyecan yok. Yalnız inşallah diyerek bir umut bekliyorum işte. Foruma da pek sık uğramıyorum kendimi kaptırmamak için. En azından hayal kırıklığı biraz daha az olur. Malum geçen sene forumdan çıkmıyordum. Güya kesin kazanacaktım. O sene bu seneydi ama hayal kırıklığı çok büyük olmuştu. Allah inşallah bu sene kazanmayı nasip eder hayırlısıyla.

Ben de foruma bakmayacağım kendimi kaptırmayacağım diyorum ama kendimi bakarken ve kaptırırken buluyorum. Amerika aklımdan çıkmıyor ki her daim aklımın bir köşesinde. Şans da olmayınca ancak forumlarda dövünüp duruyoruz. Mental olarak Amerika’ya çoktan yerleştim de fiziksel olarak gidemedim gibi hissediyorum.

6 Mayıs 2023 biz umutsuzlara bir umut ışığı yaratsın. 5 ay bakalım nasıl geçecek? Kart çıkarsa eğer Türkiye’deki seçimlerde bile oy kullanmayı düşünmüyorum ne haliniz varsa görün ben kendimi kurtardım diyeceğim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Chromium 5 ay ne yaptın ya öldürdün buradaki sayan kişileri

130 gün 20 saat var

• ⭐⭐

@Chromium bende aynı kafadayım. beden burada zihin amerika da. gidileceği günü iple çekiyorum.

• ⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Chromium 5 ay ne yaptın ya öldürdün buradaki sayan kişileri

130 gün 20 saat var

Gün saymayın hocam önceki deneyimlerime dayanarak söyleyebilirim ki gün sayan kişilere çıkmıyor :))

Burada kaç kişi gün saydık birkaç sene önce hiçbirimize kısmet olmadı ondan beridir gün saymıyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Chromium sayaç var zaten gözüne giren oradan baktım en üstte sende çıkmıyorsa bir kaç defa 2024 sohbet başlığa tıklarsan gözüküyor

• ⭐⭐⭐

@muratalper55, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@muratalper55 görsel linkleri yenilendi az önceki linkler silinmiş olduğundan dolayı

Özel şirket olduğundan dolayı şimdi bile 2025 hatta 2025 ile 2030 arasını bile alabilir. Ne kadar dolandıracağına kara versin yeter. Tabi işini hakkıyla yapan da vardır belki. O ayrı.

• Benim merak ettiğim birşey var. Forumda biraz bakımdım ama bulamadım.

Greencard kazanıp, konsoloslukta mülakatta elenen var mı? Göremedim ben forumda.

Geçmiş yılların istatistiklerine baktığımda kazanan talihli sayısı ile greencard alabilen kişi sayısı arasında ciddi bir fark var.

• ⭐⭐⭐

@Ballistix evet reddedilenlerde oluyor genelde bu redlerin sebebi uygunluk ülkesi , mesleki veya akademik eksiklikler ve bazende konsolosluğun uygun görmediği kişiler olabiliyor (bazı suça karışmış kimseler)

• ⭐⭐⭐

@Ballistix Kazanan ile alabilen kişi sayısı arasındaki fark ankaranın AS dosyalarına fazla slot ayırmasıyla alakalıydı. Redlenen olabilir mi tabii ki olabilir fakat özellikle ankara için red almak için baya zorlamış olmanız gerekiyor. Çocuğunuz varken başvuru formunda belirtmemiş olmanız, yada evliyken başvuru formunu bekar olarak doldurmuş olmanız, doğum ülkesinde çok farklı bir nokta girmiş olmanız vs vs gibi majör hatalar red alabilme durumu oluşturur

• Günaydınlar 🙂 @Emrah-Borazan yahu 130 gün kalmış önümüzdeki ay bu zamanlar 2 haneye düşüyoruz 🙂

• ⭐⭐

@Sencerium 4 aydan accik fazla :)) ben hala mangalın hayalini kuruyorum :))

• @Emrah-Borazan geçen sene başuruların başlamasına 6 ay kala ulan bu zaman nasıl geçicek diyordum şimdi sonuç beklıyoruz 🙂 hayat işte hızlıca akıp gidiyor 🙂

• ⭐⭐

Günaydın sayın forum ahalisi 🙂

• @sytahmt günaydın 🙂

• ⭐⭐

Günaydınlar efenim

• ⭐⭐

@Sencerium Sağlıklı olalım da sayılı gün çabuk geçer 🙂

• Açmış olduğun bu başlık 125K okunmuş yani 250K başvuru olsa %1 Nasipse olsun
    Bu forum gönlü zenginler formu

• @Sencerium ocak bitti şubat zaten 2 hafta mart ilk bahar börtü böcek, nisan seçim arifesi gündem olaylar olaylar mayıs ola hayrola 🙂

• ⭐⭐

@cdzdcd e çekiliş yarın o zaman 😂😂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

91

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |