Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• hafta sonu bir masadaydık, tanımadığım bir genç de vardı masada.
    GC konusu açıldı.
    "ben inanmıyorum, tanıdıklarına çıkarıyorlar" dedi.
    kimin tanıdığına diye sordum.
    "buradaki Amerikalıların" dedi.

2 duble içip kalkacaktım, vurdum şişenin dibine...

"tanıdık" nedir be hocam, hadi o tamam "buradaki Amerikalılar" nedir.

• @JesusLord işte GC çıkmamasının tek faydası bu bana...
    eşim ev eşyalarını yenilemek istiyor 2 yıldır.
    ben her defasında "dur Mayıs ayını bekleyelim, çıkarsa gerek olmaz" diyorum.
    bu şekilde idare edebildiğim kadar edecem 🙂

• ⭐⭐

@SUAT-GUNAY, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

hafta sonu bir masadaydık, tanımadığım bir genç de vardı masada.
    GC konusu açıldı.

içimizdeki Amerikalılar 😃

• ⭐⭐

Şu vize alamama olaylarının üstüne bu video çok iyi geldi.
    İzleyip izleyip gülüyorum 😃

• ⭐⭐

@SUAT-GUNAY, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

hafta sonu bir masadaydık, tanımadığım bir genç de vardı masada.
    GC konusu açıldı.

😃 çok özür dilerim arkadaşın ama böyle mallar varmı hala ya 😃 😃
    Allahım ne olur ışınla beni şu memleketten ABD olursa sevinirim 🙂

• Herkese iyi haftalar. Pasaport randevusu almanın kolay bir yolunu bilen var mı? Her yer %100 :))))

• ⭐⭐

@Batu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Herkese iyi haftalar. Pasaport randevusu almanın kolay bir yolunu bilen var mı? Her yer %100 :))))

Başka bir şehirden başka bir ilçeden alabilirsiniz.
    Ben kızım için bu şekilde yaptım ve 2 gün sonrasına aldım.

• @Lossantosdy hayır dese ki "istediklerine çıkarıyor, sisteme müdahale ediyorlar" falan, anlarım.
    ama tanıdıklarına hem de buradakilerin tanıdıklarına çıkarmaları, mallıktan öte bir şey 🙂

• @SUAT-GUNAY Ülkedeki milli piyango sistemi herşeyi o kadar aleni yapıyorki insanların bilinçaltı her kurada hile var sanıyor 😃

• @abrakadabra Tuzlada oturuyorum. İzmitten alsam sorun olur mu?

• ⭐⭐

@Batu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@abrakadabra Tuzlada oturuyorum. İzmitten alsam sorun olur mu?

Alabilirsiniz, hiçbir sorun olmaz.
    Pasaportu aldığınızda sadece üzerinde alınan yer kısmında İzmit yazar.

Pasaport için illa ki ikamet ettiğiniz yerden alma zorunluluğunuz yok.
    Neresi boşsa alın hemen randevuyu 🙂

• @abrakadabra Bu harika bilgilendirme için teşekkür ederim 🙂

• ⭐⭐

@abrakadabra statüsünün düşmesinden ziyade bir yokluk ülkesi haline geldiği için insanların kaçma riskini ortadan kaldırmak istiyorlar sanırım o yüzden bu şekilde... green card başka birşey mesela baştan ben orada yaşamak ve orada yeni bir hayat kurmak istiyorum diye beyan ediyorsun ve bu onlara göre son derece dürüst bir şey... ama yok ben dil için gidicem yok ben iki sene çalkışıcam yok ben ailemi ziyaret edicem diyince burada malım mülkünde olsa disksin onlar için ve çok haklılar bence... bizim ülkenin durumuna bak bir rus arkadaşım oldu kısa süre önce Chef buraya gelmiş askere alıyorlar diye kaçmış resmen neden türkiye dedim en kolay buraya giriliyor dedi gönül isterdik i başka bir avrupa ülkesine gitmek ama almıyorlar dedi... ne diyeceğimi bilemiyorum gerçekten..

• ⭐⭐

@debbieLA77, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@abrakadabra statüsünün düşmesinden ziyade bir yokluk ülkesi haline geldiği için insanların kaçma riskini ortadan kaldırmak istiyorlar sanırım o yüzden bu şekilde... green card başka birşey mesela baştan ben orada yaşamak ve orada yeni bir hayat kurmak istiyorum diye beyan ediyorsun ve bu onlara göre son derece dürüst bir şey... ama yok ben dil için gidicem yok ben iki sene çalkışıcam yok ben ailemi ziyaret edicem diyince burada malım mülkünde olsa disksin onlar için ve çok haklılar bence... bizim ülkenin durumuna bak bir rus arkadaşım oldu kısa süre önce Chef buraya gelmiş askere alıyorlar diye kaçmış resmen neden türkiye dedim en kolay buraya giriliyor dedi gönül isterdik i başka bir avrupa ülkesine gitmek ama almıyorlar dedi... ne diyeceğimi bilemiyorum gerçekten..

Statüsü düşürüldü derken, kendi ülkemiz tarafından düşürüldü demek istemiştim 🙂
    Yani kendi kendimize biz yaptık bunu 😃

• ⭐⭐

@debbieLA77 1-2 ay sonra poposuna vura vura kaçar burdan 😃 tabi çok parası varsa o ayrı yoksa cidden çekilecek memleket değil 🙂

• @yenihayaletadam, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Bugün J-1 dan arkadaş red yedi yine

biraz moral bozmak gibi olacak ama maalesef onla birlikte 5 arkadaşı ve bir kaç tane daha dil okulundan redler gelmiş şaka gibi
    Kaldık çıkamıyoruz ülkeden 😃

• ⭐⭐⭐

@SUAT-GUNAY Aynı durumdayız. 🙂 Erteleyip duruyoruz, bakalım nereye kadar.

• ⭐⭐⭐

@SUAT-GUNAY Ne kadar çok tanıdığı varmış içimizdeki Amerikalıların. Arkadaş sanırım durumu Arjantin ile karıştırmış. 🙂

• @Programmer hocam keşke dediği doğru olsa.
    vallahi ilk 10'da olmasam da, ilk 50'ye rahat girerdim 🙂

ben bu tip insanlarla konuşmayı devam ettirmiyorum. onlar yüzünden değil, kendime güvenemiyorum bu mallıkları duyunca, Allah yarattı demeden kafa göz girerim diye 🙂

• @SUAT-GUNAY 2 senedir benim taktikte böyle 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

98

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |