Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

bu arada pasaport şartı kalktı bütün siteler pasaport şartı kalktı falan diye reklam yapıyor falan diyorsunuz ya... bence bu şansımızı falan azaltmıyor... çünkü alınan kişi sayısı belli ve hep bunun yüzlerce binlerce fazlası başvuruyordu zaten... şimdide milyonlar olsun yine bişey fark etmiycek... o sene şans senden yanaysa 10 bin kişi değil 1 milyon başvuruda olsa seni bulur, şans senden yana değilse 3 kişi katılsa 1 kişi seçilse o sen olamazsın... ben böyle düşünüp mutlu oluyorum lütfen buradan umutsuzluk mesajları atmayın valla 6 ay boyunca birbirimizi yemeyelim :)))

• ⭐⭐

ay şimdi aklıma geldi... bir şey soracağım uyumayanlar ve bilgisi olanlar hemen yazsın lütfen çok önnemli.... bu istenen fotolar var ya çekilişe katıldığımız bu green karta basılacak olan fotoğraf mı? sakın evet bu foto demeyin... ben o moldovyalı fotomla kart almak istemem yani

• ⭐⭐⭐

@debbieLA77, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

ay şimdi aklıma geldi... bir şey soracağım uyumayanlar ve bilgisi olanlar hemen yazsın lütfen çok önnemli.... bu istenen fotolar var ya çekilişe katıldığımız bu green karta basılacak olan fotoğraf mı? sakın evet bu foto demeyin... ben o moldovyalı fotomla kart almak istemem yani

Konsoloslukta verdiğimiz 2 adet fotoğrafın bir anlamı olmalı bence 🙂

• @eneskanar hadi hayirli olsun 🙂 bekle babam bekle

• Yasaklı

O ne oyle ya,
    Ben 4 tane ABD vizesi
    4 tane ingiltere vizesi
    4 tane vesikalik
    Gc icin digital e 120 lira verdim.

Siz foto cektirmemissiniz.
    Size foto cekmisler 😂😂😂

• Cümleten hayırlı kandiller arkadaşlar

• @ENES-ÖRDEK reis benim foto 591x709 boyutunda bunu nasıl düzeltirim

• The requested URL was rejected. Please consult with your administrator. sürekli bu hatayı alıyorum farklı tarayıcılarda denedim olmadı ben bı yıl başvuramayacagım galiba herşeye baktım türk yabancı sorun çözülmüyor 😞

• @cemyaman ben 3 kişi 150 TL verdim (İzmir)

• @debbieLA77 sanmıyorum yanlış bilgi vermeyeyim ama yine son 6 ay isterler

• @ebaris86 abi zaten kişi başı 50 olması lazım max bu adam aşırı kazıkçı çıktı

• @debbieLA77 Malesef oyle olmuyor, bir çekilişte ne kadar çok kişi var ise olasılık olarak kazanma şansınız düşük/az olur. Örnek: 2 kişi katildiysa şansınız %50 ama 10 kişi katildiysa şansınız %10 olur 100 kişi katildiysa şansınız %1 olur sayı milyonlar olursa siz düşünün (ortalamayi sayıyı alınacak kişi sayısı etkiler elbet) bol şans 🙂

• @cemyaman geçmiş olsun olan olmuş bol şans 🙂

• @metehantokk yesilkartforum u tavaf etmeniz gerek bol şans 🙂

• Yasaklı

Selamlar. Her şeyi hatasız bir şekilde yapmama rağmen telefon numarasını (+90) XXX XXX XXXX olarak yazdım. (X temsilen verilmiştir) Sizce bu elenme sebebi midir?

• @ebaris86, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@cemyaman ben 3 kişi 150 TL verdim (İzmir)

İzmir Hatay'da 2 kişi 40 TL'ye hallettik biz.

• @debbieLA77, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Kazanan kişi mülakata gittiğinde, mülakat evrakları arasında konsolosluğa bırakılacak fotoğraf istenmiyorsa müracaat esnasında verilen fotoğraf vize fotoğrafı yerine geçtiği için muhtemelen o fotoğraf basılır. Eğer konsolosluk görüşmesi esnasında evraklarla birlikte güncel fotoğraf isterlerse götüreceğimiz fotoğrafı basarlar.

• ⭐⭐

Twitter’a baktım da green card gönderileri binlerce beğeni almış bile daha başvuru başlayalı iki üç gün oldu. 🙂

Biz bu kartı rüyamızda görürüz artık..

• @mojdeszcz OPERA dan yap.

• Merhabalar fotoları düzenlediğimiz bir site vardı yasal başvuru sitesi hariç, rica etsem adresi paylaşabilir misiniz

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

88

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |