Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@Kara-Kartal bazısı istediğini aldı gitti , bazısı hayallerine veda etti. Hayatta böyle işte herkes çıkarları doğrultusunda hareket ediyor.

• @gnollzy düsünsenize bi grup insan var bunun icin tipe göre olur olmaz diye seciyorlar hahahaha bu sefer o yüzden Proletarya sinifinin bir üyesi gibi poz verip cekindim 😂 😃 sonucta iscii aciklari var yaptik bi strateji bakalim tutarsa 😃 😃

• ⭐⭐

Benim totemim forum servisinden basvurmak oldu. karma bize de guler insallah 🙋

• ⭐⭐⭐

@goyro666 bende tam bi Amerikan gibi çıkmışım ya da kendimi öyle görüyorum bilemedim 😅

• @waterman görevli kisi : Bu bizden yapistiiiirin HBS yazisini 😂

• @goyro666, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@gnollzy düsünsenize bi grup insan var bunun icin tipe göre olur olmaz diye seciyorlar hahahaha bu sefer o yüzden Proletarya sinifinin bir üyesi gibi poz verip cekindim 😂 😃 sonucta iscii aciklari var yaptik bi strateji bakalim tutarsa 😃 😃

Hahahaha düşüncesi bile güldürdü 😃

• ⭐⭐

@waterman, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Kara-Kartal bazısı istediğini aldı gitti , bazısı hayallerine veda etti. Hayatta böyle işte herkes çıkarları doğrultusunda hareket ediyor.

Bir şekilde green card çıkar da Amerika’ya yerleşirsem ant olsun bu forumu asla unutmayacağım düzenli bir şekilde orada yaşadıklarımı paylaşacağım. Umarım hayallerine veda edenler kervanına katılmayız..

• ⭐⭐

@waterman ahahahahahah geçenlerde burda biri vardı ben Avrupalılara benziyorum çıkma ihtimali daha yüksek olur değil mi diyen o geldi aklıma 😂😂😂

• @sytahmt kazananlarin excel dosyasinda fotolarini da görebilsek keske ona göre bi yorum yapardik hahahhhaha 😃

• ⭐⭐

@sytahmt, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@waterman ahahahahahah geçenlerde burda biri vardı ben Avrupalılara benziyorum çıkma ihtimali daha yüksek olur değil mi diyen o geldi aklıma 😂😂😂

Gözüne mavi lens takarak green card kazanmaya çalışmak da ne bileyim :))

• Başvurumuzu yaptık bu sene de yerimizi aldık buralarda hadi bakalım inşallah bu sefer olur 🙂 Yalnız o değil daha iki mahalle öteye gitmeye üşenen bir sürü tanıdığım sırf moda oldu ve pasaport şartı kalktı diye başvuru yapmış yeni öğreniyorum.
    Bu sene de çok alakasız kişilere çıkacak gibi ama dur bakalım....

• ⭐⭐⭐

@Kara-Kartal, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

eskiden forum'da çok kişi olurdu nerede bu millet? sayfaları beşer onar geçerdim son konuya gelmek için, şu an tek tük yazıyorlar gibi geliyor bana.

o şöyle oluyor aslında, başvuru dönemlerinde yeni kayıt olup ilk tıkladığı linke bunu nasıl yapacaktık diye o kadar çok soru soran ve sürekli aynı soruları soranlar oluyor ki , başvuru döneminde eskiler biraz uzaklaşıp gerçekten mantıklı sorulara cevap verip geri çekiliyorlar. aynısı sonuçlar açıklanınca da oluyor, çıkmayanlar bir üzüntü içerisinde ve gene ilk defa kaydolup uçak biletimi nerden talep edicem diyen tiplerden yıldıkları için uzaklaşıyorlar bir müddet

• ⭐⭐

@istanbuladami, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Başvurumuzu yaptık bu sene de yerimizi aldık buralarda hadi bakalım inşallah bu sefer olur 🙂 Yalnız o değil daha iki mahalle öteye gitmeye üşenen bir sürü tanıdığım sırf moda oldu ve pasaport şartı kalktı diye başvuru yapmış yeni öğreniyorum.
    Bu sene de çok alakasız kişilere çıkacak gibi ama dur bakalım....

Hoş geldiniz iyi şanslar. Haber kanalları green card başvurunuzu dikkatli yapın doğru yapın diye haber yapmaya devam ederse her gün sağır sultan bile duyar başvurur yapacak bir şey yok artık.

• ⭐⭐⭐

@Chromium, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@sytahmt, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Gözüne mavi lens takarak green card kazanmaya çalışmak da ne bileyim :))

ya o yorumları gördükten sonra adamın ne yazdığına bakmaya o kadar korktum ki 😃

• @tolgasatir ucak biletini sormak da ne bileyim asbhksafhsahsdvchsdv sinirden güldüm

• ⭐⭐⭐

@goyro666, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@tolgasatir ucak biletini sormak da ne bileyim asbhksafhsahsdvchsdv sinirden güldüm

yok kimisi var sanıyor ki green card çıkınca amerika onların uçak biletlerini alıyor, oraya gittiğinde gireceği iş de hazır ev de hazır, uçak biletimi nerden istiycem diye soruyorlar sonra

• @Chromium son 1-2 senedir ayyuka çıktı bu konu. Geçen sene de "vallahi selected" diye sevinçten uçan gençlerin videosunu kılıçdaroğlu bile twitterda paylaşıp gündem etmişti.
    Bu sene ciddi ciddi "ben hiçbir yere gidemem aga" diyen bir çok tanıdığım ciddi ciddi araştırıp dv.lottery sayfasından kendi kendilerine başvuru yapmışlar. bir ara%2-3 lere çıkan şans bu sene sıfırın baya altında kalacak ama umut işte. Biz gene buralardayız 🙂 🙂

• ⭐⭐

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Kara-Kartal, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

eskiden forum'da çok kişi olurdu nerede bu millet? sayfaları beşer onar geçerdim son konuya gelmek için, şu an tek tük yazıyorlar gibi geliyor bana.

o şöyle oluyor aslında, başvuru dönemlerinde yeni kayıt olup ilk tıkladığı linke bunu nasıl yapacaktık diye o kadar çok soru soran ve sürekli aynı soruları soranlar oluyor ki , başvuru döneminde eskiler biraz uzaklaşıp gerçekten mantıklı sorulara cevap verip geri çekiliyorlar. aynısı sonuçlar açıklanınca da oluyor, çıkmayanlar bir üzüntü içerisinde ve gene ilk defa kaydolup uçak biletimi nerden talep edicem diyen tiplerden yıldıkları için uzaklaşıyorlar bir müddet

Ya valla sonuçlar bir açıklanıyor forum matem yerine dönüyor insanın başvuru dönemine kadar foruma girip bakası gelmiyor herkes mutsuz çoğunluğa çıkmamış insanların hayaller yıkılmış.

Bir de dediğiniz gibi bazı talihli kişiler yeni hesaplarla geliyorlar, olayla çok alakasız olduklarını gösteren sorular soruyorlar. Şunlara çıktı da forumda zaman geçiren bir şeyler paylaşan oraya yerleşmek için emek harcayan onca üyeye çıkmadı diye bir düşünüyorsun ister istemez.

• ⭐⭐⭐

@Chromium son 1-2 senedir ayyuka çıktı bu konu. Geçen sene de "vallahi selected" diye sevinçten uçan gençlerin videosunu kılıçdaroğlu bile twitterda paylaşıp gündem etmişti.
    Bu sene ciddi ciddi "ben hiçbir yere gidemem aga" diyen bir çok tanıdığım ciddi ciddi araştırıp dv.lottery sayfasından kendi kendilerine başvuru yapmışlar. bir ara%2-3 lere çıkan şans bu sene sıfırın baya altında kalacak ama umut işte. Biz gene buralardayız 🙂 🙂

bence tek sorun, gitmek için cebinizde en az 20 K dolar olmalı diyen yok bas bas bağırırken.

• ⭐⭐

@Chromium son 1-2 senedir ayyuka çıktı bu konu. Geçen sene de "vallahi selected" diye sevinçten uçan gençlerin videosunu kılıçdaroğlu bile twitterda paylaşıp gündem etmişti.

Bu sene rahat bir milyon başvuru bekliyorum. Twitter inliyor green card diye. Hiçbir sene böyle bir şey görmemiştim. Alakası olan olmayan herkes duydu artık bu çekilişi. Pasaport şartı da kalktı zaten.

Hele seneye seçimlerde iktidar değişmezse de bir sonraki çekilişte rahat bir beş milyon başvuru gelir. Loto tam adının hakkını verir.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

37

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.9k

| | | |