Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @tanhanr

Dikkat ettim burada kidemli olup cikan yok. Hep bir sekilde cikip daha sonra buraya uye olmuslar.

Keske ciksa varya tozunu bile attirirdim da hayat cok gulmedi bana. Anlatsam aglarsiniz o kadar diyeyim. Yenilgiyi kabullenis cok kotu bir his. Ama basvuru yapip UMUT besleyip cikmamasi cok daha kotu bir his inanin buna. Yasim 40larin ortalarina gelmis bir insan icin cok guc geliyor girilen depresyondan cikmak...

• ⭐⭐

@simurg9492 Hocam başvur allah rızası için bu iş küsüp bırakılır mı? Belki o sene bu senedir sizin için 🙂

• ⭐⭐

@simurg9492 pes etmeyin pes etmek yok. zaman daralıyor kaçırmayın.

• Hayatim boyunca hep "gidicem buralardan kurtulucam modunda" modunda yasadim hep para biriktirdim. Aslinda durumum da cok kotu degil 500k usd kadar para bile biriktirdigim donem oldu ama gecen sene cikmayinca hepsini harcadim. Sactim savurdum. Bosuna hayati kacirmisim dedigim cok oldu. Bu yuzden simdi bu modda olmak daha iyi sanki. Bilmiyorum. Bazen dvprogram sitesini aciyorum kod girisini yapip entry sayfasina giriyorum. Ama bilgileri doldurmuyorum... O kadar post travmatigim yani

• @simurg9492 hocam başvuru yapın bazen her şey tam umutlar bittiği dediğimiz yerden başlıyor 🙂 başlamak zorunda bence
    başvuru yapın sonra bırakın gitsin, evet çok düşük bir ihtimal ama o ihtimal var sonuçta hiç başvurmamaktan daha yüksek bir ihtimal 🙂

• @simurg9492, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@tanhanr

Dikkat ettim burada kidemli olup cikan yok. Hep bir sekilde cikip daha sonra buraya uye olmuslar.

Keske ciksa varya tozunu bile attirirdim da hayat cok gulmedi bana. Anlatsam aglarsiniz o kadar diyeyim. Yenilgiyi kabullenis cok kotu bir his. Ama basvuru yapip UMUT besleyip cikmamasi cok daha kotu bir his inanin buna. Yasim 40larin ortalarina gelmis bir insan icin cok guc geliyor girilen depresyondan cikmak...

Akran sayılırız seninle bu nedenle bütün herşeyi buradan çıkacak GC ye bağlamak bence doğru değil ama çıkma ihtimalinide göz ardı etmekte doğru değil hayatını normal şekilde yaşarken başvurunu yaparsın çıkarsa çıkar çıkmadı be illa gitmek mi istiyorsun o zaman alternatif yolları düşünmeye ve değerlendirmeye başlamanın zamanı gelmiş demektir.

• greencard başvuruları kaça kadar bilen birisi yardım edebilir mi

• Ekran Alıntısı.JPG

Bu girisi yapiyorum dayanamadim bu seneki sans forum sansi olacak. Haydi hayirli olsun bize...

• ⭐⭐

@simurg9492, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Ekran Alıntısı.JPG

Bu girisi yapiyorum dayanamadim bu seneki sans forum sansi olacak. Haydi hayirli olsun bize...

hadi bakalım inşallah

• Ama bu sene turistikten giricem amerikaya. Bu yastan sonra amerikayi da gormeden oldu demesinler diye bakalim hayirlisi olsun...

• ⭐⭐

Forumdaki herkes ne kadar iyi niyetli yalnız. Ekşisözlük denen foseptik çukurundaki green card konusuna bakıyorum bir kişi daha fazla başvuracak da şansları azalacak diye sinirden birbirlerini yiyorlar. Biz burada başvurmak istemeyenin yerine zorla başvuru yapacağız neredeyse :))

Hocam başvuru yapmana çok sevindim çıkarsa eğer gerçekten muhteşem olur.

• @simurg9492, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Ama bu sene turistikten giricem amerikaya. Bu yastan sonra amerikayi da gormeden oldu demesinler diye bakalim hayirlisi olsun...

truist olarak gidince kalabilirsinde yolları var malum :))

@Chromium, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Forumdaki herkes ne kadar iyi niyetli yalnız. Ekşisözlük denen foseptik çukurundaki green card konusuna bakıyorum herkes bir kişi daha fazla başvuracak da şansları azalacak diye sinirden birbirlerini yiyorlar. Biz burada başvurmak istemeyenin yerine zorla başvuru yapacağız neredeyse :))

Hocam başvuru yapmana çok sevindim çıkarsa eğer gerçekten muhteşem olur.

olacakla öleceğe çare olmuyor o nedenle ha bin kişi varmış ha bir milyon değişmiyor o senin şansınsa alıyorsun. kişisel ego ve tatminsizlikten ruhlarını çürütmüş insanlar oluyor o tarz insanlar.

• @simurg9492 hayırlı olsun inşallah güzel haberlerlerinizi de alırız 🙂

• @tanhanr Haha var da hocam yalniz iste aileyle cocuklarla olmaz o is... Sirtimda tek kendim olsam o is en kolayi idi...

• @yenihayaletadam Hayirlisi olsun hocam... GC kimin icin en hayirlisi ise ona ciksin. Gidip orada perisan olacaksak cikmamasi daha hayirli. Biz yaradandan daha iyi bilecek degiliz malesef...

• ⭐⭐

olur olur 🙂 zamanla herşey olur inşallah hepimize çıkarda bizim gibiler hak edenler gider,,, hep dua ediyorum inşallah gıcıklığına öylesine başvurana çıkmaz diye

• @simurg9492 orası öyle tabi
    bu sene favorim siz siniz hocam 🙂

• Esim ve ben girisleri yapildi. x2 sans diyelim. Tanridan dilegim gercekten kalbi yuregi ruhu temiz her bir arkadasa ciksin. Cok guzel bir hayat yasasin...

• @simurg9492 basvurmalisin zaten kaybedecek bir seyin yok kenarda dursun belki o sene bu senedir 👼

• ⭐⭐

@simurg9492, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Esim ve ben girisleri yapildi. x2 sans diyelim. Tanridan dilegim gercekten kalbi yuregi ruhu temiz her bir arkadasa ciksin. Cok guzel bir hayat yasasin...

Amin inşallah...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

87

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.0k

| | | |