Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@JesusLord, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Türkiye’de yaşayan mülteciler de Türkiye’den gc katılıyormuş duyduğuma göre, nasıl oluyor bu? Var mı gerçekten?

Doğum yerini ülkeleri seçtiği sürece bizim kotayı yemiş olmazlar. Ülkenin mültecisi bile ABD hayalleri kuruyor 🙃

• ⭐⭐

@goyro666, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@diablo_ercan hahahhahha son 1 e ne kaldi surda kanka allah allah hazirliginizi hizlandirin diye burada size hatirlatma yapiyorum 😃

bende küsürata taktım bi bitseydi düz 100 olaydı bari 😃

• @Lossantosdy tek haneli sayilara düssün bana yeter 😃

• ⭐⭐

@goyro666 boşver günü ne zaman başvuruları paralı yapıyoruz ahahhahah

• @diablo_ercan HAHAHAHAH yav valla sunu parali neden yapmiyorlar cidden anlamiyorum kim ya bu islere bakan mail atalim delirtmesinler 😃

• @goyro666 ya ben de tek hanelilere düşsün diye bekleyenlerdenim. İlk başvurunun heyecanindan heralde benimkisi. bı kere hüsrana ugrasam seneye gün sayar mıyım bilemiyorum 😊 kendimi kötüye hazırlamaya çalışıyorum. çıkmadığında fena dagilicam çünkü ama hayaller kurmaktanda alıkoyamiyorum kendimi 🙈 nasıl geçer bu kış...

• @Simge-Kutlu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@goyro666 ya ben de tek hanelilere düşsün diye bekleyenlerdenim. İlk başvurunun heyecanindan heralde benimkisi. bı kere hüsrana ugrasam seneye gün sayar mıyım bilemiyorum 😊 kendimi kötüye hazırlamaya çalışıyorum. çıkmadığında fena dagilicam çünkü ama hayaller kurmaktanda alıkoyamiyorum kendimi 🙈 nasıl geçer bu kış...

Bir bakmışsın geçiyor. 4. Başvurusunu yapan biri olarak hala bol bol mülakat ve ilk ay deneyimleri okuyorum 🙂 heyecan geçse de hüsran olsa da Amerika hayali bitmiyor

• @JesusLord 4. başvurunda dilerim sonuç zafer olur 😊 ve umarim o kadar beklemek zorunda kalmam gidiş amacımız çocuklarımız ve onlar ne kadar küçükken gidebilirsek o kadar iyi olucak.

• @Simge-Kutlu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@JesusLord 4. başvurunda dilerim sonuç zafer olur 😊 ve umarim o kadar beklemek zorunda kalmam gidiş amacımız çocuklarımız ve onlar ne kadar küçükken gidebilirsek o kadar iyi olucak.

Sağolun🙏 Umarım sizde ilkte kazanan şanslılardan olursunuz. Gözümüz sonuç dönemi foruma giren birilerinin kazanmış olduğunu arıyor

• @JesusLord çok teşekkür ederim umarım 🙏

• @Simge-Kutlu sayiliyor ya bakiniz ben 4. hala sayiyorum ha ayni heyecan yok ama yine de insan bekliyor 😃 umarim ilkinde tutturanlardan olursunuz 🙂 olurda nasip olmazsa da 2 güne toparliyor insan basta bi üzüntü sonra amaann hayirlisi degilmis diyip bi sonraki basvuruyu beklerken buluyorsunuz kendinizi 😛

• @SUAT-GUNAY, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@JesusLord işte GC çıkmamasının tek faydası bu bana...
    eşim ev eşyalarını yenilemek istiyor 2 yıldır.
    ben her defasında "dur Mayıs ayını bekleyelim, çıkarsa gerek olmaz" diyorum.
    bu şekilde idare edebildiğim kadar edecem 🙂

Hafızaya atılsın bu taktik, iyiymiş 🤣🤣

• @Lossantosdy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@SUAT-GUNAY, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

hafta sonu bir masadaydık, tanımadığım bir genç de vardı masada.
    GC konusu açıldı.
    "ben inanmıyorum, tanıdıklarına çıkarıyorlar" dedi.
    kimin tanıdığına diye sordum.
    "buradaki Amerikalıların" dedi.

2 duble içip kalkacaktım, vurdum şişenin dibine...

"tanıdık" nedir be hocam, hadi o tamam "buradaki Amerikalılar" nedir.

😃 çok özür dilerim arkadaşın ama böyle mallar varmı hala ya 😃 😃
    Allahım ne olur ışınla beni şu memleketten ABD olursa sevinirim 🙂

Maalesef, yaşadığımız ülke insanı, gözünü açtığı andan itibaren bütün ülkedeki işler devlet/özel fark etmez araya dayı/teyze/amca sokmadıkça yapılamadığı ve-veya şansının azaldığı bir şekilde yürüyor. Çoğu kişi artık psikolojinde bunu normalleştirip, olması gereken doğal akış süreci olarak bunu normlaştırıyor ve aslında demokratik olarak olması gereken süreçlerin gerçekten demokratik ve sistematik bir şekilde ilerlediğini düşünme özgürlüğünü kaybediyor. Ben aslında insanlarımızı suçlayamıyorum. Çünkü her an en ufacık bir olayda bile özelinde de devletinde de adam kayırmacılığın tavan yaptığı bir toplumda yetiştik.

• ⭐⭐⭐

Artık bizde çift yıldız olduk green card çekilişinde bana Uğur getirsin 😅

• @waterman hayirli ugurlu olsuunn 😃 😃 cift yildizla amerikayaa 🛩

• Geçmiş yıllarda hep takip ederdim forumu bu yıl üye olarak takip ediyorum. Bu başvurumda artık sonuç almayı çok istiyorum. İstikrarlı bir şekilde de devam ediyorum.. Hayaller büyük o yıl bu yıl olsun.

• @tezekos bu yil sans getirsin 🙂 uzun zaman olmus gercekten ya ben 4 diye cok diyordum 😃

• ⭐⭐

@tezekos umut ve sabır. zamanı geldiğinde yüzler gülecek.

• Bende ilk kez başvurdım. forum karşıma bu başvuru esnasında çıktı.Gerçekten sürecin en başından sonuna kadar bir rehber niteliğinde.Emeği geçen herkese teşekkürler

• ⭐⭐

@aemte hoşgeldiniz 😊

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

68

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |