Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @tolgasatir Bence de yaşanabilir değil ama müthiş gezilecek yerler var 🏃♂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

bu videoda ki olayı taksimde çıkıp yapsak neler olur acaba

• @diablo_ercan sabahın ilk ışıklarında central parkta düşük tempo koşu yaparak güne başlamak güzel olsa gerek. Günün belki de en güzel saatlerinde iş öncesi spor yapıp gitmek gibi düşündüm. Paylaşımınız güzel hissettirdi.

• ⭐⭐

Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐

@tolgasatir Şu karlı görüntü bile istemememe sebep oluyor 😬 Bir de kalabalık, keşmekeş hiç benlik değil, sakin yerlere kayıyor hep aklım 🙏🏻

• ⭐⭐⭐

@waterman, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@diablo_ercan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

çekilişi kazansak da gitsek şu güzelliğe
    alt metni alt metni

Cok güzel ya üstünde kalın bi mont gecenin bi köründe ortalığın sakinleştiğini bi saate elin cebinde kulagında kulaklık ayağında kar botlarıyla etrafına bakarak yürüyorsun planlar yapıyorsun falan 🥹 Allahım ne olur sen bize bu duyguları yaşat…

Derken karanlık bi sokaktan "hey bro" diye bir ses.😂

Çok güzel hayal bozarım haha. Şaka tabi. Nedense hiç aman orada yaşayayım gibi bir şey yok. Gider gezer dönerim memleketime (California 😁)

• ⭐⭐

@A-Samoglu İyi güzel hissettirdiysem ne mutlu.😊 güzel hayallerin, düşüncelerin, gerçekleşeceği günlere inşallah. o günler bizleri bekliyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

central park ve newyork gezintileri

• Bu ileti silindi!

• @Lossantosdy Buna şebeke dendiğini ilk defa duyuyorum 😃

• @Gönül-Özata Selamlar. Telefonla mı aldınız yoksa internet üzerinde mi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Gönül-Özata merhaba 199 arayıp yasal bekleme süresi 15 gün geçti hala basım gelmedi acaba tekrar acil olduğunu belirtir misiniz dediğin zaman sana yardımcı olurlar. Daha sonra twitter nüfus müdürlüğü mesaj atınca da işlemler hızlanıyor çünkü 15 gün geçtiği için en kısa zamanda basıma sokmaları gerekiyor. Hac umre başladı ondan bu yoğunluk

• @waterman, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@diablo_ercan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

çekilişi kazansak da gitsek şu güzelliğe
    alt metni alt metni

Cok güzel ya üstünde kalın bi mont gecenin bi köründe ortalığın sakinleştiğini bi saate elin cebinde kulagında kulaklık ayağında kar botlarıyla etrafına bakarak yürüyorsun planlar yapıyorsun falan 🥹 Allahım ne olur sen bize bu duyguları yaşat…

@waterman resmen duygularıma tercüman oldun. Ağlamak istiyorum sayın seyirciler, iyice duygusala bağladım. 😢

• @ayvalik10 Bu güzel bilgi. Bende aslında yoğunluğun sebebini zamlara yoruyorum. Çünkü kasım ayı başında %5 %10 olan yoğunluklar şuan %100

• Herkese merhabalar. Bu yıl foruma çok fazla giriş yapmıyorum. Ama Amerika'da yaşama, daha doğrusu gelişmişlik endeksi bizden daha iyi bir ülkede yaşama fikri ve heyecanı tam gaz devam ediyor. Foruma çok fazla girmememin sebebi hem zamanımın olmaması hem de Amerika hayallerine kendimi çok fazla kaptırmak istememem. Ama dün yaşanan iki konu sonrası bugün kendimi foruma attım.
    Birinci konu, kardeşimin turist vizesinin onaylanması. E bunda ne var diyebilirsiniz. Ama kendisi Amerikan vatandaşı ile evli. Evlilik yolu ile greencard vizesine Türkiye'de başvuru sürecinin Amerika'ya oranla daha uzun olması sebebiyle, turist vizesi ile giriş yapıp Amerika'da greencard'a başvuracak. Yani artık Amerika'da ailemden biri yaşayacak. Böylece, en azından günün birinde orada yaşama şansına erişirsem, yeni hayatımın düzenini kurarken kardeşimin orada olması sebebiyle kendimi daha şanslı hissedeceğim.
    İkinci konu çok kompleks bir konu. Üzerine tez yazar doktora yaparım. Kısaca yurdum insanının özeti. Kamuda ki hiyerarşik yapı içerisinde meydana gelen ben dedim böyle olacak mevzuları, liyakatten uzak, birileri sayesinde makamı işgal eden yöneticiler, iş yapmaktan çok laf ve dedikodu yapanlar, vatanımı en çok ben seviyorum ayakları falan filan. Dedim ya konu çok kompleks. Dün, kamudaki bozulmuş bu düzen içerisinden payıma düşeni aldım. O zaman tekrar tekrar anladım ki (Kendim de kamuda yöneticiyim) benim yönetim anlayışım ile ülkenin dinamikleri arasında uçurum var. Ve daha acısı benim gibi düşünen insanların uzunca bir süre daha bu ülkede bir işe yaramayacak olması.
    Greencard başvurusunu yine yaptık. Ama B2 vize türü içinde başvuru yapacağım En azından bir kardeşimi ziyaret eder, Ameriga hakkında az da olsa bir fikir sahibi olurum.
    Herkese bol şans!

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@micmeha kardeşinin eşi ile görüşüp sizlere davetiye gönderebilir sonuçta amerika vatandaşı bir görüş istersen davetiye etkili olur mu @denizci10

• @ayvalik10 turist vizesi için diyorsanız mutlaka etkisi olur ama ben vizede sorun çıkacağını düşünmüyorum. Ama bu seçeneği değerlendiririm yine de.

• ⭐⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@micmeha kardeşinin eşi ile görüşüp sizlere davetiye gönderebilir sonuçta amerika vatandaşı bir görüş istersen davetiye etkili olur mu @denizci10

davetiye etkili oluyor mu, bunu tam bilmiyordum benimde kuzenim amerikada vatandaşlığını da aldı New York da bir şirkette müdür, sanırım vize konusunda bir avantaj sağlar o zaman

• @diablo_ercan seni biraz zamanda yolculuga cikarayim bro suan elinde gc havaalimanindasin görevlileri sirayi mirayi asmissin kapiya gelmissin acilmasini bekliyorsun kapi acildi ucaga ilerledin koltugu buldun oturdun ucak havalandi portakal suyun elinde tam suan ne düsünürdün hahahahhahaha 😃

• @micmeha yani okurken bizzat yasadigim olaylar geldi ve o kadar haklisiniz ki umarim her sey düzelir diye diye de her gün daha kötü bir güne uyandik artik ne diyecegimide bilmiyorum .

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

106

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |