Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@uykucu İşte tüm mesele de bu. Oturup adam akıllı ingilizce çalışmak. Yapanlara lafım yok. Ama IELTS sınavını geçmek için süreklilik arz eden bir çaba ile sıkı bir şekilde çalışmak gerekir. Bunu başarabilen yol almaya başlar zaten. Hep diyorum "iletişim size birçok kapıyı açar".

• İki yıldır başvuruyorum, üçüncüye de çıkmazsa daha başvurmayacağım

• @Envestudyblog demek hayırlı değil zorlamamak lazım bazı şeyleri belkide

• @Programmer, içinde söyledi: Kaç Yıldır Green Carda Başvuruyorsunuz Ve Çıkmıyor ?

@uykucu İşte tüm mesele de bu. Oturup adam akıllı ingilizce çalışmak. Yapanlara lafım yok. Ama IELTS sınavını geçmek için süreklilik arz eden bir çaba ile sıkı bir şekilde çalışmak gerekir. Bunu başarabilen yol almaya başlar zaten. Hep diyorum "iletişim size birçok kapıyı açar".

Ben çalışan herkesin başarabileceğini düşünenlerdenim

• ⭐⭐ Yasaklı

@serkanist yaş kaç hocam sakıncası yoksa

• ⭐⭐ Yasaklı

2008 den beri basvuruyorum 2014 te almanyada oldugumdan basvurmak istememiştim. 2018 mayısta babama cıktı case 2454 Gitmedi. 2021 bana cıktı 39 bin sıra gelmedi. irdelemedim.Yine basvırdum .1 sene fire verdim full attendance basvurmaya devam. Bu sene dilegim trumpun secilip green cardı kaldırması nede olsa cıkmıyor bari arada kalmayalım. Fantazili gama işkenceye maruz kaldım anlasilan

• @Calibraturbo, içinde söyledi: Kaç Yıldır Green Carda Başvuruyorsunuz Ve Çıkmıyor ?

@serkanist yaş kaç hocam sakıncası yoksa

38 dostum 🙂

• bende uzun zamandır başvuruyorum ama dediğim gibi emeklilik hakkıma 7 yıl kaldı 20 yıl çalıştıktan sonra emekllilik hakkı kazanıyorum maaş yok ama tabiki.

ama sürem dolmuş oluyor ..

akabinde yinede o zaman kadar çıkmazsa istifa edip gideceğim

vizem var - yılın 3-4 ayını amerikada geçirmek istiyorum

geri kalanını türkiyede başka çarem yok herkezin hayatı ve sartları farklı

ama polis olmasam yanı memur

şimdiye giderdim o kesin !! bizi iyi kötü bir işimiz var diğe buradayız yoksa basar giderdim açıkçası

!!!

• @Calibraturbo, içinde söyledi: Kaç Yıldır Green Carda Başvuruyorsunuz Ve Çıkmıyor ?

2008 den beri basvuruyorum 2014 te almanyada oldugumdan basvurmak istememiştim. 2018 mayısta babama cıktı case 2454 Gitmedi. 2021 bana cıktı 39 bin sıra gelmedi. irdelemedim.Yine basvırdum .1 sene fire verdim full attendance basvurmaya devam. Bu sene dilegim trumpun secilip green cardı kaldırması nede olsa cıkmıyor bari arada kalmayalım. Fantazili gama işkenceye maruz kaldım anlasilan

Dostum Almanya için koşturuyorum ne diyorsun değer mi? Gc çıkmadığı için gc paramı Almanya için harcamış olacağım. Bazı Türkler Almanya çok ırkçı diyor sen bu konuda sorun yaşadın mı?

Maalesef ki almanyada bir akrabam bir de arkadaşım var fakat sıfır yardım. Hiç ilgilenmiyorlar. Gidersem görüşmeyi bile düşünmüyorum.

• İmzamda mevcut olduğu gibidir durum.

• Daha önceki yıllarda green card ı hep duyardım ama başvuru sürecinin zor olacağını düşündüğüm için üstüne düşüp araştırmamıştım. Geçen yıl son anda başvuru zamanını kaçırdım. Bu yıl başvuruyu yaptım. Oğlum da kendi adına başvuru yaptı. Yaşımız 50 yi geçti, ben emekli oldum, eşim de bu yıl emekli olacak. Şansa olurda çıkarsa gitmeyi düşünüyoruz.
    Geçen yıl kızım değişim öğrencisi olarak South Dakota ya gitti. 10 ay host aile ile birlikte ufak bir kasabada yaşadı ve lise 11. sınıfa devam etti. Eğer çalışmak istenirse her yerde çok fazla iş olduğunu söylüyor. Kendisi de okul zamanı dışında kreşte ve sinema da çalıştı. Onun deneyimleri bize daha da cesaret verdi.
    Ayrıca, seneler önce milli takım sporcu bursuyla Amerika da üniversite okuyan arkadaşımızın oğlu, zamanla kardeşini, geçen yıl da anne ve babasını yanına aldırdı. Giden arkadaşlar yaşça bizden 4-5 yaş büyük olmalarına rağmen çalışıyorlar ve çok güzel uyum sağladılar. Hiç bir şey için geç değildir diye düşünüyorum Cesaret edip konfor alanından çıkmak önemli olan.
    Şans hepimizden yana olsun...

• ⭐⭐ Yasaklı

@JesusLord konusalım istersen telefondan veya ozel mesajla.burayı corba yapmak istemiyorum

• ⭐⭐⭐

@JesusLord Onların kurulu düzeni var yeğen 🙂 Yoksa yardım ederler. 🙂

• Benim durumum imzam daki gibi, işyerinde bir arkadaş var ilk defa bu yıl başvurdu. Kendisinede söylüyorum, ona çıkarsa çok koyacak bana 🙂

• ⭐⭐⭐

@adgercu, içinde söyledi: Kaç Yıldır Green Carda Başvuruyorsunuz Ve Çıkmıyor ?

Benim durumum imzam daki gibi, işyerinde bir arkadaş var ilk defa bu yıl başvurdu. Kendisinede söylüyorum, ona çıkarsa çok koyacak bana 🙂

Bende arkadaşımla ilk defa başvurdum ona çıkarsa bana da cok koyacak ki kendisi ben olmadan gitmeyeceğini söylüyor

• Arkadaşlar ben ve eşim geçen yıl müracaat ettik çıkmadı. Bu sene tekrar ikimizde müracaat ettik. İnşallah bu sene çıkar diye ümit ediyoruz. Eşim 2019 da emekli oldu. Ben öğretmenim ve 25. yılım bitmek üzere. EYT çıkarsa 2023 Mayıs'ta da Green Card çıkarsa hemen emekliyim İnşallah. Herkese bol şans. Allah herkesin gönlüne göre versin.

• İlk defa katılıyorum yaş 24 umarım tüm forum ahalisine çıkar şans bizimle olsun...

• Geçen sene ilk defa katıldım çıkmadı bu sene 2. defa başvurdum yaş 23 herkesin hakkında hayırlısı olsun

• ilk defa başvurduk eşimle içimden çıkacak diyor sessiz bir ses '' istikrarlı hayal hakikattir.....''

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

54

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |