Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @yenihayaletadam cekin cekin inan fotografcidan daha güzel oluyor ben direk app deki pasaport ve kimlik fotogralari adli uygulamadan yaptim direk ölcüsü carti curtu hallediyor sonra yine https://www.greencardphotocheck.com/tr/ burdan kontrol edip yükledim 😃

• @goyro666 bunu bilmiyordumm yardımınız için teşekkür ederim sağolun 🙂 bol şans diliyorum 🙂

• @gnollzy Izmir yine gurur kaynagi asalim bayragi 🇹🇷

• @goyro666, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@yenihayaletadam hahahaha ya bi foto be millet kafayi yemis 😃 evde cekinmek en kolayi en ucuzu neden özellikle disarda cekiniliyor anlamiyorum 😹

Benim ve eşimin ilk başvurusu olduğu için, fiyatı da uygun verdiğinden dolayı dışarıda çektirdik. Benden 150-200 lira isteselerdi muhtemelen evde kendim hallederdim.

• @goyro666, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@gnollzy Izmir yine gurur kaynagi asalim bayragi 🇹🇷

Hahahah. Her yer öyle midir bilemiyorum. Ama Hatay’daki foto remzi’nin şubesinden çektirdim. Gidecekler varsa da tavsiye ederim orayı.

• @gnollzy böyle insanlar kazansin, forumdakilerden belki orada olanlar varsa bence de gitsinler, destek olsunlar. 👍🏻

• Merhaba bir şey soracağım benim iki ismim var acaba aynı yere mi yazacağım yoksa middle yerine mi yazacağım diğerini.

• @goyro666 keşke biz de öyle kazandık gözüyle bakabilsek 😊 nasip her şey, tek ya da çok bir şey değiştirmiyor o noktada

• Fotoğrafla ilgili arkadaşlara yardımı olacaksa İzmir/Bornova merkezde foto semih te çekildim. Kişi başı 75 lira , fotoğrafların ham halini de veriyorlar sormadan.

• @bhdrergvn geçenlerde bir arkadaş Ankara’ya ait fiyat listesini atmıştı, yani tüm fotoğrafçılar için belirlenen -esnaf odası- gibi kurumun belirlediği. Orada dijital hali 50₺ yazıyordu . Biz de Bursa’da aynı o listedeki ücrete 4 biyometrik çıktı ile bir dijital aldık. Biz tekrar göndermesini istediğimizde yeniden ücretlendirme olacağını söylemişti fotoğrafçı. Hani zaten çekilmiş tekrar çekme zahmetim yok nasılsa diye tekrar gönderim yapmadı. Tek Tuşa basmak da para, sonuçta o da biliyor senin için önem arz ettiğini ve aslında o önem için ödüyoruz parayı 🤔

• @bhdrergvn biz de aynı şekilde 50₺ ödedik dijitale, Bursa’da

• @nasonex, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Merhaba bir şey soracağım benim iki ismim var acaba aynı yere mi yazacağım yoksa middle yerine mi yazacağım diğerini.

Aynı yere yazmayın , kullanın middle name kısmını sırasıyla yerleştirin kutulara

• inşAllah bu sene o sene olurda gideriz, tüm form a çıksa ne güzel olur aslında 🙂

• @yenihayaletadam, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

inşAllah bu sene o sene olurda gideriz, tüm form a çıksa ne güzel olur aslında 🙂

Harika olurdu 🙂 . Gerçekten isteyen herkese çıkar inş. Avatarınızla ilgili enteresan bir bilgi öğrenmiştim onu da paylaşayım casper ın richie rich olduğu biliniyor.

• Merhabalar. Şu an lisans eğitimim için üniversitede hazırlık okuyorum. Aynı zamanda da 2. üniversite kapsamında aöf önlisans okuyorum. Başvuru yaparken eğitim kısmında ne seçmeliyim? Ve belki mülakat zamanına aöf mezunu olacağım o zamana kadar biter çünkü. Bir sorun olur mu? Teşekkür ederim.

• @nasonex, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Merhaba bir şey soracağım benim iki ismim var acaba aynı yere mi yazacağım yoksa middle yerine mi yazacağım diğerini.

Örnek veriyorum isminiz Berkecan olsun. Hem bitişik hem ayrı yazılabiliyor. Eğer kimliğinizde Berke ve Can olarak ayrı yazılıyorsa ilk isminizi Berke, middle name kısmına Can olarak yazmalısınız. Kimliğinizde direkt Berkecan bitişik yazıyorsa no middle name kutusunu işaretleyerek given name kısmına direkt Berkecan olarak yazmanız daha doğru olacaktır.

• @mimundo, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Merhabalar. Şu an lisans eğitimim için üniversitede hazırlık okuyorum. Aynı zamanda da 2. üniversite kapsamında aöf önlisans okuyorum. Başvuru yaparken eğitim kısmında ne seçmeliyim? Ve belki mülakat zamanına aöf mezunu olacağım o zamana kadar biter çünkü. Bir sorun olur mu? Teşekkür ederim.

Some university courses seçeneğini işaretlemeniz mantıklı olacaktır. Olası bir kazanım durumunda, ds260 formunda ve mülakat zamanı o an için geçerli olanı beyan edebilirsiniz.

Edit// iş güç arasında hızlıca yazdığım için hatalı beyan olmuş. Some university courses olarak düzeltildi.

• @gnollzy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@mimundo, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Merhabalar. Şu an lisans eğitimim için üniversitede hazırlık okuyorum. Aynı zamanda da 2. üniversite kapsamında aöf önlisans okuyorum. Başvuru yaparken eğitim kısmında ne seçmeliyim? Ve belki mülakat zamanına aöf mezunu olacağım o zamana kadar biter çünkü. Bir sorun olur mu? Teşekkür ederim.

University no degree seçeneğini işaretlemeniz mantıklı olacaktır. Olası bir kazanım durumunda, ds260 formunda ve mülakat zamanı o an için geçerli olanı beyan edebilirsiniz.

Some university courses seçecek arkadaş , sizin öneriniz üniversite terk demek bilginize

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mimundo sen şu anda üniversite okuyorsun en son hangi diplomayı aldın lise diplomasını high school degree desen de olur çünkü en son diploman li,se olduğu için üniversite öğrencisi de diyebilirsin. Farketmez

• @A-Samoglu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@gnollzy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@mimundo, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

University no degree seçeneğini işaretlemeniz mantıklı olacaktır. Olası bir kazanım durumunda, ds260 formunda ve mülakat zamanı o an için geçerli olanı beyan edebilirsiniz.

Some university courses seçecek arkadaş , sizin öneriniz üniversite terk demek bilginize

Şimdi baktım, doğru diyorsunuz kusura bakmayın. İş güç arasında yazdım hızlıca. Benim hatam olmuş kusura bakmayın. Tam düzeltmeye girmiştim hemen fark etmişsiniz teşekkürler 🙏🏻

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

83

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |