Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Chromium Allah rahmet eylesin..

• @SUAT-GUNAY, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@celica saçma bir gönderi olmuş (!).
    Reis sonuna kadar haklı. Yeni telefon, daha iyi araba, daha çok konser için gidilir mi?

Sahi, bunun çocukları da orada okumuştu di mi?
    Ülkenin başındaki insan, kendi ülkesindeki eğitime güvenmiyor ve bu konuda bir şey de yapmıyor...

"siyasal islam" bu ülkenin en büyük kanserlerinden biridir. bu siyasal islamcılar avrupa'ya, amerika'ya sallar durur ama tatile, çocuklarını okutmaya koşa koşa buralara yollarlar. bana bir tane siyasal islamcı gösterin ki çocugunu ortadoğuya ya da şeriat ile yönetilen bir ülkeye okula göndersin? riyakarlık bunların genlerinde var.

• Yasaklı

@SUAT-GUNAY, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Ekran Alıntısı2.PNG

Bu da taahhütümün ilk bölümü.
    GC dönemi için 1200 TL, Sayın Komutanların ihtiyaç sahiplerine başvuru desteklerine istinaden Darüşşafaka'ya, Yeşilkart Forum Ailesi adına bağışlanmıştır.
    @gucarslan @ayvalik10 @Ping-PONG

Hayırlı olsun efenim.
    @gucarslan @Edelweiss @crazycells @Rhonster
    Başvuru konusunda yardımcı olurlar.
    Site moderatörlerinden destek almanız mantıklı ve güvenli olandır. Biz de destek olabiliriz tabiki ama kişisel bilgilerin korunması açısından güvenirliliği ispatlanmış kişilerden destek almak iyidir. 🫡

• ⭐⭐⭐

Canı gönülden sizi tebrik ederim. İmkanı olan herkesin bağış yolu ile başvuru yapmasını tekrsrdan hatırlatmış olalım. 😊 @SUAT-GUNAY

• Malum başvurda pasaport yok peki oldu ya çıktı ds260 da pasaportu boş geçme ya da mülakatta götürme gibi bir durum var mı yani ds260 da pasaport zorunlu mu yoksa mülakata yetiştirsek yeter mi

• ⭐⭐⭐

@piriyatel Mülakata yetiştirmeniz yeterli, DS formunu doldururken other travel documents diyip doldurabilirsiniz fakat tavsiyem yeni yıl zamları gelmeden 3+ yıllık pasaport başvurusu yapıp almanız.Hem formunuzu tek seferde eksiksiz doldurmuş olursunuz hemde zamsız haliyle almış olursunuz fiyatlar baya artacak gözüküyor

• @Emre-Kurtulmuş hocam pasaportu mülakata götürünce ds260 tekrar mı dolduruyoruz ki

• ⭐⭐⭐

@piriyatel Uygun olan mülakat aldıktan sonra DS formunuzu açtırıp pasaport numaranızı girmeniz. DS formunuzu açtırma nedenini ankaraya belirttiğinizde yüksek ihtimalle açmayıp pasaportunuzla mülakata gelmenizi isteyecekler

• @Emre-Kurtulmuş Mülakat tarihi aldıktan sonra formu tekrar açabiliyormuyuz ve açabiliyorsak mülakat iptal olmaz mı eskiler mülakatta götürmen yeterli diyor kimisi formu açman lazım diyor anlamadım

• ⭐⭐⭐

DV içinse mülakat aldığınız zaman açtırabiliyorsunuz. Diğer bahsettiğiniz ds160 göçmen olmayan vize başvurusu için değişiklik yapılamaz yeni form doldurulur onun icin. @piriyatel

• Başvuruların başlamasına 7 gün kaldı. Başlasa da hemen başvursam diğer türlü takıntı yapıyorum. 😃

• ⭐⭐⭐

Ben hemen başvurmayacağım söyle bi 15 gün kala falan başvururum herhalde. Sonra beklemek cok cok yoruyor 😂 @Ranje

• @enemy teşekkürler yardımın için. 🙂

• @waterman Önceki başvurularımda 10-15 gün kala başvuru yaptım ama aklıma daha çok takıldığını fark ettim. 😃 Bu sene hemen başvurup kafayı temiz tutacağım. İlk başvurular açıldığında gerçekten çok beklemek gerekebiliyor ama katlanmak zorundayım. 😃

• @waterman ilk başvuranlardan olacağım😎

• dv2024 de pasaport zorunlulugu kalktı mı acaba net bır acıklama var mı ?
    pasaport bılgılerı ıstenecek mı ?
    pasaportmun suresı doldugu ıcın yenıletmem gerekıcek
    ve yaklasık 1 aydır randevu bulamıyorum .

• ⭐⭐

@Özgür-Can, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@waterman ilk başvuranlardan olacağım😎

Ben de başlasın da hemen başvurayım diye bekliyorum. Sürekli aklımda kafamı toparlayamıyorum düşünmekten.

• ⭐⭐⭐

O zaman ne diyoruz “you have been randomly selected l” 😅 @Özgür-Can

• ⭐⭐

@piriyatel bunlar sonraki şeyler. önce çekiliş kazanılıp d260 gönderildikten sonra konsolosluk daveti gelmesi lazım. green card başvurup her şey garanti gibi bir izlenim olmasın.

• ⭐⭐

@doguStone DV2024 kılavuzu yayınlandı.

1- evet pasaport şartı KALDIRILDI. (malesef) 😞
    2- pasaportunun süresi bittiği için yeni çıkartmak istiyorsan bence çıkart ama sana kalmış. pasaportlara zam geleceği söylentisi var zam gelmeden al.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

71

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |