Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Okcan sakın öyle bir şey yapmayın

• ⭐⭐

@JesusLord offf yağmur yağarken amerika'nın şehirlerinden birinde dolaşmak mı 😍 elbet bir gün gideceğiz.

• ⭐⭐

@diablo_ercan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@JesusLord offf yağmur yağarken amerika'nın şehirlerinden birinde dolaşmak mı 😍 elbet bir gün gideceğiz.

en sevdiğim hava hafif bulutlu yada kasvetli , arada birde hafif çilenti olacak misss 🙂 ben kış çocuğuyum yazı sevmem,, hele adanadan sonra hiç istemiyorum 😃 Danimarkanın havasını çok begenmiştim tertemizdi ve istediğim gibi böyle hafif soguk ama üşütmüyor insanı 🙂
    Almanyayı begenmedim adamı donduruyordu havası 😃

• @diablo_ercan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Amin. Şarabımı açıyorum izliyorum..🇺🇸

• ⭐⭐

@Lossantosdy Bende havası kapalı, yağmurlu karlı soğuk zamanları seviyorum. olur da şans yüzüme gülerse kendimce kafamda belirlediğim soğuk olabileceğini düşündüğüm eyaletleri planlıyorum. sıcak kahvede güzel şöminede güzel 😃

• ⭐⭐

@JesusLord afiyet honey sugar olsun 😃

• @diablo_ercan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@JesusLord afiyet honey sugar olsun 😃

Amen amen 😃

• @diablo_ercan Açıkçası Türkiye de aynı isim ve soyadında olup başvuru yapan yüzlerce insan var. Aynı isimden dolayı sistemin elemesi pek mümkün değil. Onun dışında pasaport numarasına göre de eşleme yapamayacağına göre çünkü bu sene yok. Geriye sadece adres bilgileri kalıyor. Halihazırda 2 farklı yerde yaşadığım için adresimi değiştirmemde de pek bir problem olacağını sanmıyorum. Bunun yanı sıra farklı bir internet ve bilgisayar kullanabilirim.

• @Okcan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@diablo_ercan Açıkçası Türkiye de aynı isim ve soyadında olup başvuru yapan yüzlerce insan var. Aynı isimden dolayı sistemin elemesi pek mümkün değil. Onun dışında pasaport numarasına göre de eşleme yapamayacağına göre çünkü bu sene yok. Geriye sadece adres bilgileri kalıyor. Halihazırda 2 farklı yerde yaşadığım için adresimi değiştirmemde de pek bir problem olacağını sanmıyorum. Bunun yanı sıra farklı bir internet ve bilgisayar kullanabilirim.

Hocam belli ki kim ne derse desin sen bunu demek niyetindesin yap bence bizde görmüş olalım nedir ne değildir 🙂
    Ben alıyorum şimdiden takibe sizin sonuç ne olucak merak ediyorum.
    (Bu arada bende yapmamanız gerektiğini düşünenlerdenim.)

• ⭐⭐⭐

@avar, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Okcan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@diablo_ercan Açıkçası Türkiye de aynı isim ve soyadında olup başvuru yapan yüzlerce insan var. Aynı isimden dolayı sistemin elemesi pek mümkün değil. Onun dışında pasaport numarasına göre de eşleme yapamayacağına göre çünkü bu sene yok. Geriye sadece adres bilgileri kalıyor. Halihazırda 2 farklı yerde yaşadığım için adresimi değiştirmemde de pek bir problem olacağını sanmıyorum. Bunun yanı sıra farklı bir internet ve bilgisayar kullanabilirim.

Hocam belli ki kim ne derse desin sen bunu demek niyetindesin yap bence bizde görmüş olalım nedir ne değildir 🙂
    Ben alıyorum şimdiden takibe sizin sonuç ne olucak merak ediyorum.
    (Bu arada bende yapmamanız gerektiğini düşünenlerdenim.)

🤭🤭🤭

• Green kart başvurumu yaptım fakat eğitim durumum üniversite öğrencisi olmasına rağmen bir anlık dalgınlıkla some university courses yerine yanlışlıkla university degree seçtiğimi hatırladım bu durum problem yaratır mı yada high school degree mi seçmeliydim ?

• @Okcan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Hocam sen ikinciyi yapmaya niyetlisin 🙂 Gönlünce olsun her şey umarım.

• ⭐⭐

@Okcan Elenme işlemleri nasıl yapılıyor hangi yazılım, hangi süper bilgisayar kim tasarladıysa yeri kentucky de çalışanları felan orada. Yetkili her kimse, böyle bir şey için kılavuz çıkarmışlar kılavuzun içinde yazıyor bundan sonrası başvurana kalmış. Yani sonucu belli onu demek istiyorum risk senin. bol şans.

• @Programmer teşekkürler abi

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Okcan aynı adı - soyadı ve de aynı resim olan insan olmayacağı için sana bu şekilde cevap verildi. Aynı adı - soyadı farklı adres buraya kadar tamam da resim olayını ne yaptın birinde siyah saç diğerinde sarı saç mı yaptın. Bunu merak ediyorum.

• ⭐⭐⭐

@Lossantosdy Pasaport şartı mahkeme kararıyla kaldırıldı. Yani bizim de mahkemeye vermemiz gerek. Yanlış hatırlamıyorsam tanıdıkları mı neydi onlar adına mahkemeye koşmuşlar. Tanıdıkları olmasa bile bunun yerine mahkeme masrafı onların pasaport çıkarmasına yeterdi de artardı bile. Bana saçma bir şekilde mantık hatası bu. Kimse de sormamış pasaport çıkaramayan kişi süreçte lazım olan masrafları nasıl karşılayacak diye. Ama eşitlik ilkesi gereği mahkeme pasaport şartını kaldırmış. Olan bizlere oldu.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Okcan bu arada aynı gün aynı ay ve aynı yılda aynı yerde doğan 2 farklı insan olması senin kulağına nasıl geliyor mümkün mü

• Yaşamak istediğim eyalette ve bölgede ev fiyatları min. 2-3 milyon dolar. Sanırım hayallerimi gözden geçirmeliyim 🙂 başlangıç olarak herkes gibi mecburen tx düşüneceğim, daha sonra kuzeye kaçmayı düşünüyorum, orada eşek gibi çalışsam da iş kurmadan sanırım istediğim yerde yaşayıp ev satın alamayacağım, her sene bir kayıp. Bir an önce çıksa da gidip başlasak. Çıkan arkadaşlara çok özeniyorum, sanki ben hiç o ekranı göremeyeceğim gibi geliyor 🙂

• @Muhtaradana tamam hocam kazanalım inşallah'da gerisini hallederiz bir türlü:)

• @Programmer, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@omondoles Şu an nerenin vatandaşısınız ?

KKTC ve Tc

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

158

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.4k

| | | |