Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Lossantosdy turist vizelerinde nasıl geri dönceğini ülkeye kanıtlamaya çalısıyorsan, green card içinde oraya gidince devlete yük olmamaya homeless olmamayı kanıtlaman lazım gibi bir şey.

• Arkadaşlar ben Washington DC düşünüyorum 15K dolar gösteririm kazanırsam, tek kişi ve bekar.

• @Lossantosdy geçen sene kazananı arkadasım Bostona gitti ona sorarım saat farkı var akşam falan cevap verirse söylerim.

• ⭐⭐

@baran-bozdogan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy geçen sene kazananı arkadasım Bostona gitti ona sorarım saat farkı var akşam falan cevap verirse söylerim.

özelden yazarsanız, çünkü burada görmeyebilirim belki . ayrıca teşekkür ederim.

• Ne göstereceğime çıktığı zaman ve yıla göre karar vereceğim. Ne olacağı belli değil. Ne zaman çıkar, dolar kaç olur olmaz.

• ⭐⭐

Gta 6 neye benzeyecek onu bile gördük ama hala daha DV2024 için kılavuzu göremedik. Yok mu bir leaker sızdırsın erkenden.

• ⭐⭐

Ben de 1 sene önce altın birikimi yapmaya başlamıştım. Keşke dolar biriktirseymişim 😃 neyse altınları bozup dolar alıcaz artık 😃

• ⭐⭐

@Chromium Rockstar seferberlik ilan etti adamı bulmak için sence Amerika ne yapar verilerini sızdıranı 😃

• ⭐⭐⭐

@Lossantosdy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@baran-bozdogan peki green card mülakatında buradaki masraflar hariç 100bin tl göstersem ve abiminde iyi işi var burda onu sponsor göstersem ihtiyaç oldugunda para gönderecek diye, olur mu sizce

abiniz Türkiye de mi Amerikada mı ?

Türkiye'de ise dikkate tabiki alınmaz 🙂
    Amerika'da ise sponsorluk evrağını doldurup imzalayıp sana göndermesi lazım görüşme öncesinde.

• ⭐⭐⭐

@Lossantosdy Abiniz Amerikan vatandaşı değilse sponsor olamaz

• ⭐⭐

@Chromium, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Gta 6 neye benzeyecek onu bile gördük ama hala daha DV2024 için kılavuzu göremedik. Yok mu bir leaker sızdırsın erkenden.

ay yarım saattir onu izliyorum çok heyecanlandım yeto ama gelsin artık bilmem kaç defa bitirdim 5i yeter çıksın artık 😃

• ⭐⭐

@sytahmt Bütün hackerlar Rus zaten neredeyse. Amerika bu konuda avucunu yalar diye düşünüyorum 🙂

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş @tolgasatir keşkeee abd vatandaşı olsaydı 😞 saglık olsun napalım

• ⭐⭐

@tolgasatir aslında bizim komşu oğlu çocukluğumuz da fazla vakit geçirmesekte birbirimizi severdik, o abd de microsoftta çalışıyor ama hiç muhabbetimiz yok evlenmiş falan, yani bi samimiyet olsaydı ona söylerdim ama yok. bu zamanda kimse kimseye yardım etmez ki zaten 😕

• @baran-bozdogan 3 Haziran tarihi planlanmis bir tarih degildi. 9 Aralik 2021'de evrak talep/onay kalktiginda, KCC 3 Haziran tarihine kadar submit edenlerden evrak talebinde bulunmustu.

• Yasaklı

@Bulliv, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@baran-bozdogan Doğru ama o Erdem Baş, tanınır bir kişi ve malı mülkü var, o alır bankan istediğini.
    Geliri 5.500,35-TL ile 20.000.-TL (Net) olan alsın bakayım o borcu bankadan.
    Bu gelir düzeyinde olanların bankadan alacakları max rakam 150.000.-200.000.-TL'dir (10.000 USD yapar) onunda faizli geri ödemesini ne sen sor ne ben diyeyim.

Resmi geliri 20.000 lira net olan arkadaşımın 300.000 lira kredi kartı limiti 450.000 lira ön onaylı açık kredi limiti var.

Bazı şeylerin genellemesi olmaz.

Birilerini bişeyleri savunmuyorum. Maddi durumumda iyi yanlış anlaşılmasın. Kendimi de baz almıyorum. Ama öyle atla deve bir durum değil. 😉

• @Ping-PONG İstisani durum bana o krediyi vermiyor gelirimiz de daha yüksek. Yoruma kapalı şahsi durumum budur. Hele ki kredi kartının bu düzeyde yüksek olması eski kullanıcılara ait olan bir durum. Yıllardır bu düzeyde bir kredi kartı limitine bankalar onay vermiyor. Az daha zorlasa Kartıyla taksitle ev alacak arkadaşınız...

20.000TL net gelire verilen kredi kartı 80.000._TL dir.
    Yine belirttiğiniz 450.000 tl ihtiyaç kredisi şuanda max 12ay ve aylık ödemesi 42.000-44.000 arasında olup gelirinin üstünde olduğundan red edilir.

• ⭐⭐

ya şuan erken biliyorum ama sormak istiyorum dün soracaktım unuttum, veya sorduysamda özür dilerim ama kafama takıldı. green card için formda doğduğun yer diyor ds260 formunda yaşadığın şehir diyor şimdi benim kimlikte seyhan yazıyor, şimdi ben her ikisine ne yazmalıyım seyhan yazsam diğerine uymaz seyhan şehir değil, adana yazsam kimlikte seyhan yazıyor dogum yeri kafam karıştı..

• @Bulliv Evet eski kullanıcılar için. Yenilerde dediğiniz sayılar doğru.

• @Lossantosdy https://yesilkartforum.com/cekilis/ buradaki başvuru paketinde yazıyor hocam.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

109

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |