Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba
    Biz eşimle 2 yıl önce evlendik. Kendisi Amerikan vatandaşı.2 ay önce iş teklifi alarak Amerika’ya gitti. Bende yanına gidebilmek için öğrenci vizesine başvurmuştum fakat red verdiler. Şimdi green card sürecine girmek istiyorum ama süreler çok uzun. Bu süreyi kısaltmanın bir yolu var mıdır? Premium processing gibi şeyler gördüm fakat süreyi ne kadar kısaltıyor bilemedim. Bir de green card sürecim devam ederken eşim konsolosluğa durumumuzu anlatan bir mail gönderse visitor visa ile gidip eşimi ziyaret edebilir miyim?

• ⭐⭐⭐

Bu ileti silindi!
  • Muslu Law Firm

@ikose, içinde söyledi: Evlilik yoluyla green card sürecinin hızlandırılması

Merhaba
    Biz eşimle 2 yıl önce evlendik. Kendisi Amerikan vatandaşı.2 ay önce iş teklifi alarak Amerika’ya gitti. Bende yanına gidebilmek için öğrenci vizesine başvurmuştum fakat red verdiler. Şimdi green card sürecine girmek istiyorum ama süreler çok uzun. Bu süreyi kısaltmanın bir yolu var mıdır? Premium processing gibi şeyler gördüm fakat süreyi ne kadar kısaltıyor bilemedim. Bir de green card sürecim devam ederken eşim konsolosluğa durumumuzu anlatan bir mail gönderse visitor visa ile gidip eşimi ziyaret edebilir miyim?

Sayin @ikose, sizin durumunuz hizlandirma talep etmeye uygundur. Esiniz basvuruyu yaptiginda expedite request yapmasi gerekir. Bu bekleme surelerini en azindan yariya belki de daha aza indirecektir. Bu basvurunun mutlaka delilleri ile beraber yapilmasi gerekir. Ornegin, esinizin ise giris mektubu ve maas dekontlari (pay stubs) , ve sizin TCde calistiginizi gosteren bir isveren mektubu gibi. Premium processing aile vizelerinde kullanilan bir yontem degildir. Eger hizlandirma talebini avukat yardimi ile yaparsaniz basari sansiniz artar.

• Kilitlendi  admin admin 

Benzer Başlıklar

• 3
  • 6
  • 4
  • 2
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

88

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |