Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Arkadaşlar tünaydın. San Diego dedikleri kadar güzel bir yermiş. Bu sabah oradaydım. Havası mis, insanlar hep güler yüzlü.

Okyanus manzaralı havuz başı bir mekana gittim. Çalışanların çoğu türk. Hatta çalışan arkadaşlardan 2 tanesi yanıma geldi. Bir tanesi Bursa'lıymış, "hemşehri sayılırız" dedi bana, Diğer arkadaşa nerelisin diye soracaltım ki uyandım 😕

@Erkand Mayıs yaklaşsın görürüm ben seni diyecektim ki kendin yazmışsın zaten 😂

@hadi-BE o rüyalarda az mı depo patlatmadım ben ahhh ahhh 🙈

• @Arifçe, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

the image is overly compressed uyarısı aliyorum bu durumda ne yapmalıyım

Sanırım 20:1 uyarısı bu değil mi? Fotoğrafın boyutu 50kb dan küçük olduğunda veriyor bu uyarıyı.
    Eğer öyleyse https://www.imagediamond.com/image-size-increase/ sitesinden boyutunu yükseltip tekrar kontrol edin ben kardeşiminkini öyle düzelttim, hata vermedi

• Gördüğüm güzel bir alıntı 😂 “Cse numarası başvuuru tarihine mi bağlı“ 🥲

• Merhabalar gecen sene buyuk umutlarla basvurdugum hayalime bu sene basvuru yapmayi unuttum o kadar umutsuzluk icerisindeyim. Bana cikmayacagina eminim ama son gun oldugu aklıma gelince şansımi deneme karari aldım. Basvurular bu akşam saat 24'de kapaniyor herhalde. Halen zaman var gibi 🤔

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ilhan1 hayır amerika öğlen 12.00 türkiye 20.00

• Herkese iyi günler arkadaşlar bol şans şimdiden mayıs ayı gelmişte şanslılar kazandığını yazıyor gibi hissediyorum

• @Calibraturbo ins ...insanin ailesindeki problem tüm ailenin hayatini da etkiliyor ya anliyorum

• ⭐⭐⭐

@Erkand, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@dytmelek Tek haneye indiğinde sayaç, heyecan basar ya 😅 şuanlık tık yok içimde 😂

Hahah 😂😂

• @nilfersev, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Bu sene iki arkadaş beraber başvuru yaptık. Umarım hayallerimiz gerçek olur ve aynı anda kazanırız.

samimi olarak söylemek gerekirse birinizin bile hayallerine kavuşması büyük bir şans eğer ikinizde hayallerinize kavuşur iseniz bu tek jetonla büyük ikramiyeyi kazanma olanağından düşük bir ihtimali gerçekleştirmiş olacaksınız demektir. umarım olur.

• ⭐⭐

selamlar mapus arkadaşlarım 😃 inşallah 6ay sonra hepimiz tahliye oluyoruz 🙂 az kaldı dayanın 🙂

• Merhaba arkadaşlar ilk defa Green Card Başvurusu yaptım.Bir kaç sorum vardı cevaplarsanız sevinirim.Ben Pasaport fotoğrafımı kullandım.Green Card resmi sitesindeki Tool üzerinden kırptım, Ve kaydımı tamamladım Success bölümüne ulastım ama halen fotoğraf yüzünden endişem var.Success bölümüne ulastığımızda Fotoğrafımız kabul olmuş mu demek oluyor sıkıntı çıkarmı.İyi günler Herkese bol şans.

https://www.hizliresim.com/q55jhqi

• ⭐⭐

Altı ay sonra yüzümüz çekilişten yana gülsün inşallah.

Tek temennim bu artık. Mutsuz olacaksam bile Türkiye’de olacağıma Amerika’da olayım. Yeter ki bir gideyim oraya.

• Kisisel fikrimi soylemek gerekirse belki de %1 cikma ihtimali olan birseye ben b plani diyemiyorum. Belki de 10 seneden fazla oldu basvurularimin sayisi. Gecen sene de cikmayinca artik konuyu kapattim diyebilirim.

Ben bu sene basvurmadim ama cevremdeki kiramadigim kisilerin girisini yaptim. Adim o kadar cikmisti ki bu sene greencard muhabbeti olunca direk bana geldiler. Hepsine yardimci oldum... Bu siteden de kopamadim muhabbeti cok guzel... Bakalim hayirlisi ile cevremden birisine ciksin istiyorum. Cikan her bir kisiden takim elbise sozu aldim 🙂

• ⭐⭐

Dün vize için gerekli olan 5x5 fotoğraf için fotoğrafçıya gittim. Bana greencard için mi diyor 🙂 hayır vize için dedim.
    Sonra sohbet ettik bu yıl GC başvurusu geçen yıla oranla büyük patlama göstermiş, en az üç katı dedi.
    Herkesin gönlüne göre olsun inşallah🙏

• ⭐⭐⭐

@simurg9492, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Kisisel fikrimi soylemek gerekirse belki de %1 cikma ihtimali olan birseye ben b plani diyemiyorum. Belki de 10 seneden fazla oldu basvurularimin sayisi. Gecen sene de cikmayinca artik konuyu kapattim diyebilirim.

Ben bu sene basvurmadim ama cevremdeki kiramadigim kisilerin girisini yaptim. Adim o kadar cikmisti ki bu sene greencard muhabbeti olunca direk bana geldiler. Hepsine yardimci oldum... Bu siteden de kopamadim muhabbeti cok guzel... Bakalim hayirlisi ile cevremden birisine ciksin istiyorum. Cikan her bir kisiden takim elbise sozu aldim 🙂

Bence kapama. Başvur ama başvurmamış gibi düşün. Hala bir kaç saat de olsa zamanın var. Bence başvur 😊

• ⭐⭐

@simurg9492, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Kisisel fikrimi soylemek gerekirse belki de %1 cikma ihtimali olan birseye ben b plani diyemiyorum. Belki de 10 seneden fazla oldu basvurularimin sayisi. Gecen sene de cikmayinca artik konuyu kapattim diyebilirim.

keşke devam etseydiniz, belki bu sene o seneydi.. ben bunu düşünerek hiç bir zaman pes etmicem.. hakkınızda hayırlısı olsun diyelim ...

• Kanima girmeyin sonra depresyonu cok agir oluyor 😞

• @simurg9492, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Kanima girmeyin sonra depresyonu cok agir oluyor 😞

bişe olmaz sonuna şişenin dibini görmeden sonunu öğrenemezsin 🙂

• @Serap-2 Aynisini cok duydum. Biometrik icin fotografcilara gidenlere patlama oldu bu sene demisler

• ⭐⭐

@Merfaruk64 bas.jpg bu yazıyı gördüyseniz başvurunuz tamamlanmıştır. confirmation number'ınızı saklayınız.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

77

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.2k

| | | |