Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@çakıl aşağıdaki sayfayı incelerseniz en güncel bilgileri bulabilirsiniz benim bugün koyduğum linkler de yazdığı gibi 22 eylülde kurallar değişmiş

https://yesilkartforum.com/forum/topic/305/amerika-ya-evcil-hayvan-götürmek?_=1666080087856

• @ayvalik10 çok teşekkür ederim ilginize

• Uzun zaman oldu, Has Not Been Selected müdavimi olarak foruma bir selam vereyim dedim 🙂

• @Hopasej sizin iş daha zor tabi 🙂 bize fotoğrafçının yolu gözüktü artık 🙂

• @Burcu-Boz fotoğraf işini şansa bırakmayın, son 6 aya ait olmayan fotoğraflar kesin elenme sebebi..
    Nasıl anlayacaklar derseniz yüklediğiniz fotoğraflarda oluşturma ve değiştirme tarihleri saklıdır. Yükleme esnasında bu bilgiler de karşı tarafa gider ve kriter dışında kalan tarihler otomatik olarak elenir. Eski bir fotoğrafı cep telefonu ile tekrar çeker ya da tararsanız güncel tarihte oluştuğu için sorun olmayacaktır ama eğer eski yıllara ait çekilmiş fotoğrafı sisteme yüklerseniz sistem onu eler..

• @JesusLord eger 15k euro paraniz varsa almanyaya gelmenizi, burada sansinizi denemenizi tavsiye ederim.

• ⭐⭐

Merhabalar
    İlk defa greencard'a başvurdum sebebi de oğlumun 2023 talihlisi olması.
    Bakalım neler olacak? İsteyen herkese bol şans diliyorum...

• hiç geçmiyor zamannn artık gelsin şu 8 mayıs 😂 😂

• @diablo_ercan kutsal Amme hizmeti 😃 memur olduguna yemin edebilirim ama kanitlayamam 😃

• @yenihayaletadam cok var ya valla keske sisteme atildiktan 1 ay sonra aciklansa gitme süresi yine uzun olsa da olur yeter ki hizli aciklayin bosuna hayal kurmayalim 😹

• İlk defa başvurdum, hadi inşallah 🙂

• @bycanertk bosanma asamasinda olsaniz dahi resmi olarak evlisiniz en azindan ben yazdiginizdan öyle anladim bu yüzden elinizde bosandiginiza dair resmi belge yoksa esinizi belirtmek zorundasiniz. Bu durumda kazandiktan sonra gidip durumu izah ettiginizde de sorun teskil etmezdi. fotografa gelince emin olamadim yani illa bulursunuz ya fotosunu eski meski prosedür geregi zaten önemli olan sizin fotonuz kendi adiniza basvuru yapiyorsunuz.

• ⭐⭐

@yenihayaletadam erken başvurunun dezavantajı 😛 başvurması da beklemesi de ayrı güzel.

• ⭐⭐

@goyro666 malesef değilim keşke nerdeeee. 😃 oradan buradan gördüm şöyle olmuş böyle olmuş riske gerek yok doğru bilgi en güzeli.

• @goyro666 valla keşke açıklansa da hemencik üzülsek yada sevinsek öyle yine beklenir mayısa kadar ama şimdi heyecanlı bekleyiş var 😵

• @diablo_ercan ben daha başvuru yapmadım beklemek biraz sıkıcı sadece 🤕

• @bycanertk şu an resmi bir boşanma kararı varsa bu sizin single başvuru yapmanız için yeterli kanıt olur diye düşünüyorum. Bölge adliye aşamasını bilmediğim ve bu kararı bozma ihtimali olup olmadığını bilmediğim için tam net bir şey söyleyemiyorum, bu ihtimali bir avukata sormak lazım. Aslında avukata çekiliş sürecinden bahsedip, şu anda ben resmen boşandım mı? Şu anda ve ileriki yıllarda boşandığımı gösterir belgeyi alabilirmiyim diye sormalıyız. Eğer avukat evet siz resmen boşandınız ve belgeleri alabilirsiniz derse nüfus kayıt örneğindeki şu anda yazan bilgi önemli olmayabilir(birde avukata ve nvi ye vukuatlı nüfus kayıt örneğinde boşanma tarihi ne olacak soralım)

Yinede sizin sorunuz için sn. @crazycells ın cevabınıda bekliyelim

Bu arada şu anda resmi olarak evli ama eşine ve çocuklarına hiçbir türlü ulaşamayan (şu andaki hukuki olarak evliliğinizin bitip bitmediğini ve vukuatlı nufus kayıt örneğinde bölge adliye aşaması tamamlandığı tarihi mi boşanma tarihi yazacaklarını bilmediğimden bu kısmı sizin için yazmıyorum) arkadaşlar eş ve çocuğun bulabildikleri son fotoğrafını başvuruya ekleyebilir.Fotoğrafın eski olması yaşadığınız süreç dolayısıyla önemli olmayacaktır

• @Serap-2 hayırlı olsun umarım bu sene sizede çıkar

• ⭐⭐

@Muhtaradana İnşallah diyelim süper olur vallahi. Tek oğlum var eşim, annem ve babam vefat, başka kimsem yok eğer çıkmazsa da 6 ay orda 6 ay burda yaşarım 🙂

• Demin uzun süredir görmediğim bir arkadaşımın instasına denk geldim. İnanamadım. Arkadaşlar millet Türkiye’yi Amerika yapıyor. Sanırım biz fakiriz. Artık kabul etmeliyiz 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

162

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.1k

| | | |