DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@sytahmt

• ⭐⭐

@ayvalik10 başvuruyu yaptım geçen hafta abi yaptıktan sonra unuttum 😂

• ⭐⭐

@Lossantosdy lisedeyken otobüslere kaçak binerdim çoğu zaman aslında tecrübemde var ama denesem mi bende 😂

• Selamlar, aranıza yeni katıldım. Bu akşam başvuru yapmayı düşünüyorum. Herkese bol şans dilerim.

• @goldendragon, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

amerikaya neden gitmek istiyorum çünkü macera dolu bir yer her dakikası saniyesi ve hatta salisesi karşına yeni bir macera çıkıyor gün boyu sürüyor bu maceralar monotonluktan usandım eridim bittim tükendim artık macera istiyorum yeni dünyaya gitmek istiyorum avrupadan californiaya altın madeni için göç eden madenciler gibi hissetmek istiyorum timsah görmek istiyorum donut ve hotdog yemek istiyorum uncle jackin çiftliğinde at sürmek istiyorum dağ aslanlarıyla dans etmek grizzly ayılarıyla güreşmek istiyorum şerifle selfie çekmek nevada çöllerinde drift atmak istiyorum dahada yazardım ama kafamda bir flash patladı has not been selected diye bütün hevesim gitti 😞 🙂

Çok şey istiyon gibi 😁

• ⭐⭐

amaan bi an önce bitsin artık, süre çok bile 5gün yeterli bence 😃

• ⭐⭐

@sytahmt, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy lisedeyken otobüslere kaçak binerdim çoğu zaman aslında tecrübemde var ama denesem mi bende 😂

dene bildir bize 😃 ama bana göre degil , ilaç sıkıntım olmasa denerdim belki 😃

• ⭐⭐⭐

@Lossantosdy ah ah binpişman olacağı bir yolculuğa çıkıyor haberi yok…

• Kaçak gidilecek herhangi bir yer sizi tam rahat ettirir mi ya? İnsan her an her şey olacakmış hissine kapılır yani. Birde kime güvenip kaçak gideceğiz? Çok riskli ve huzursuz edecek şey gibi geliyor bana

• ⭐⭐

@waterman, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy ah ah binpişman olacağı bir yolculuğa çıkıyor haberi yok…

hiç sanmıyorum çünkü o kadar giden ne yapıyorsa buda onu yapacak ki tanıdığı varmış orada, neyse aman dediğim gibi bana göre degil, ben herşeyi yolu yordamına kuralına göre yapmayı severim, oldum olası da böyle oldu hep... hepimiz inşallah hayırlısıyla hakkıyla gideriz 🙂 doğru dürüst insanlarız inşallah kazanırız

• @waterman sonunu düşünen kahraman olamaz.:)

• ⭐⭐

@Lossantosdy anarşik olacaaam kaçacaaam 😂

• ⭐⭐⭐

@Lossantosdy Facebook gruplarında okuyorum her gün en az bir kişi kamptan yeni çıktım kalacak yer iş arıyorlar yana yana hele bir tanesi karı koca küçük çocuk sokakta kalmışlar sponsorum 1 gün sonra evden çıkardı sokakta kaldık diye yazmışlar çare arıyorlardı en son Türkiye'ye dönücez galiba yazmış hiç akıl işi değil gerçekten

• Başvuran kişinin çocukları 21 yaş üzeriyse "Children" bölümüne çocuk sayısı yazılmalı mı, boş mu bırakılmalı yoksa 0 mı yazılmalı acaba?

• @bidünya iyi kötü bir maaşım var.
    Ev sahibim evi satıyor.
    Muhtemelen önümüzdeki 8-10 ay içinde evden çıkmam gerekiyor.
    Ev kiralarına bakıyorum.
    Kümesten hallice 30-40 senelik evler 7-8 bin lira.
    Birazcık eli yüzü düzgün evler için 10 bin liradan fazla kira istiyorlar.
    Yahu benim zaten aylık gelirim 15 bin lira.
    10 bin lira kira verirsem ben zaten kendi ülkemde yaşıyamıyorum.
    Yani demem o ki ha burada yaşayamamışsın ha orada.
    Burada işlerin önümüzdeki 8-10 senede düzelmeyeceğini sana garanti edebilirim.
    Burada çile çekeceğine orada çile çek en azından ileride daha refah bir hayat yaşayabilirsin.

• Arkadaşlar fotoğrafta 20:1 den küçük sıkıştırma oranı kullanın diyor çözümü nedir bulamadım bir türlü kafayı yicemm.. Aslında @ayvalik10 un verdiği fotoğraf sitelerinde herşey normal ama tsg.phoyotool.state .gov. sitesinde sadece 20:1 den küçük olmalıdır hatası veriyor

• ⭐⭐⭐

@melihguney benimde ev sahibim geçen yıl beni çıkarmak için türlü türlü yalanlara girmişti. Maalesef gerçekten çok zor bi durum Allah yardımcınız olsun. Bende kısmet olursa annemin emekliliği ile birlikte bulabildiğim 2+1 eskide olsa artık yapacak birşey yok diyerek bi ev almayı dusunuyorum. Her yıl millete 80 90 bin tl para yatırmaktansa kendi evime en azından oturayım diyorum. Suan ev fiyatları aşırı derecede uçuk sonumuz nolucak bende bilmiyorum..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@teddydaniels sen eğer resmi idphoto4you ile yaptıysan daha sonra phototool yükleme bu hatayı alman çok normal bu linkte anlattım

https://yesilkartforum.com/forum/topic/4303/dv2023-sohbet-odası/5562

• @ayvalik10 idphoto4you ile yapmadım ama verdiğiniz stiteler ile kontrol yaptım hepsine okey diyor sadece resmi sitede 20:1 hatası veriyor o kadar diğer hepsi tamam

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

193

42.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

432.1k

| | | |