Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@Erkangeziyor forumun en üstünde ki, yazının sağa doğru sayarsan 6. simge de dünya işareti var işte oraya tıklarsan profil de konum paylaşanların nerede olduklarını görebilirsin.

Adsız.jpg

• ⭐⭐⭐⭐⭐

uyumayanlar için iyi geceler. Sabah görecekler için günaydın forum ailemizin bir üyesine ev konusunda yardımcı olur musunuz. Kendisi de forumda @ahsenaydgdu
    Birlik beraberlik damarlarımız kabarsın hadi forum ailesi

• ⭐⭐⭐

@ayvalik10 abicim sağolasın, bulduk suan paylaşımlı bit evde oda. Burdayız bu ay sonrası allah kerim 🥹🥰

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu yok öyle paylaşımlı oda falan adam akıllı eve çıkarıcaz seni

• ⭐⭐⭐

@ayvalik10 para bekliyorum türkiyeden o gelsin. İlk işim bir ev bulmak ama öncesinde okuldan I20 de almam gerekiyor…

• ⭐⭐⭐

Eşimle birlikte aldığımız ortak karar sonucu ayrılmak için harekete geçtiğimiz bölgedir.

Nedeni ise; LA ve etrafının aile olarak yaşam için uygun olmadığına kanaat getirdik. Ayrıca hiç bir şekilde maalesef sevemedik buraları. Eski yaşadığımız bölgede yaşam şartları, düzeni vs gibi konularda çok daha iyi durumda olduğumuzu gördük. O nedenle hiç uzatmadan, vakit kaybetmeden planımızı hayata geçiriyoruz. Artık bir yaştan sonra rahatlık ve düzen sanırım mecburen aranıyor.

• ⭐⭐⭐⭐

@FreeWoRLD hayırlısı olsun sizin için. Çok ilginç olmuş olmalı. Ben ilk kez Los angeles tan hoşlanmayan birini görüyorum. Ve ayrılanların genel olarak sebebi ekonomik olsa da sizin öyle bir beyanınızın olmaması daha ilgincime gitti. Boş verin her işte bir hayır vardır. En azından denemedik demeyeceksiniz. Nerede mutluysanız orada olmak yaşamak güzel olacaktır.

• ⭐⭐⭐

@denizci10 Teşekkürler iyi dilekleriniz için.

• @FreeWoRLD ,
    Hayırlı olsun hcam. LA tam olarak nerede yaşıyordunuz ve bulunduğunuz yer neden aile için uygun olmadigini düşündünüz? Sevmediğiniz yönleri neler oldu yada sevdiğiniz yönleri nelerdi? Kısaca bahsedebilir misiniz sizin gozlemlenlediklerinizi acaba? Biz de araştırma asamasindayiz bir Nj La Fl bölgelerini.

• ⭐⭐⭐⭐

@FreeWoRLD Charlotte u gördüm geçen hafta kısa sürede olsa sebebinizi anlıyorum 🙂 ortamı çok hoşuma gitti benim.

• @FreeWoRLD
    Hic beklemiyordum, cok sasirdim. Hayirli olsun karariniz. Bir deyis var ya "If you don't like where you are, move! You are not a tree!"

Genelde 5-6 ay surer yeni bir yere alisip sevmek. Paylasirsaniz o bolgelerin artilarini eksilerini ben de cok sevinirim. Onumuzdeki 1-2 sene icerisinde biz de bir mekan degisikligi yapmak istiyoruz ve bati yakasi dusundugumuz yerlerden biri. (Digeri de Wilmington, NC.)

Evinizi uygun bir fiyata kiraladiginizi hatirliyorum. Evi, kontrati, esyalari ne yapmayi planliyorsunuz? NC daki is yeriniz, duzeninizi yeniden kurana kadar, mesela NC'da ev alana kadar ya da cocugunuz okul donemini bitirene kadar remote olmanizi kabul eder muhtemelen.

Ne diyelim, simdiden hosgeldiniz NC'ya 🙂

• @FreeWoRLD LA sevilecek ve sevilmeyecek cok sey olabiliyor, hayirlisi olsun.

• @Senay-Sirin, içinde söyledi: Los Angeles (California)

@FreeWoRLD
    Hic beklemiyordum, cok sasirdim. Hayirli olsun karariniz. Bir deyis var ya "If you don't like where you are, move! You are not a tree!"

Genelde 5-6 ay surer yeni bir yere alisip sevmek. Paylasirsaniz o bolgelerin artilarini eksilerini ben de cok sevinirim. Onumuzdeki 1-2 sene icerisinde biz de bir mekan degisikligi yapmak istiyoruz ve bati yakasi dusundugumuz yerlerden biri. (Digeri de Wilmington, NC.)

Sizinki de cok extreme bir durum. Simdiye dek Seattle, philedelphia, Albuquerque, El Paso, Charlotte bildiklerimiz. Arada bir de Turkiye macerasi vardi sanirim. Siz niye durdugunuz yerde duramiyorsunuz Senay hanim? (bi mahsuru yoksa) 🙂

• @newman, içinde söyledi: Los Angeles (California)

@Senay-Sirin, içinde söyledi: Los Angeles (California)

@FreeWoRLD

Sizinki de cok extreme bir durum. Simdiye dek Seattle, philedelphia, Albuquerque, El Paso, Charlotte bildiklerimiz. Arada bir de Turkiye macerasi vardi sanirim. Siz niye durdugunuz yerde duramiyorsunuz Senay hanim? (bi mahsuru yoksa) 🙂

Atalarimiz gocebe ya, ondardir belki. Cevabim yok, terapistlik bir durum galiba 😅Yukaridaki liste de hic gitmedigim yerler var bu arada.
    Yas 50 olmus neredeyse, elden ayaktan dusmeden biraz gezmek istiyoruz. Aslinda hayalim, remote bir is bulup, onumuzdeki 5-10 sene boyunca, 6 ayda bir farkli bir sehirde/ulkede yasamak. Maalesef su asamada ne yeterli param var ne de remote isim. Belki birgun olur omur yeterse. Olmassa da, hayali bile guzel.

• ⭐⭐⭐

@mexido Tesekkurler. Redondo Beach'de yasiyor, yakin mesafede olan bir iste calisiyorum.

Sevmedigimiz yonleri kisaca; evsizlerin bollugu ve onun getirdigi bir cok olumsuzluklar, halkin yapisi, genel olarak sehrin pisligi, kalabaligi vs gibi bi cok nedenler var.

Mutlaka iyi yonlerinden goren olacaktir ve eminim haklilardir, bize uymadi diyelim.

• ⭐⭐⭐

@Rhonster Charlotte kesinlikle fena bir yer degil. Oldukca kucuk aslinda sehir merkezi ama sevimli. Esas Charlotte etrafindaki ufak tefek kasabalar cok daha guzel, eger imkaniniz olsaydi gormek icin.

• ⭐⭐⭐

@Senay-Sirin
    Senay Hanim aslinda kendimize bile surpriz oldu diyebilirim 🙂 Cok saolun iyi dilekleriniz icin. Nedenler hakkında bir çok şey yazmıştım, fakat kişisel görüşlerimi kendime saklamaya karar vererek, şimdilik o detayları çıkardım.

• ⭐⭐⭐

@FreeWoRLD Merhaba, ot kokusuna maruz kalmadığım için bilemem ama çevre düzeni ve temizliği ben ce de ciddi bir sorun. Evsizlerin belki çoğu zararsızdır ama insanın aklını ve kalbini okuyamadığımız için tabi ki huzursuz olmak gayet doğaldır.
    Sizi gayet iyi anlıyorum. Sonuçta insan yaşamdan dolayısıyla da bulunduğu ortamdan en başta huzurlu olmayı bekler. Dediğiniz gibi bir başkasının bakış açısına göre değişebilir bu durum. Bekarlar ve öğrenciler için hareketli yaşamı çekici gelebilir. (Bana da serin havası çekici geliyor) Ama konu aile olunca iş değişebilir.
    Bir de şu konu var, biz millet olarak gözümüzü ilk nerede açarsak orayı daha fazla seviyoruz. 🙂

• @FreeWoRLD dost "yiktin perdeyi, eyledin viran" ne demek ciplak gezen evsizler, ot cekenler, yol kenarinda copler, yerlerde insan/hayvan 'shit'leri vesaire. Kaliforniya denince bizim aklimiza Beverly Hills 90210 dizisinde ki evler, arabalar yada Baywatch dizisinde ki gibi uzun kumsal sahillerde kosan Pamela Anderson benzeri bikinili hatunlar geliyor. Siz Kaliforniya diye Meksika'ya falan gitmis olmayasiniz.😄

• @Senay-Sirin, içinde söyledi: Los Angeles (California)

@newman, içinde söyledi: Los Angeles (California)

@Senay-Sirin, içinde söyledi: Los Angeles (California)

@FreeWoRLD

Atalarimiz gocebe ya, ondardir belki. Cevabim yok, terapistlik bir durum galiba 😅Yukaridaki liste de hic gitmedigim yerler var bu arada.
    Yas 50 olmus neredeyse, elden ayaktan dusmeden biraz gezmek istiyoruz. Aslinda hayalim, remote bir is bulup, onumuzdeki 5-10 sene boyunca, 6 ayda bir farkli bir sehirde/ulkede yasamak. Maalesef su asamada ne yeterli param var ne de remote isim. Belki birgun olur omur yeterse. Olmassa da, hayali bile guzel.

Bu kadar mi benzerlik olur. Sizde mi balik burcundansiniz? 🙂

Benzer Başlıklar

• 32
  • 1
  • 10
  • 16
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

92

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |