DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@deniz16 vallahi katılıyorum. Bende uzaktan takip eden tayfadaydım suan bi bakıyorum sorulara bazen şaka falan zannediyorum ama cok ciddi oluyorlar. Forumu baştan asagıya tarayan biri eminim cevapsız kalmaz ki spesifik sorunlarda o da sorma ihtiyacı duyar insan. Sohbet odası değilde sanki dv2024ün binlerce kez cevaplanmış sorularını tekrar sormanın yeri gibi oldu. Açıkçası zaten umudumu kaybetmiş biri olarak bu soruları görünce aşırı sinirleniyorum ve foruma giresim gelmiyor.

• @diablo_ercan herhangi bir oynama yok stüdyoda çektirdim fotağrafı sadece boyut olar 43 kb onun dışında oynama vs yok tüm şartkarı karşılıyor 600x600 pixsel vs vs

• arkadaslar istanbul sarıyerde bildiğiniz fotoğrafcı var mı greencard için. telefondan fotograf cekindim ama cözunurluk vs konularda suphem var. Yardımcı olabilecek var mı

• ⭐⭐

@datanist abi benim için talimatlarda ne yazıyorsa o. yılda 1 kere açılıyor bu başvuru riske atmaya değer mi. o yüzden bir kural, şart talimat koyulmuş uymak gerek. Bizim ülkede bir kural tanımamazlık var 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@diablo_ercan doğrusu bu tabi ama olmuşla ölmüşe çare yok e ortada kanıtta yok o yüzden moral bozmamak gerek 🙂

• yalnız değilsin o sinirlenme bende de oluyor. okuyan heves eden yeni başvuran arkadaşlar alınmasın ama çok aleni belli oluyor bazı arkadaşlar hiç araştırmadan başvuruyorlar. yani bu şehir değiştirme veya netten ürün alma değil! yarın çıksa gidebilecek misin? bu soru önemli

• @samilkrt x bir fotoğrafçıya gerek yok. Herhangi bir fotoğrafçıya gerekli özellikleri anlatırsanız çekim yapacaktır.

• ⭐⭐

@Serkan-BEREKET mükemmel kılavuza talimatlara göre fotoğraf özellikleriniz uyuyor. "Dosya boyutu 240 KB’a eşit (kilobayt) ya da 240KB’ın altında olmalıdır" Kb'ta takılmayın bunda bir sıkıntı yok. iyi şanslar.

• @greygoose, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@samilkrt x bir fotoğrafçıya gerek yok. Herhangi bir fotoğrafçıya gerekli özellikleri anlatırsanız çekim yapacaktır.

teşekkur edrim

• ⭐⭐⭐

@Burak-Orhan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Merhabalar. Saçım uzun olduğu için günlük hayatımda lastik toka takıyorum. Bu şekilde fotoğraf sıkıntı oluyor mu. Var mı bilgisi olan.

Kulaklar gözükecek şekilde temiz topla. Hiiiç bir şey olmaz.

• ⭐⭐

@waterman Boyle insanlar Amerika'da da yapamaz bana kalirsa. Amerika'da tek olucaz enihayetinde, arastirmak yerine kolaya kaciyorlar.

• ⭐⭐⭐⭐

@celica fazla ön yargılı olmadı mı sizce ?

• arkadaslar unıversite okuyorum bu donem bitebilir veya bitmeyebilir. okul kısmı işaretlemeliyim

• ⭐⭐⭐⭐

@samilkrt farketmez 2 durumda uyar size degree diyebilirsiniz.

• selamlar başvurumu yaptım ama aklıma takılan bir soru var, yukarılarda da muhabbeti dönmüş o yüzden sorayım dedim. Çekilen fotoğrafı https://dvlottery.me/dv-lottery-photo-checker da kontrol ettim ve hiçbir sorun çıkmadı. Kafamı kurcalayan ise fotoğrafçı arkaplanı shopla beyaz yaptı ve düzgün de yapmış, yakınlaştırınca belli olmuyor kontrol ettim. Bir de bazı yerlerde saçın kabarık kısımlarını bastırmak için oraları aşağı doğru çekti ki https://dvlottery.me/dv-lottery-photo-checker şuradan geçer not alalım ve aldık da. Bu belirsiz oynamalar risk teşkil ediyor mu?

• @Mertoidvania Photoshop ile fotoğrafta düzenleme yapılması yönergelerde diskalifiye sebebi olarak belirtilmekte ancak diğer üye arkadaşların diğer postlarda örnek olarak gösterdiği fotoğraflarda teoride diskalifiye olması gereken birçok kişi de green card talihlisi olmuş. Bence riskli bir başvuru gerçekleştirmişsiniz ancak en net bilgiyi, bu konuda daha bilgili arkadaşlar verecektir elbet.

• @celica, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@waterman Boyle insanlar Amerika'da da yapamaz bana kalirsa. Amerika'da tek olucaz enihayetinde, arastirmak yerine kolaya kaciyorlar.

Buraya ögrenmek için giriliyor zaten.

• @Burak-Orhan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Merhabalar. Saçım uzun olduğu için günlük hayatımda lastik toka takıyorum. Bu şekilde fotoğraf sıkıntı oluyor mu. Var mı bilgisi olan.

Saç, yüzünüzü kapatmadığı sürece hiçbir sıkıntı değil. Amaç saçınızla sizi tanımak değil. Estetik ameliyatlarla bile değiştiremeyeceğimiz yerler baz alınıyor güvenlik sistemleri tarafından. Zaten bu yerler üzerinde değişiklik olduğunda fotoğraf kabul edilmiyor.

• @greygoose cevabınız için teşekkür ederim. bakalım ne olacak artık bir şey yapmak için çok geç. tek tesellim yapılan shopun önemsiz derecede küçük olması, dediğim gibi yüzümün şeklini ya da başka bir noktasını değiştirmedi. neden elendiğimiz de yazmıyor gerçi ama umarım bu sebepten elenmem 🙂

• merhaba, 20 yasindayim. su anda amerikadayim. ailem turkiyede. bu sene 3.basvurum olacak. anne ve babam da basvuracak ve boylelikle 3 hakkim olmus gibi bir sey olacak.
    fotograf kontrol aracini kullanirken Image is overly compressed. Please use a compression ratio that is less than 20:1 hatasi aliyorum. ne yapmam gerek yardimci olur musunuz ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

158

42.4k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.0k

| | | |