DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Calibraturbo hayır malesef pasaport şartı kaldırıldı 😞

• ⭐⭐

@sytahmt, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@muratalper55 peki sizi 3'te durduran şey ne oldu hocam 😃 neden 4-5-6 diye devam etmediniz 😃

allah cezanı vermesin emi kahkaha attım ya 😃 😃

• @Kara-Kartal

@Kara-Kartal, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

hiç alakası olmayan adamlar bu sabah bana whatsapptan greencard başvuru fotoğrafları gönderiyorlar. oğlum herkese gönderme şansımızın içine ediyorsun dedim. fena patlama olacak bu sene

Pasaport getirilmeden önce en son 280k idi yanlış hatırlamıyorsam. Pasaport'tan sonra haşırt to the blekbord gibi kesildi bu sayı 120k'ya düşmüştü. Bu sene yarım milyona kadar bekliyorum ben hiç alakasız kişiler bana Green Card muhabbeti yapıyor şu an. İnanılmaz bir yıgılma olacak şu an resmen milli piyangoya döndü olay.

• başvuruda adres kısmında noktalama işareti kullandım, yukarıda bir yanıtta "noktalama kullanmadıysanız sorun yok" diyordu. Noktalama kullanmamalı mıydım?

• @Programmer pekı foto ısmındekı noktalama sıkıntı olurmu acaba cropped-01-kopya foto ısmı

• sanmıyorum sıkıntı olmaz

• ⭐⭐

arkadaşlar şuan video izleyince kafama takıldı hatırlamadagım için,, o kadarda not almıştım bakmadım bile , neyse hani adres giriyoruz ya sonra altta d.ilçe e.il seçeneği varya ben normal olarak ilçe- il mi yaptım yoksa önce ili sonra ilçeyimi yazdım hatırlamıyorum umarım doğru yapmışımdır 😕

• ⭐⭐⭐

@Lossantosdy onlar cok sorun olmuyor emin ol. Fotoğraf özelliklerini taşıyorsan problem degil

• ⭐⭐

@waterman, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy onlar cok sorun olmuyor emin ol. Fotoğraf özelliklerini taşıyorsan problem degil

foto tmm ya çok şükür , burda günlerce başınızın etini yemedim mi 😃 😃

• @JesusLord dv2020 çekilişine danışman firma ile başvurup kazandığım için bu soruya benim cevap vermem doğru olmaz. Ama dv21-22-23 başvurularımın tamamını yeşilkartforum YouTube kanalındaki fotoğraf düzenleme videosunu izleyerek https://www.idphoto4you.com/ üzerinden yaptım.Bu siteden aldığım tüm çıktılar talimatlardaki değerlere uygun ekstra bir sitede kontrol etme ihtiyacı hiç duymadım. Örnek fotoğraflara kabaca benziyor ve talimatlardan çıkılmamışsa bence uygundur. Ama dileyen istediği siteden kontrol edebilir kimsenin fikrini etkilemek istemem ama açıkçası ben bu tarz sitelere pek güvenmiyorum😊

• ⭐⭐⭐

@Lossantosdy ahaha evet 😃 bakalım ne olucak.. ben schengen vizesine başvuruyorum simdi pasaportu dolduralım bakalım muhtemelen gc hayal olucak bu yılda en azından bi avrupa görelim

• ⭐⭐

@Lossantosdy ahaha evet 😃 bakalım ne olucak.. ben schengen vizesine başvuruyorum simdi pasaportu dolduralım bakalım muhtemelen gc hayal olucak bu yılda en azından bi avrupa görelim

valla bende ucuz yer bakıyorum ama uçak biletleri felaket, belki yine bi danimarka yaparım bilmiyorum bakıcam bütçeme 🙂

• ⭐⭐⭐

@Lossantosdy az önce skycannerden bende vizesiz 1-2 ülkeye baktım. 2300 tlden baslıyor gidiş dönüşler fena değil aslında suanki duruma bakınca fiyatlar.

• arkadaslar foto ısmınde noktalama olmayacak gıbıı bısey varmı foto ısmındekı noktalama sıkıntı olurmu acaba cropped-01-kopya foto ısmı. normalde 01 di foto ısmı phototooldan ayarlayıp ındırınce cropped-01- yaptı foto ısmını.

• ⭐⭐

@Lossantosdy az önce skycannerden bende vizesiz 1-2 ülkeye baktım. 2300 tlden baslıyor gidiş dönüşler fena değil aslında suanki duruma bakınca fiyatlar.

cidden mi ? aktarmalı mı peki.. ayrıca vizesiz pasaportumuza damga vurulur mu ki ilerde işimize yarıcak yerlere gitmek daha iyi

• bırde salak gıbı ne ısım varsa posta kodu yazdım ınternettten arastırdım mahallemın posta kodunu. meersem dogru degılmıs 17100 olacakken 17000 yaptım posta kodu hatasını sıstemın gorecegını sanmıyorum hıcbır yerde kullanılmıyacak adres ama ıcıme kurt dustu

• ⭐⭐

@deckerloki, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

arkadaslar foto ısmınde noktalama olmayacak gıbıı bısey varmı foto ısmındekı noktalama sıkıntı olurmu acaba cropped-01-kopya foto ısmı. normalde 01 di foto ısmı phototooldan ayarlayıp ındırınce cropped-01- yaptı foto ısmını.

valla bilmiyorum ama ben ingilizce karaktrsz yapmştım ne olur ne olmaz diye ud eşiminde md yapmıştm iyiki öyle yapmışım

• ⭐⭐

@deckerloki, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

bırde salak gıbı ne ısım varsa posta kodu yazdım ınternettten arastırdım mahallemın posta kodunu. meersem dogru degılmıs 17100 olacakken 17000 yaptım posta kodu hatasını sıstemın gorecegını sanmıyorum hıcbır yerde kullanılmıyacak adres ama ıcıme kurt dustu

önce baksaydınız bende bakıp yazdım , gerek yoktu ama yazdık işte 😕

• ⭐⭐⭐

@Lossantosdy yok aktarmasız sırbistana baktım. Ama simdi mantıklı olarak bakmak gerekirse 1-2 ülkeye girip cıkıp sonrasında schengene basvurmakta mantıklı geliyor. En kötü yakacağım 80 euro olur diye dusunuyorum. Istanbuldan sofyaya gidip ordan avrupaya cok daha ucuz bilet bulanlarıda gordum. Hesabıma bi süre yüklü para girişi yapıp euro cinsine çevirip kenara koyacağım. Suan arastırıyorum ve schengen vize süreci ABD ile cok alakasız gozukuyor yasayıp gorucez.

• @Lossantosdy sıkıntı yazmak degılde ınternetten arastırdım dogru yaptıgımı dusundum sonra yanlıs oldugunu ogrendım

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

43

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.1k

| | | |