Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

ortalama 1 haftaya DV2024 kılavuzu yayınlanır

• ⭐⭐⭐

Geçen yıl 15 eylülde yayınlanmıştı yanlıs hatırlamıyorsam

• @ibrahimasar cok guzel zamanlama da aciklandi 🙂

• ⭐⭐⭐

Herkese su şarkıyı armağan ediyorum. Dinlemeden yatmıyoruz 😄😅

• ⭐⭐⭐

@ekicitayfun93 Merhaba, başvuru esnasında fotoğraf kesinlikle gerekli. Pasaport ise bu yıl başvuruda gerekli değil ama imkanınız varsa yeni yıl zamlarından etkilenmemek için 10 yıllık çıkarmanızı öneririm. Çocuk fotoğraf örnekleri ilgili resmi sitede mevcut.
    Green Card Fotoğraf Örnekleri
    Ayrıca forumumuzdaki ilgili başlığı incelemenizi öneririm.
    Green Card Çekilişi için evde nasıl fotoğraf çekilir?

• Ben pasaport başvurusu yaptım inş bana çıkarbu yıl başvuruda pasaport zorunlluğu kaltığı için şans baya düşüyor ve sırf milletin hakkını yemek için olsun, hayallerini yıkmak için olsun öylesine çekilişe katılacaklarda olacaktır kazansa bile gitmeyecek

• DV2023: HAS NOT BEEN SELECTED
    DV2024: WISH

• Bugün DV2024 için ilk aksiyonumuzu alıyoruz; eşim, oğlum ve ben bugün GC için fotoğraf çekileceğiz 🙂 Bakalım umarım forumda "vallahi selected" yazabilirim Mayıs'ta 😂

• ⭐⭐

Screen Shot 2022-09-11 at 08.24.16.png

Arada hala girip bakıyorum.

• ⭐⭐

@TheJedi, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Herkese merhaba iyi forumlar, bu sene ilk defa başvuracağım gc ye. Bir müddettir forumda okuyorum inanılmaz bilgiler var bilgiler için herkese çok teşekkürler öncelik ile. bir sorum olacaktı öğrenciliğim yeni bitti ve 2023 ocakta da öğrenci pasaportumun süresi doluyor. Başvuru sırasında öğrenci pasaportumu kullansam sorun olur mu ekimde başvuruların olacağın var sayacak olursak 2-3 ay gibi bir süresi olacaktır pasaportumun. Eğer kazanırsam sonrasında mülakata giderken yeni pasaport çıkartıp mülakata onunla gidebileceğimi forumdan öğrendim ama başvurma aşamasında da pasaportun minimum geçerlilik süresine bakıyorlar veya bu bilgiyi soruyorlar mı bilen forumdaşlara sormak istedim. şimdiden cevaplayanlara teşekkür ederim. Umarım başvuran herkes istediği sonucu görebilir 🙂

Merhaba pasaport şartı kalktı sanırım. Ama olur da devam ederse öğrenci pasaportunuzla başvuru yapabilirsiniz. Önemli olan başvuru tarihinde geçerli olması. Ancak başvuru yaptıktan sonra öğrenci pasaportunuzu saklamayı unutmayın mülakatta sorarlar başvuru pasaportunu. Bu dediğim pasaport şartı devam ederse geçerli. Pasaport şartı kalkarsa ki kalktı gibi, buna ihtiyacınız kalmaz.

• @Programmer merhaba, henüz pasaportun kalktığına dair dış işleri bakanlığından resmî bir açıklama yok. 15 eylülde yönergede net bir sonuç çıkar hep birlikte öğreniriz.

• ⭐⭐

@anlsenturk açıklama olsa da bir önemi yok bizi greencard kılavuzu ilgilendiriyor. sallıyorum türklerin meksika üzerinden kaçak yollarla amerikaya göç yapanlar yüzünden yeni yayınlanacak kılavuzda türkiyenin uygun ülkeler arasından kaldırılmadığı ne malum, mesela. Bu yüzden başvuru kılavuzunda ne şart aranıyorsa ona göre hareket edeceğiz.

• @diablo_ercan aynen öyle hocam onun iÇin 15 Eylül de green card yönergesini bekleyeceğiz.

• Merhaba herkese,
    Dubai’ye yerleşmeyi planlıyoruz. Greencard çıkarsa mülakat sonucunu olumsuz etkiler mi? Konu ile ilgili bilgisi, deneyimi olanlar yardım edebilir mi?

• ⭐⭐⭐

Hayır olmaz. Hatta çıkarsa mülakata ordan bile girebilirsiniz. @muhendisbey

• ⭐⭐⭐

@uzaysan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Screen Shot 2022-09-11 at 08.24.16.png

Arada hala girip bakıyorum.

Bunu bi ben yapmıyorum demek ki iyi bari😂

• ⭐⭐⭐

Ah su has not been selectedlerden bi sergi açılır 🥹 @tolgasatir

• @uzaysan arada bir, bir umut belki sistemsel hata ile değişmiştir beklentisi gelin sarılalım 😂😂

• Öncelikle pasaport kalktı diye kimse umudunu kaybetmesin. Nasibimizde varsa zaten ister 1 milyon ister 5 milyon kişi katılsın bize çıkar yine de. İnşallah bu sefer kazanırız. Allah hepimizin yüzünü güldürsün inşallah.

• @hasnotben teşekkürler

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

56

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |